Веселе сортування для дітей молодшого віку

Розвиваюче завдання для дітей, що покращуватиме увагу, пам’ять, кмітливість та винахідливість

Веселе сортування для дітей молодшого віку

Ви бажаєте навчити дитину систематизувати отримані знання? Відносити предмети або явища до певних класів та категорій? Комплект практичних завдань «Веселе сортування для дітей» допоможе вам у цьому.

Цей комплект завдань покликаний навчити дитину сортування та категоризації, а також розширити її кругозір і збагатити словниковий запас.

Кожне завдання пропонує дитині певні категорії, відповідно до яких вона повинна розкласти надані малюнки предметів або живих істот. Виконуючи завдання комплекту дитина розвиватиме та покращуватиме увагу, пам’ять, кмітливість та винахідливість.

Особливість деяких завдань в тому, що окрім двох основних є ще одна – третя категорія, що поєднує в собі ключові ознаки двох попередніх. Обираючи для неї потрібні малюнки, дитина має використовувати абстрактне, логічне й творче мислення, а також наявні знання.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
16.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів