Держава сплатить 70% вартості шкільних автобусів

Уряд збільшить долю державного фінансування під час закупівлі автобусів для опорних шкіл

Держава сплатить 70% вартості шкільних автобусів

Уряд підтримав ініціативу Міністерства освіти і науки України щодо збільшення долі державного співфінансування в цьогорічній закупівлі шкільних автобусів для сільських територій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Пропорція співфінансування «50% на 50%» змінена на «70% на 30%» для тих місцевих громад, що не мають відповідних надходжень до місцевих бюджетів.

Із запровадженням нового розподілу, органи місцевого самоврядування мають півтора місяці для того, щоб оголосити тендери на закупівлю автобусів.

«Нова пропорція спільної закупівлі виглядає так: не більше 70% коштів виділяє держбюджет і не менше 30% – місцеві бюджети. Якщо ж органи місцевого самоврядування будуть зволікати із закупівлею шкільних автобусів, які потрібні учням до початку навчального року, – їхні кошти будуть перерозподілені на користь тих органів місцевого самоврядування, які готові закуповувати автобуси і витрачати на це кошти із власних бюджетів» — зауважила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Як повідомили у Міносвіти, на сьогодні, за інформацією виробників, вартість автобусів на 31 посадочне місце (28 дітей + 3 супроводжуючі особи), які відповідають екологічним нормам «Євро-4» та «Євро-5», варіюється від 1,4 млн грн до 1,6 млн грн. Загалом на придбання шкільних автобусів у держбюджеті на 2016 рік закладено 600 млн грн.

Освіта.ua
09.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
уже підручники видавали, кошти якось так розподіляли між державним та міськими бюджетами... і що ?! підручників так і нема. Розминайте, діти, ніжки, а батьки хай економлять на маслі, чи на хлібі
Павлович
Можна було б багато сказати про фірми-виробники українських автобусів,про тендери,про самі автобуси.... але на думці одне: ДОРОГИ ПОТРІБНІ НОРМАЛЬНІ!
sergey1979
Держава - тобто рядові громадяни, а інші 30 % - місцеві бюджети - тобто теж ми рядові громадяни. Від зміни ... сума не змінюється.
Skjeld
Ну а залишкові 30% добровільні внески батьків учнів. Баланс і гідні соціальні стандарти...
unforgiven
Чому не 100% як у Європі? Орієнтуємося на паРашу? Удачі!!!
Hunter
Для unforgiven: OFFшори...
Коментувати