Уряд планує підвищити зарплати учителів на 20-30%

Заробітна плата вчителя вищої категорії станом на 1 січня складатиме 5708 грн

Уряд планує підвищити зарплати учителів на 20-30%

Уряд закладає у проекті бюджету на 2017 рік збільшення заробітних плат освітянам та лікарям на 20-30%, що співпадає з можливостями національної економіки. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у середу.

"Питання йде про збільшення заробітних плат: і в освіті, і охороні здоров'я від 20 до 30% буде забезпечено таке збільшення", - сказав Гройсман.

Прем’єр також продемонстрував показники, які уряд закладає у проекті бюджету на 2017 рік.

Зокрема, заробітна плата вчителя вищої категорії, 12 тарифний розряд, станом на 1 грудня становитиме - 4813 грн, з 1.01.2017 року - 5708 грн, з 1.12.2017 - 6400 грн.

"Ми маємо достатньо суттєве зростання близько 900 грн. Але враховуючи те, що зараз по факту зарплати є менші, то це зростання буде більше ніж 1000 грн від сьогоднішньої зарплати", - зауважив він.

Голова Уряду нагадав, що з 1 грудня соціальні стандарти збільшуються на 10%.

Прем'єр-міністр висловив сподівання, що соціальна ініціатива Кабінету Міністрів отримає підтримку парламенту.

"Можуть бути будь-які бажання піднімати заробітну плату на словах, але те, що ми зараз пропонуємо, ми пропонуємо абсолютне реальне зростання заробітної плати, яке співпадає з можливостями нашої економіки, і ми можемо це забезпечити у проекті бюджету на наступний рік", - підкреслив Володимир Гройсман.

Як відомо, президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони наголосив, що підвищення зарплат представників освітньої галузі і фінансування медичної реформи є пріоритетним завданням на наступний рік.

Освіта.ua
14.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валя Тіна
Для ВК. Таким учителям, як ви, думаю, що забагато і тієї зарплати, яку зараз платять. Так безграмотно пишете і хочете 6000? Зарплату повинні підняти, але явно не вам. Чого ви можете навчити дітей?
не смешите мои подковы,
Для Валя Тіна: говаривал Юлий. Сегодня позволено писать и работать с ошибками. Громко позволено. Науковцями позволено. Так что Ваши слова оставьте при себе. ВК прав(а) на 500%. А Ваша неправота очевидна. Вспомним кучму-кравчука- и иже с ними.Не, кравчучка оно канешна весч хорошая...
Коментувати
ВK
Ага! По документам-квитанціям про ЗП отримую 2680 грн, а на руки приходить 2250, все інше знімають податок. Так що коли держава підійме ЗП на 30 відсотків, то звичайно і податок буду більшим. і ми знову виходимо на 2250 ЗП. брихня все, і балачки для народу україни, ще ні в одній структурі - організацій не підняли, і не піднімлять бо налог великий. Добре що наші високопосадовці не худнуть А ПУХНУТЬ. У молодого спеціаліста ЗП повина бути не меньше 6000 тис.грн (при повній ставці) А вчитель вищої категорії не меньше 9000 тис.грн.
якось  так
про яке підвищення йде мова ... зарплата була 2500грн, долар був по 5грн, тепер запрплата 3000 грн ,долар 28 , ,і що ви там піднімаєте?
Вчитель
Різниця між 11 і 13 розрядами - 360 грн, звідки взялися 900 грн?
Анна
Я думаю в статье опечатка....не 12 категории а 22 !!!!
Овод
По-перше, а чому як показник береться заробітна платня працівника 12 тарифного розряду?В той час як більшість вчителів має 10-11 розряд. По друге, чому не кажуть про дефіцит бюджету і вічні економії. Казки перед Днем вчителя.Послухали, облизалися і далі працювати за копійки
ПЕДАГОГ
Знову брехня, жах!!! Вчителі - жебраки і нікому не потрібні!
Голодний вчитель
Привіт! Живу на зйомній однокімнатній квартирі (1000грн) сплачую послуги (600 літом - 1000 в опалювальний) - зарплата 2000 (взяв навантаження більше). Ви там в тому МОНІ СКОТИ хочаб мовчали і дякували, що ще хтось після інституту в школу працювати йде! Верніть Януковича і КО, а то вже ДОСКАКАЛИСЯ! Досить красти і мародерствувати. Вчителям шана! Слава Україні!
людина
Для Голодний вчитель: Ви, перепрошую, не тільки голодний, але ще й не дуже мудрий вчитель, бо поєднуєте "верніть януковича" і "слава Україні". Тому, шановний, ідіть працювати в бізнес, а школа без Вас таки обійдеться. Це кажу Вам як очевидець "величності" януковича на Донбасі, де вже майже нема України й "Слава" скандувати нема кому...
Сила
Очевидно з голоду такий мудрий
Коментувати
учитель
Не знаю, чи в одній країні ми живемо. Сьогодні перевіряла свою тарифікацію: вища категорія - 2512 грн. за 18 год. Про які розряди мова? Факт є факт! А стаж, престиж, кл. керівництво, зошити, кількість годин - це вже зовсім слова з іншої пісні. Держслужбовцям щомісячна премія -основна сума. Нам навіть до Дня учителя , раз у рік! і то ... Вибачайте, одним словом. Ми ж з вами і честь, і совість, і мудрість, і т.д., і т.п.
Володимир
Для учитель: 2512 це ставка 12-го розряду, яку встановив уряд своєю Постановою, опираючись на мінімальну зарплату 1212, а фактично - 1450 . Тому Ваша ставка 12 розряду повинна бути десь близько 3000грн. Класне керівництво 20%- 600, завідувння кабінетом 10% -300, перевірка зошитів 10%- 300, раом: 3000+ 600+300+ 300 = 4200грн. Це по мінімуму. Вислуга років 4200х30:100=1260 Місячна заробітна плата: 4200+1260=5460 грн. Це згідно діючої інструкції про оплату праці. Відстоюйте свої права в суді.
Просто
Кабінет, клас і зошити є далеко не в усіх. І, як на мене, мова повинна йти про стартову суму, а не про кінцеву, з якої ще й податки вирахують, і ні про які 5460 мови бути не може
Коментувати
Меркель
На 20-30%, чтобы оплачивали коммуналку и отопление, а не создавали задолженность.
Вчитель
В проекті бюджету на 2017 рік передбачено підвищення зарплати прокурорам в два рази (в цьому році їм суттєво підвищували), а вчителям на 20-30%. Ось вам і вся стратегія бюджету 2017 року. Протягом 2017 року зарплата зросте на 170 грн. При попередниках було аналогічне річне зростання. Нічого не змінилось.
людина
Для Вчитель: Щоб Вам удвічі збільшили зарплату, як прокурорам, беріть хабарі за проведення додаткових уроків. Тоді й Вам більше платитимуть за чесність. Бо в нас усім підвищують зарплати не за удосконалення профмайстерності, а за те, щоб не брали хабарів.
Коментувати
Для Реалист:
чушь Для Реалист: это значит я ною. Замечательно. Это значит, что человек, имеющий заполную ставку, и НЕимеющий финансирования, ноет о том, что он, не имеет ничего благодаря недалёкости чиновников. А чиновник, это прыщ на моём теле, жрёт в три горла и мне вопит о том, что я, дескать, не работаю... А он значит, работает. ЗА МОЙ счёт. Значит так, работничек за родительские деньги, вот когда сумеете сам, без родительских вливаний, проработать в школе, работая с утра и до вечера, поскольку иногда дети и домой в поздний вечер приходить будут на занития, тогда Вы имеете полное право МНЕ что-то выступать. А покуда такого НЕТ, не реалист Вы, а популист. Самый обычный популист. Как наша, Вами уважаемая министр. Это понятно?
111
Гройсману (або структурі, що готує дані для його виступів) страшно озвучити на усю країну розміри СТАВОК, тому озвучують розміри середньої ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, на розмір якої впливає не лише розмір зарплати простого вчителя, що не має жодних доплат, а й розмір зарплати міністра з усім міністерством та інститутами. Цифри в такому обрахунку виглядають більш пристойно.
Лери
Брехня! 12 разряд 2512 грн. http://hrliga.com/index.php?module=news&op=view&id=14235
Малина
Я мабуть десь на іншій планеті працюю, по 12 розряду з усіма вислугами (більше 20 років), престижністю, методичною комісією, класним керівництвом, кабінетом ледь три с половиною виходить. Чогось так сумно!!!!
Малина
Я мабуть десь на іншій планеті працюю, по 12 розряду з усіма вислугами (більше 20 років), престижністю, методичною комісією, класним керівництвом, кабінетом ледь три с половиною виходить. Чогось так сумно!!!!
Малина
Я мабуть десь на іншій планеті працюю, по 12 розряду з усіма вислугами (більше 20 років), престижністю, методичною комісією, класним керівництвом, кабінетом ледь три с половиною виходить. Чогось так сумно!!!!
Шиншилла
Считаю, что нужно Яценюка из-под земли достать и конфисковать награбленное им за годы его правления, и вернуть учителям.
чушь
Для Шиншилла: это что, один Яценюк всё разграбил? Нашёлся козёл отпущения.
qwerty
Для чушь: Разграбил - не разграбил, но при Яценюке убрали престижность учителя, отменили индексацию и напомню вам, что Я-к обещал повышение только в декабре 2015, но благодаря его уходу, мы получили небольшое повышение чуть раньше. Все в стену убухал. кролик.
йой, моя радость.
Для qwerty мне там пару лет назад некоторые с пеной у рта доказывали,что яценюк-гений,в 20 лет зарабатывавший столько,сколько вся районная больница за год.И ЗДЕСЬ енти личности заглядывают.Мне начхать,ЧТО там убрал яценюк,поскольку смешно то,что Она что-то добавила))).А не смешно то,что кучма-кравчук и иже с ними сделали из меня неимущего человека. И хорошо,что я чтото знаю из тех времём, а то бы уж и не было бы мну. Так что не надоть МНЕ рассказывать о том, что благодаря животинке я что-то имею больше.ЧУШЬ. Так грустно, когда вродебы умные люди НЕдумая собсвтенной головой трындят о чём-то, не умея посмотреть чуть дальше собственного горизонта.Вы не задумывался(лась),что родители поддержали хай о "благотворительности" по причине УМЕНЬШЕНИЯ собственного содержания. Было бы"небольшое повышение",молчали бы родители, как рыбы и несли бы бабло в школы и дальше.Им ТЕПЕРЬ приходится ВЫБИРАТЬ,или в Турецкую обжираловку, или учителцам,которые меньше золота в подарки НЕ берут.В Киеве.Реальность.
Коментувати
ррро
Брехня!!!! 12 розряд - 2800 грн, а не 4800 . Що ви пишете, почитайте раніше самі. І не брешіть на весь світ.
Diana
Для ррро: шо ви мелете, 12 розряд - це вища кваліфікаційна категоріч і нараховано за неї 3600-3900, точно не пам’ятаю
Коментувати
Zlaya
Хай собі скоротять зп до 5 тис. грн.! І поживуть з пріоритетними завданнями.