В Міносвіти уклали угоди про друк підручників

Держава замовила підручники для учнів 4-х та 7-х класів, що мають бути поставлені до 30 листопада

В Міносвіти уклали угоди про друк підручників

Інститут модернізації змісту освіти 16 листопада уклал угоди про друк підручників на 69,21 млн грн з п’ятьма українськими видавництвами. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Закупівля була проведена за переговорною процедурою, оскільки саме видавництва мають виключні майнові права на підручники.

Зокрема, було замовлено підручники з усіх предметів для учнів 4 та 7 класів, які мають бути поставлені до 30 листопада.

Найдорожчими виявилися підручники з іноземних мов для спецшкіл із їх поглибленим вивченням. Через невеликі наклади вони коштували по 85 грн. за екземпляр.

Разом з тим, це майже вшестеро дешевше, ніж коштували подібні підручники за часів екс-міністра освіти Дмитра Табачника, коли курс долара, а відтак і вартість паперу були втричі нижчими від нинішніх цін.

Так, у 2013 році «Іспанська мова для загальноосвітніх навчальних закладів. 1 клас» коштувала 518 грн, а «Іспанська мова. 2 клас» – 500 грн при накладах у 274 екземплярів. Підручники для 11 класу ДП «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ» узагалі видавало за ціною 988-1604 грн.

Цього ж року «Іспанська мова для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів» накладом 176 екземплярів коштувала лише 85 грн.

«Видавництво Генеза» отримало замовлень на 33,10 млн грн, ще 23,99 млн грн. заплатять ТОВ «Видавничий дім «Освіта», ТОВ «Сиция» отримає 8,43 млн грн.

Також 2,07 млн грн дістанеться ТОВ «Літера ЛТД», ще 1,62 млн грн на друк підручників отримає ТОВ «Видавництво «Світоч».

Освіта.ua
24.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
На днях родителям 4 - классника сказали купить 3 учебника. Учителя уже решили не ждать учебников.
Gijon
Страна непуганых идиотов!!!..................................................../
Свобода
Одним словом - сволота.
Свобода
Одним словом - сволота.
Натэл
Народ уже про отпуск думает, а тут про учебники рассказывают....
Ярина
Деякі школи ще не всі підручники за минулий рік не отримали , тобто для 6 класу, що вже говорити про 7 клас.
Ольга Бузницкая
Хочеться вірити...мабуть дійсно, вже потрібно потурбуватись про підручники для 8-х класів...бідні діти, які навчаються у цій паралелі, бо скоріш за все, бідуть до кінця школи навчатися без підручників...
Олена Нестеренко
а підручники для дітей з вадами розумового розвитку взагалі не знайти, хоча не всі діти в спеціалізованих інтернатах. знайшли мову для 2 кл. за 100 грн.
Павлович
А тепер треба визначитись з підручниками для 8 класу до 31 грудня і з 1 червня почати їх доставку в школи.
Віталій
Квіт мужик. Підручники дешевші в 6 разів. А те шо півроку без них навчалися, то нічого. Попробуйте в школі звіт не подать до "такого-то числа", чи від конкурсу відмовиться, а тут ніякої тобі відповідальності, що хочу то й не роблю...
Світлана
Та чи знали наші високі чиновники у квітні чи у травні по яких підручниках будуть навчатися діти з 1 вересня? Звичайно, що не знали і не чули, не "живуть" вони в Україні, діти їхні не навчаються в українських школах... Абсолютно байдуже до всього: є посада, є заробітна плата, є статус державного службовця і все влаштовує. І скажіть, навіщо у січні на 4,5 місяці підручники школярам, які на наступний рік не будуть потрібні нікому?...програма вже інша. Горе та й годі(((
Оксана
Для Світлана: Чому ж інша? Це підручники за новою програмою, яка буде чинною і наступного року.
Надія
Бо програма 5 класу сьогоднішня не відповідає продолженню новій програмі 4 класу (варто лише глянути на природознавство), а через два роки її знов змінять.
Коментувати
Наталія
На вулиці сьогодні 24листопада,а наші четвертокласники дійсно без підручників по нині...Майже половина півріччя.Ось так країна "вкладає"у підростаюче покоління.І яке нам діло до тендерів....
Оксана
Для Наталія: І ми начебто віримо, що до 30 листопада підручники вже будуть "поставлені"...
almira
ну-ну, може під Новий рік дочекаємось. А потім побачимо, що ДАРМА ці ,,СУПЕР,,-дорогі з ін. мови підручники чекали, особливо французьку мову. Пустота.
Коментувати