17% освітян задоволені підвищенням зарплат

Ініціатива уряду про підвищення заробітної плати вчителям не викликала підтримки у освітян

17% освітян задоволені підвищенням зарплат

Ініціатива уряду щодо підвищення рівня заробітної плати вчителів українських шкіл не викликала значної підтримки у освітян. Про це свідчать результати он-лайн опитування проведеного Освіта.ua.

Згідно з результатами опитування лише 16,6% освітян підтримують рішення Кабінету Міністрів щодо підвищення оплати праці вчителям.

18,50% респондентів зазначили, що їх не задовольняє рівень запланованого підвищення заробітних плат.

Абсолютна більшість учасників он-лайн опитування (56,70%) зазначили, що не довіряють уряду та не вірять у підвищення заробітних плат.

Як відомо, в Кабінеті Міністрів заявили про заплановане підвищення заробітної плати вчителів з 1 січня 2017 року. Планується, що заробітна плата вчителя вищої категорії складатиме від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Он-лайн опитування було проведено у період з 5 до 7 листопада. В опитуванні взяли участь 6 227 осіб.

Освіта.ua
07.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Народний вчитель
3400 грн. мінімальна зарплата. 3960 грн зарплата вчителя-початківця. 5 років освіти+відповідальність за життя дітей оцінили в 560 грн.
Олекса Позняк
Я думаю так: Зарплату добавят, доплаты снимут, заставят сидеть в школе до 18 часов чтоб учитель нигде не мог подработать и нагрузят в это время ещё какой нибудь дурнёй.Получим на несколько сотен больше, но и работы большеУ меня в лицее учитель - иностранец получает в 25-27 раз большую зарплату.Увы нам...
Анонім
Коли міліції піднімали, то так голосно не кричали. А що вони стали краще працювати? Паспорт украли, звернулися в міліцію, там порадили написати заяву, що загубили, бо так менше проблем. У кого? Сказали, що в нас. А тепер усі рахують учительську зарплату. Набридло, ще ні копійки не одержали, а крику? Та й "підвищення-говоріння" лише для того, щоб відволікти увагу від декларацій. Бо тепер на часі питання №1 учительська зарплата; №2 тарифи і десь та-а-а-ам декларації їхні.
321
Вчителям при злодю Януковичу у фінансовому плані жилось краще, ніж при шоколадному патріоті,який тільки те й робить що всім обіцяє. Обіцяє Європейський рівень життя ,безвізовий режим. Одне збулось: ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІНИ НА ВСЕ!!!!!!!!
Вчитель
Для 321: Все має свою ціну. Вчителі так рішуче боролись проти Віктора Федоровича, що нарешті відчули наслідки свободи, за яку вони боролись. Тепер нехай насолоджуються результатом. Все як у Еуропі)))
вчителька
Для Вчитель: Ви не праві! Я згодна з "321"! Порошенко від Януковича нічим не кращий! Що він витер ноги об довіру українців, які сьогодні й збирають розчарування тих президентських виборіві, що відбулися після майдану! Та політика Яника призвела б в кінці-кінців до такого ж хаосу, що ми маємо сьогодні, тільки він би був розмазаним у часі і від того ще болючішим!!! Потрібно не танцювати на граблях! Зробити висновки, що злодіям і бізнесменам нічого робити у владі....................
труд
Для 321: Ні , шановна, ціною на більшість товарів ми навіть Європу перегнали
Коментувати
УЧИТЕЛЬ
УТОЧНЕННЯ: 14 РОЗРЯД 3270. ВИЩА КАТЕГОРІЯ - 12 РОЗРЯД. ЦЕ 2830
ВЧИТЕЛЬ
Для УЧИТЕЛЬ: ЩО НЕ ЗРОЗУМІЛО? З 1.01.17 ВИЩА КАТЕГОРІЯ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ 14 РОЗРЯДУ.ПРО ЦЕ ГОВОРИЛИ ЩЕ З ВЕРЕСНЯ.
Коментувати
УЧИТЕЛЬ
Тут розміщено тарифну сітку на 2017 рік http://hbc.com.ua/novosti/1668-posadov-okladi-tarifn-stavki-pracvnikv-za-yedinoyu-tarifnoyu-stkoyu-na-2017-rk.html Хтось може пояснити: 14 розряд 32000. А 12 - 2800! Знову МИ В ДУРНЯХ
ВЧИТЕЛЬ
Для УЧИТЕЛЬ:Наведена тарифна сітка не відповідає новому проекту Держбюджету на 2017 рік
Коментувати
Ольга
Скоро с этими з/п учителя по миру пойдут!!! И никто за эти копейки работать не будет. Сами от 40 тысяч гривен получают, а у-нас и 3000 тысяч гривен нету.Чем семью кормить??
Путлер
Для Ольга: Так все правильно зачем нашей стране учителя нам нужно необразованное быдло . Быдлом легче управлять.
Коментувати
Віктор
Про яке підвищення ви говорите? Я ще не бачив жодного офіційного документу,нових окладів, нової тарифної сітки тощо.Коли це буде - то можна про щось говорити , а так черговий трьоп цієї "влади".
Учитель
Для Віктор: В этом месяце - минус двести с хвостиком! Без причин. Сказали. что все правильно. Ждем "мотыльки"!
Коментувати
о рекетирах
Я не разжёвываю детям.Дети самостоятельно приходят к необходимому МНЕ выводу. Попробую и для Вас подобное. Вдруг сработает? - Прошу ответить на вопросы.1-цель любого рекетира.2-Умственное развитие рекетира для достижение имеющейся у него цели. 3-Цель учителя, собирающего деньги (а вот здесь я прошу реальную цель найти, а не задекларированную нАлюди). Умственные способности учителя, помогающие достичь имещуюся цель.Вопросы пока закончены. Но мне думается, что в вопросах ЦЕЛИ Вы познаете фиаско...
Володимиру
Вы или смеётесь, или у Вас :"Царь хороший. Это бояре плохие".Если "это на местах", то на кой ляд, в таком случае, МЫ кормим армию дармоедов,сидящий в центрах и жрущих в три горла, когда сами, РАбОТАЯ,не способны иметь и сотой доли того, что имеют эти трутни?
Володимир
Якщо б вчителям нараховували зарплату так як повинно бути згідно законодавства, то ніякого підвищення не потрібно. А це все робиться на місцях, де місцеві чиновники - від кадровика, бухгалтера, юриста до начальника відділу освіти дуруть простих вчителів. Вони або свідомо це роблять, або самі є далекими в нормативних актах щодо оплати вчителям зарплати.
бухгалтер ЦБ
Для Володимир: Якщо нема нормативноъ бази , то що вам скаже бухгалтер.
Простий учтель
Бухгалтерія, зазвичай, під керівництвом начальна відділу освіти або директора робить цю "брудну" справу - дурити учителя! Ніхто ще не відмовився від цього. А самі, до речі, мають дуже непогані заплати! У більшості з них надбавка "за напруженість у роботі".
Коментувати
hahaha
просто щоразу, як держава однією рукою додає, іншою забирає. Останній раз додали зарплату(десь 300 грн)-забрали індексацію (700 грн). Тому очікуємо- а що, яку надбавку заберуть цього разу? Або просто перестануть платити через брак коштів)))
Шито-крито
Для hahaha: То ви ще щасливі - у вас індексація була! А нам її не нараховували! Потім, коли піднявся бунт з цього приводу, її нам нарахували та віддали. Варто зауважити, що нарахування були незаконними, оскільки порушено усі можливі порядки виплати заборгованості!!! Зате з нас зняли 20% за престижність професії, дали тільки тільки 5%, як жебракам. А зараз ще й без грудневої зарплати можемо залишитися. І усі мовчать, усе шито-крито
Коментувати
Василий Шмындрук
Виходить що 17 % освітян не живуть на офіційну педагогічну зарплату, а мають інші доходи. Бо влада спочатку обвалила національну валюту на 300 % (зробивши добропорядних громадян жебраками) і тепер бариги щось там обіцяють. А в Новорічному вітанні скажуть: "Кому обіцяли - усім пробачаєм".
Вікторія
Я - керівник гуртка найвищого розряду(категорій нам не дають) з найвищою доплатою за стаж, ставка, зарплата - 2570 грн, вища освіта. Якщо зарплата підвищиться на 33%, це не надто поправить моє фінансове становище(3419грн) Та й уявляю собі, на скільки підвищаться ціни, певне від 50%.
Просто вчителька
Так і не зрозуміло чи то ставка збільшиться чи зарплата. Якщо зарплата то вже сьогодні мені брудними нараховують 5800. 1200 податку ,решту на руки. Ще ніколи влада грошима не розкидалась дарма. швидше за все познімають інші надбавки,не одразу а поступово до кінця наступного року.
ТАРАС
НЕ ПЛАЧТЕ!!! ТА ДАДУТЬ ВАМ ЦЮ ЗАРПЛАТУ!!!... а пенсія- 1247грн.... мінімальна.... у 80% пенсіонерів..... їм плакати.... УЧІТЬ НАЛЕЖНО ЇХНІХ ВНУКІВ!!!! НЕ ТАРАБАНЬТЕ ЯЗИКАМИ В КОРИДОРАХ!!!
Українська вчителька
Для ТАРАС: Ви, напевне, сайти переплутали! Бо все, що говорите актуальне для депутатів....
ТАРАС
Для Українська вчителька: Така ти, неукраїнська вчителька... Тупориліс....
Коментувати
ХМ......
Если они так обещают это означает, что долар до конца 2017 будет 50 гр.
о рекетирах
ведь ykwhв десятку.А как иначе эти напёрсточники получилитакие огромадные деньги, заработанные на продаже созданного рабским трудом миллионов людей. И им ещёкто-то верит. И за нихещёкто-то голосует. И агитирует. И... где? В школе. ТАКИЕ деньги заработать нельзя. Их можно только украсть. У нас с вами. Это наши деньги. Те, которые нам не выплачивали в 90х. Те, за которые мы не в состоянии работаь без поборов.Ведь учителя побираются по родителям, поскольку именно на них они давят. Это реекет учительство.И оно если и сознаёт это, то не признаётся. Учителя-рекетиры равно как рекетиры те, тко учителю платит зарплату
Есть небольшая разница
Для о рекетирах: «Чиновники-рэкетиры» на «честно заработанные» ездят на крутых иномарках, живут в «хатынках» по 1000 кв.м., имеют миллионную долларовую наличку «на мелкие расходы». Учителя на деньги, полученные от родителей ремонтируют школьные кабинеты, покупают учебники, проекторы, компьютеры для работы учеников в школе. Улавливаете разницу?
Коментувати
лапшанавуха
Опитування трохи випереджає події: його варто буде провести 2 лютого, після "підвищення" зарплати. Отоді наслухаєтесь!!!
Вчитель
У нашій школі Горностаївському районі вже видали наказ -У зв’язку з підвищенням зарплати з січня 2017 року зняти 20% надбавку за престижність, а хто не згодний на звільнення!
Сергей Лимонов
Для Вчитель: зняти 20% надбавку за престижність- у нас уже полтора года не платят эту надбавку! Нема коштив! А в декларациях чинуш- казнокрадов- миллионы наличкой! Правда жизни! P.S. Прочитав декларации украинского истеблишмента - чиновники МВФ-пришли в ужас! И решили не давать очередной транш- а попросить Гройсмана- помочь МВФ материально!
Простий учитель
А нам без підвищення зняли цю надбавку - ще з 1 вересня! Ви ще добре живете!
Игорь Соломонов
Для Вчитель: Коли це в Горностаївці платили за престижність? Ви хоть в школі працюєте?
Коментувати