Вивчаємо фразеологізми української мови

Фразеологізми збагачують мовлення дитини, роблять висловлювання більш виразними

Вивчаємо фразеологізми української мови

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам школярів та вчителям новий комплект практичних завдань – «Вивчаємо фразеологізми».

Цей комплект, що складається з 12 окремих завдань, пропонує дитині у цікавій і незвичній формі поміркувати над запропонованими фразеологізмами та вивчити їхнє значення.

Застосування фразеологізмів збагатить мовлення дитини, зробить висловлювання більш виразними, влучними та дотепними, а також буде свідченням знання української мови.

У кожному завданні комплекту дитині надано чотири фразеологізми (перший у якості прикладу). Дитина повинна пофантазувати та уявити ситуації, в яких буде доречним застосувати кожен з них, та намалювати їх, розкривши значення висловів за допомогою сюжету малюнку.

Працюючи над завданнями, дитина розвиватиме уяву та творче мислення, матиме змогу проявити себе та власне почуття гумору.

Кожне завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
02.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів