Osvita.ua Середня освіта Як відбуватиметься ДПА школярів у 2017 році
Як відбуватиметься ДПА школярів у 2017 році

Порядок державної підсумкової атестації у школах в 2016/17 навчальному році не зміниться

Як відбуватиметься ДПА школярів у 2017 році

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко. 

Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня, ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться. Зокрема, для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика.

«Для випускників тих закладів, де навчання відбувається мовою національних меншин або вивчається одна з мов національної меншини, випускники можуть пройти державну підсумкову атестацію з мови національної меншини за рішенням педагогічної ради навчального закладу та з урахуванням побажань батьків», - додав директор департаменту МОН України.

При цьому Кононенко зауважив, що у початковій школі державна підсумкова атестація - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей.

«Діти не повинні відчувати дискомфорт та отримувати стрес від участі в державній підсумковій атестації, треба їх налаштовувати на звичайну роботу», - пояснив він.

У навчальних закладах II ступеня, як і минулого року, випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури.

Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.

Окрім того, у навчальному закладі для випускників ЗНЗ з навчанням або вивченням мов національних меншин, може бути проведена державна підсумкова атестація з мови національної меншини за бажанням самого випускника.

Освіта.ua
21.09.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тереза
как правильно считать балы за ответы по английскому ДПА
петрик
ЗНО в 4 и 9 классе: http://education.od.ua/zno-9-klas-programi-predmety.html
Гриневич Г
Чи звільняються призери обласних олімпіад 2017 від ДПА (9 клас)?
Володимир
Для Гриневич Г: Обласних - ні, лише всеукраїнських олімпіад та конкурсів.
Коментувати
Діана Завірюха
Багато збірників ДПА 2017 для 9 класу і відповідей до них скачала тут https://erudyt.net/category/dpa-2/9-klas
Ігор
Для Діана Завірюха: Теж скачую майже усі збірники із цього сайту https://erudyt.net/category/dpa-2 . На відміну від інших сайтів файли скачуються без вірусів.
Ліля Мила
Спасибо за совет
Коментувати
Наташа
ДПА 2017 9 клас: відповді - https://vk.com/page-67498584_51168051 завдання - https://vk.com/page-67498584_51168050 Спільнота - vk.com/dpaa2015
Ігор
Для Наташа: Люди не скачуйте із цієї спільноти нічого. При скачування pdf грузиться exe файл і достатньо лише раз клікнути так 1005000 вірусів гарантовано вже на вашому компютері.
Коментувати
олена дмитрівна
Завдання для ДПА з математики готувати за якими збірниками?
Иван
Здравствуйте,возможны авторские задания на дпа в 9 классе,по математике и биологии
паспорт
Так надо 9-ти классникам паспорт для сдачи ДПА или нет?
Ольга
Скажіть будь ласка, чи потрібен паспорт на ДПА після 9 класу?
Вчителька
Підкажіть, до якого числа навчатимуться 11 класники, як календаризувати в травні?
Вікторія
Які дати проведення екзаменів дпа? Та яким чином вони будуть проходити?
мама
що буде з учнями які не зможуть набрати прохідний бал з зно ? як їм будуть видавати атестати?
Валентина
Это в каких числах будут проходить выпускные в 2017???
Настя
Для Валентина: кожна школа або випускники вирішують самі.
Коментувати
Геннадий
а в каком виде сдают биологию в 9 классе? и математику? Украинский в прошлом году писасли в виде диктанта.
завуч
Вручення атестатів має відбутися 28 травня, а ДПА в червні. Коли виписувати атестати, адже результати за предметами за вибором можуть прийти в липні?
Anna
Для завуч: а почему вы думаете что аттестаты нужно выдавать 28 числа? Нам вообще 31 выдали только пластиковые штучки а додатки недели через две. вроде все ок
Іванна
Взагалі-то за структурою навчального року 2017 "зазначається, що навчальний рік у всіх загальноосвітніх навчальних закладах розпочинається 1 вересня та закінчується не пізніше 1 липня наступного року", тобто документи про освіту можуть бути видані до 1 липня.
Коментувати
обьясните
а может вести любые предметы учитель заочник второго курса без образования
Anna
Для обьясните: в этой стране можно все)))
Іванна
ха-ха-ха-ха! У нас прем’єр-міністр взагалі не має вищої освіти, а головний прокурор теж не має відповідної освіти!
Коментувати
поясніть
какой учитель в школе должен вести художественную культуру
Юля
Для поясніть: какой хочет, тот и ведёт. Кто курсы закончил. Филолог, музыкант, изошник, историк , значения не имеет.
Коментувати
випускник
чем раньше закончил колу тем лучше сейчас бы не хотелось учиться при этих нововведениях
випускник
Для випускник: школу
Anna
Для випускник: эмм, почему? по-моему лучше так чем 1) вообще без ЗНО, так как тогда была ужаснейшая коррупция ( она и сейчас есть но масштабы очень не значительны) 2) когда нужно было вместо ЗНО сдавать и дпа и зно, как по мне лучше за один раз все сдать
Коментувати
Ievgen
Подскажите можно ли выбрать третьим предметом историю если вторым предметом выбрали математику?
Jen
Для Ievgen: да
Коментувати
Оксана
А якщо випускник ІІІ ступеню складає третім екзаменом ЗНО англійську мову, а в школі він навчається у спецкласі з англійськими нахилом. Він в школі також здаватиме англійську як ДПА. Двічі один предмет?
ВЧИТЕЛЬ
Для Оксана: ДПА у школі не передбвачено. "ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором."
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!