Генератор українських прописів для першокласників

Проект "Розвиток дитини" пропонує нову можливість для навчання дітей письму

Генератор українських прописів для першокласників

Проект "Розвиток дитини" пропонує небайдужим батькам та вчителям початкової школи нову можливість для навчання дітей письму – Генератор завдань «Прописи». Цей сервіс допоможе зробити індивідуальні завдання-прописи з метою якісного оволодіння навичками каліграфічного написання літер української абетки.

Виконання різноманітних вправ, запропонованих "генератором", дозволить учням першого класу поступово, не форсуючи подій та не відчуваючи м’язової втоми, вдосконалити свою каліграфічну майстерність. А батькам та педагогам – більше не турбуватись про пошук дидактичних розвиваючих завдань для дітей.

Також робота над завданнями з каліграфії сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять письмом та впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Використовуючи генератор, ви зможете самостійно створити добірку вправ, що передбачає тренування у написанні окремих, в тому числі проблемних для дитини, літер, буквосполучень чи слів. Батьки можуть вводити вихідні параметри самостійно чи за участю дитини або навіть надати їй самій можливість власноруч створити для себе завдання, що неодмінно буде мотивувати її та заохочувати на продовження занять з письма.

Кожне сформоване письмове завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження прописів для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Генератор прописів

Освіта.ua
17.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
час інформація люди ... річ спільнота чолові... к жінка шлях життя д... итина світ школа дер... жава ...
Єрьомін
Історія описує події у Школі Чарів і Чаклунства Гоґвортс, де його найкращими друзями є чарівники Рон Візлі і Герміона Ґрейнджер. Його найцікавішою особистою прикметою є шрам у вигляді бз’явився, коли Темний Лорд Волдеморт спробував вбити Гаррі ще малям, застосувавши закляття смерті Авада Кедавра і сам того не відаючи створив 7-мий горокракс. Волдеморт також, крім багатьох непокірних, вбив батьків Гаррі і зруйнував їхній будинок 31 жовтня 1981 року. Гаррі є знаменитим на увесь чаклунський світ через те, що він був єдиною особою, яка вижила після Авада Кедавра і цим спричинила крах Лорда Волдеморта.
Любов
Украïна-рiдний край Поле,рiчка,синiй гай Любо стежкою iти Тут живемо я i ти. Сьогоднi чудова погода.Ми з мамою i таткам пiшли на прогулянку до парку. Сонце ясно свiтило помiж дерев.У маленькому озерцi плавали лебедi i дикi качки.
Жора
Для кладовая тетяна,Єва: отправьте это произведение а МОН,пусть включат в учебники. Это достойное современное произведение,как и многие,которые уже включены в программу по укр.лит.
Єва
Кося Вухань. Гарні були хлопці, але боягузи страшенні. Всього на світі боялися. Боялися темряви і боялися сонця. Боялися блискавки і боялися грому. Боялися вітру і боялися дощу. Навіть тіні власної боялися. А найдужче боялися хуліганів. То прибіжить Колько Колючка до мами-їжачихи: — Ой мамо, мамо! До нас у двір хулігани вдерлися! Вийде мама-їжачиха на ґанок, — а у дворі дві маленькі жабки стрибають. То Кося Вухань прибіжить до мами-зайчихи: — Ой мамо, мамо! За мною х
кладова татьяна
Жив на світі їжачок Колько Колючка. І жив на світі зайчик Кося Вухань. Гарні були хлопці, але боягузи страшенні. Всього на світі боялися. Боялися темряви і боялися сонця. Боялися блискавки і боялися грому. Боялися вітру і боялися дощу. Навіть тіні власної боялися. А найдужче боялися хуліганів. То прибіжить Колько Колючка до мами-їжачихи: — Ой мамо, мамо! До нас у двір хулігани вдерлися! Вийде мама-їжачиха на ґанок, — а у дворі дві маленькі жабки стрибають. То Кося Вухань прибіжить до мами-зайчихи: — Ой мамо, мамо! За мною хуліган женеться! Мама-зайчиха визирне у віконце, а там метелик літає. Ну що ти з тими страхополохами зробиш!..
Додо
Для кладова татьяна: шо це було?
Коментувати