Вивчаємо з дитиною антоніми української мови

Комплект завдань, що дозволяє у цікавій і невимушеній формі навчити дитину поняття «антоніми»

Вивчаємо з дитиною антоніми української мови

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам школярів та вчителям новий комплект практичних завдань – «Розмалюй антоніми».

Цей комплект завдань дозволяє у цікавій і невимушеній формі навчити дитину поняття «антоніми» і проілюструвати їй цю лексичну групу різними частинами мови (іменниками, прикметниками, дієсловами).

Комплект містить 12 завдань двох видів. У перших шести завданнях дитині потрібно прочитати запропоновані слова, написані на однотипних зображеннях, та знайти серед них чотири пари антонімів, розмалювавши кожну пару в окремий колір, а решту слів залишити безбарвними.

Інша група завдань дозволяє одночасно із вивченням антонімів повторити синоніми. У цих завданнях дитині потрібно прочитати запропоновані слова, написані парами, й визначити, які з них є антонімами, а які — синонімами, розмалювавши відповідним чином: антоніми у червоний, а синоніми у зелений колір.

Виконуючи завдання комплекту дитина також покращуватиме зорову пам’ять, тренуватиме увагу та розвиватиме дрібну моторику.

Кожне завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
31.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів