О. Гурська: юрист РУО може опечатати кабінет директора?

Ми не боїмося висловлювати свою думку, але декому такий стан речей ой як не подобається

О. Гурська: юрист РУО може опечатати кабінет директора?

Автор: Олена Гурська, директор школи I-III ступенів №29 Оболонського району.

Історія одного дня з життя директора школи...

Ситуація: директор, з метою більшого згуртування колективу, з декількома найактивнішими вчителями на один день, взявши на цей день відпустку, під час канікул їде до іншого міста на екскурсію.

І потім дізнається, що приблизно о 16.00 до школи прийшли представники РУО та опечатали кабінет.

Хотілось би знати, з яких пір юрист РУО має такі повноваження?!

Нас, призначених за конкурсом, називають агентами змін. І, повірте, більшість з нас є такими. Ми робимо свою справу чесно і прозоро, не боїмося висловлювати свою думку, але декому такий стан речей ой як не подобається...

Хотілось би знати думку з цього приводу не тільки друзів-конкурсантів, а й інших прогресивно мислячих людей.

Оригінал

Освіта.ua
31.03.2017

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МАРГО
Знаю про безтактність та безкультурність деяких осіб з Оболонського районо, адже сама свого часу потрапила в немилість. Змушена була звільнитись за власним бажанням - моє здоровя для мене цінніше, ніж боротьба з БАБАМИ, яким давно за 50.... Вахнюк і КО - окрема тема: хабарники!
мнение
Трудно понять из статьи: 1) ...взявши на цей день відпустку? ????? ВОПРОС: Заявление на "відпустку", - кому оставлено директором? Есть оно? 2) Журнал учета рабочего времени имеется у директора и запись даты имеется в нем? Потому и - "приблизно о 16.00 до школи прийшли представники РУО та опечатали кабінет." Все по Закону. А кто опечатал юрист или профком, это не важно.
Володимир
Юристи всих категорій, призначені тримати в правовому полі керівників організації і установ в яких вони працюють. З усією впевненістю, можна сказати, що юрист пояснював, своїй дурнуватій начальниці, що вона перевищує свої повноваження. Юрист не опечатував кабінет директора, а виконав, чисто технічну роботу, за наказом свого роботодавця. Любий суд не матиме притензій до юриста.
Мирослава
Мене найбільше здивувало те,що це зробив ЮРИСТ!!!! А він МАЄ такі ПОВНОВАЖЕННЯ???? І тому таким "ЮРИСТАМ" взагалі не місце,юрист не може вчиняти протиравні дії !!!
Сергій
Жодної "самоволки" Є наказ Оболонського РУО N 70-к від 29.03.2017 про одноденну відпустку директора СШ 29 на цей день, 30 березня. Так що анонімні підгавкувачі хай заткнуться
Олекса
Нова влада вибудувала злочину систему кругової поруки. Немає верховенства права в Україні, є верховенство влади бариг-олігархів (Порошенко, Гройсман, Луценко, Аваков, Гриневич).
от новинА...
Для Олекса: і ЩО далі? Адже про сказане Вами (як про те і Позняк твердить) відомо ВСІМ - від дитини малої до людини глибоко пенсійного віку. Далі ЩО? Іще 25 років будемо один одному розповідати про те,які вони і які ми, паралельно намагаючись збільшити кількість населення цієї території? ЩО далі, окрім розмов? Вичасом не були на виступах яценюка? А населення, після його витупів, радісно волало:"Він унікум. За місяць ЗАРОБИВ))))) стільки, скільки пересічній людині за життя не заробити".І де тепер яценюк? Кого сьогодні пхємо?
Коментувати
Мирослава
Це ще одне свідчення "ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ" РУО і його керівника. А якже,директорка здійснила"злочин"- поїхала на екскурсію, вона не МАЄ права підвищувати свії культурний рівень,покращувати психологічний стан.ЦЕ профілактика професійного вигорання.- КРИМІНАЛ. мені соромно за таких керівників РУО ,за їх методи роботи
Павлович
Коментатори Анна,Альона і Лара- філіал РУО. Хоч і мову міняєш,стилістика одна. Розрахунок на тупих ?
Олекса Позняк
Знав директорів які украли із школи усе що можна продати або здати в металолом, знав директорів у яких мільйони батьківських гривень у сейфах, знав алкашів , знав нестримних які півколективу перетрахали, і т.д.------- і не було у них проблем з районо. Але цей директор мабуть здійснив страшенний, аморальний, непрощенний, негідний, підлий злочин - не занесла конверта + торбу. Таке наше районо не прощає
Вчитель
Для Олекса Позняк: Видно, що саму Олену Василівну ви не знаєте. А мені"пощастило" багато років тому попрацювати під її керівництвом. Вона не поважає ні-ко-го. І діти і вчителі її ненавиділи. Я мала носити їй конверти від себе, ще окремо від класу, де я була класним керівником. Завчасно вибачаюсь, але більшого "бидла" я не знаю.
Олекса Позняк
Для Вчитель: Усе може бути
Коментувати
Родион
Вибіркова принциповість до тих хто попав в немилість - стиль роботи освітянських чиновників. Тут свій-чужий, і чужих треба знищувати. Арсеналу чиновницьких підлостей інквізиція може позаздрити: і батьків натравлять, і на фінансовій дрібниці підловлять, і навіть маньяком зроблять. А уявіть, що в провінції твориться в князівствах освітянських феодалів, які як ніколи надійно захищені під дахом міністерства освіти та правоохоронних органів.
василь
а взагалі ці районні управління давно треба упразнить як непотріб і 5 колону в освіті.
анна
В школі робочий день! Напевно сотні учнів. В країні неспокій! Директор покинула роботу і поїхала в інше місто! Кому доручила виконувати свої обов язки. А якщо, не дай боже, щось станеться. Хто буде нести відповідальність? А згуртовувати колег можна і у вихідні!
Здивована
Для анна: Так же на канікулах поїхали. Які сотні учнів у школі? А от під час навчання директорів не раз збирають то на семінари, то на наради. І нічого, світ не зупиняється...
Еля
Для анна: Ви читали статтю?
Родион
Для анна: Чотири знаки оклику в двох з половиною рядках і істеричне "хто буде нести відповідальність?". Уявляєте типову Аннушку з відділу освіти?
Коментувати
Міла
Дивно, що адміністрація школи не "прикрила" відсутність директора... Хіба що поїхали згуртовуватись у повному складі.
Віктор Громовий
Як я і передбачав, її "підловили"(від слова підлість). Тепер можуть звільнити за прогул. Ця ситуація показує, що нам треба закінчувати із кріпосницькими порядками в освіті.
Олекса Позняк
Для Віктор Громовий: 1 заповідь професіонала - не підставляйся. Ти або в зграї або читай 1 заповідь
Киянин
Жодних "підставлянь" з боку Гурської не було. Є наказ Оболонського РУО N 70-к від 29.03.2017 про одноденну відпустку директорки СШ 29 на цей день, 30 березня. Так що всі вахнюковські підгавкувачі хай заткнуться
Олекса Позняк
Для Киянин: Невже зав районо така тупа? Загадково
Коментувати
василь
є чинне законодавство, відсутність працівника на роботі без поважних причин склали акт і на звільнення. акту немає відчиняйте кабінет і працюйте спокійно. а можете ще заяву в поліцію написать що з кабінету пропали дорогі особисті речі, ну щоб розуму в опечатників більше було. нехай щастить!!!!!
Сергій Пархоменко
Для василь: Дак я ж зрозумів що директор на день у відпустці - за що тоді звільнять
Киянин
Звичайно. Є наказ Оболонського РУО N 70-к від 29.03.2017 про одноденну відпустку директорки СШ 29 на цей день, 30 березня. Так що всі вахнюковські підгавкувачі хай заткнуться
Коментувати
Алена
Справді, директор прогуляла роботу. Жодної заяви про відпустку за свій рахунок не було. Щоб показати, яка вона хороша, вона прикриіається тим, що вона -агент змін в освіті. Але закон має бути законом для всіх: і доя агентів змін, і для звичайних директорів
Голосzнарода
Для Алена: хіба згідно із законом за прогул опечатують робоче місце? :0 Це схоже на перевищення службових повноважень.
Інна
Як це не було заяви за свій рахунок? А на яких підставах тоді було видано наказ по РУО? Всі, хто поїхав на екскурсію були у відпустці (1 день) згідно чинного законодавства.
Справедливий
А пані Вахнюк з двома своїми працівниками не прогуляла свій робочий день, намарно ошиваючись в стінах 29 школи???? Хіба у неї не робочий день???
Коментувати
Лара
Если более точный ответ на эти все действия Дело в том, что директор "ушел в самоволку", т.е. не оформив отпуск на этот день и не поставил в известность Районо. Директор "попалилась" на том, что она сама выставила свои фото с экскурсии в другом городе, хотя в это время она должна была быть на рабочем месте.
Зовсімцікаво
Для Лара: яка самоволка? Людина ж написала, що взяла одноденну відпустку. Чи вам ще треба було додати до статті ще й копію заяви?
Киянин
Анонімна підгавкувачка робить вигляд, що не знає про існування наказу Оболонського РУО N 70-к від 29.03.2017 про одноденну відпустку директора СШ 29 на цей день, 30 березня. Так що хай ця вахнюковська мерзота заткнеться
Коментувати
Лариса
Просто в какой-то момент уважаемый директор стал не угодным. Анализируйте, кому вы мешаете? И тут в ход пойдут все методы борьбы (вплоть до признания вашего непрофессионализма, некомпетентности и т.д. и т.п.). Самое главное - будут это делать те, кто, может быть, намного меньше Вас разбираются в вопросах образования. Желаю силы духа и смелости побороть ЭТО.
лариса
Для Лариса: Підтримую колегу та свої тезку.Лариса
Валентина
А як же культурологічна компетентність вчителів? Вчитель повинен розвиватися в усіх напрямках. Екскурсія - це і є один із шляхів розвитку особистості.Вона ж не вдома сиділа, а розширювала свій кругозір. Тому я не вважаю це прогулом. Я вчитель. Досить часто чую, що ми повинні бути всебічно розвинені. Мабуть , всі звикли, що це ми повинні робити за рахунок власного часу. Не було справедливості в освіті - і ніколи не буде. У нас з вами, шановні освітяни, прав немає ніяких, одні лише обов*язки!
Еля
Для Валентина: Згодна, згодна, згодна!
Коментувати