Розвиток почуття рими у дітей різного віку

«Барвисті рими» — комплект практичних завдань для розвитку фонематичного сприйняття у дітей

Розвиток почуття рими у дітей різного віку

Чи знає ваша дитина, що таке рима і чи може підібрати риму до певного слова? Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям новий комплект практичних завдань – «Барвисті рими», що є чудовою можливістю зрозуміти, яким чином римуються слова та розвинути почуття рими у дитини. 

Цей комплект завдань є чудовою вправою на розвиток фонематичного сприйняття, оскільки римування слів допомагає дітям зрозуміти, що звуки нашої мови несуть певний зміст і відповідають певним закономірностям. Це виключно слухова навичка, яка певним чином передує розумінню надрукованих звукових образів.

Комплект містить вісім завдань структурованих у вигляді рядків, що мають по чотири малюнки. Дитині необхідно вголос назвати все, що вона бачить зображеним на малюнках та визначити, які з вимовлених слів римуються між собою. У кожному рядку з чотирьох малюнків два мають потрібні співзвучні закінчення. Визначившись, дитина має розмалювати їх на власний розсуд.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
21.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів