Наказ МОН про скорочення у школах скасовано

Міністр освіти і науки підписала наказ про скасування наказу, що передбачав скорочення персоналу

Наказ МОН про скорочення у школах скасовано

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич підписала наказ про скасування скандального наказу МОН, що передбачав скорочення керівного, адміністративного, управлінського та господарсько-обслуговуючого персоналу навчальних закладів. Відповідний наказ оприлюднений на сайті відомства. 

Як відомо, 13 квітня МОН доручило керівникам навчальних закладів та установ освіти, штатний розпис яких розробляється з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами, провести до 15 липня скорочення непедагогічного персоналу навчальних закладів на 10%.

Освіта.ua
06.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
О класна робота в МОНі: сьогодні накази приймати, а завтра їх скасовувати. Ось тільки нам не дай Боже якусь помарку зробити в класному журналі!!!!!!!! А якщо це в рядку "медаліста"!!!!!! Все - немає більше медаліста....
моё мнение
Не надо иметь большие умственные способности, чтобы сокращать рабочие места, закрывать учебные заведения, разрушать. Чиновник который больше ни на что не способен, не соответствует занимаемой должности. С таким успехом может руководить и уборщица. Целью работы руководителя должно как минимум сохранение уже достигнутого и как максимум развитие базы учебного заведения, а так же создание новых рабочих мест, улучшение условий труда, повышение зарплаты и социальной защиты своих сотрудников, учеников или студентов. Так что если кого и надо сократить, так это конкретно Совсун.
Олександр
Указ то відмінили, але скорочення все-одно буде. З 1 травня підняли заробітну плату для усіх тарифних розрядів, а фонд оплати праці на початок року планувався, що піднімуть мінімальну заробітну плату лише для перших 5 розрядів. Гроші додатково ніхто виділяти не буде. Потрібно фінансувати у межах фонду оплати праці. А тому, природно, для того, щоб у нього улізти потрібно буде скорочувати чисельність працівників. Тому тут їм і не потрібні ніякі укази. Навіщо таке підвищення, коли воно буде відбуватися за рахнок скорочення інших працівників? Питання риторичне.
Родион
Будь то атомная станция, или корабль, или образование, но когда те кто у руля начинают дёргаться и рулить неосознанно, то управляемый объект ещё функционирует с заметным креном, но КОНЕЦ уже бродит где-то рядом.
Анна Попова
Шановні міністри, достатньо економити на дітях!!!! Рік англійської мови повинен перейти в роки англійської мови, а у нас 27 дітей в класі -не діляться - GO GLOBAL!!!! Позор!!!
1
Для Анна Попова: Рік англійської мови)))) У нас в районе полным ходом идёт подготовка к открытию в школах "мовних таборів", в которых не будет никаких волонтёров-носителей языка,как МОН "рекламировало" здесь на сайте,а районо действует старым проверенным способом - обязывает учителей английского языка в развлекательной форме работать с учениками. Зато потом все отчитаются и галочку поставят-рік англійської мови-проведен.
Коментувати
Анна Попова
Правильно, ні в якому разі не будемо скорочувати керівників, будемо змушувати вчителів проходити сертифікацію - і скорочувати вчителів!!! А як щодо сертифікації адміністрації, не лякайте вчителів, протестуйте прозоро адміністрацію!!!!
Людмила
Для Анна Попова: Шановна, а що ви так за керівників відчитуєтеся? Не рівняйте всіх по собі чи своїй школі. Я - заступник директора. Нас 4 заступника у школі на 800 учнів: з навчальної роботи, виховної, початкова ланка та гімназія. Всі заступники на чолі з директором уже пройшли фахові випробування. Повірте, роботи у мене вистачає. Я опікуюся 12 класами, проводжу щоденні зміни розкладу уроків, подаю документи на зарплату, контролюю роботу індивідуального навчання 4 учнів, ДПА, безпека життєдіяльності, цивільний захист. Це не ввесь перелік моєї роботи. Щодня з 8 по 16.00 роботи багато. У нас демократичні стосунки з колективом і перш, ніж щось вимагати від когось, ми самі це маємо показати.
Учитель
А не жирно на 800 учеников 4 завуча. Верю, работы много, особенно ненужной, спущенной сверху. И что интересно, ни один завуч не отказывается (кишка тонка), хотя прекрасно понимает ее ненужность.
Коментувати
unforgiven
Совсун і Гриневич, як дві блондинки. Одна видає накази, а інша скасовує. Високий показник якості роботи міністерства над підвищенням якості освіти.
vbnm
Для unforgiven: А вы недовольны, что людей не будут выгонять на улицу? По моему блондинка только одна. Вторая нормальная женщина.
Коментувати
Ура!
Как в анекдоте: «купи козу – продай козу»……