21% освітян вважають роботу інститутів ППО ефективною

Думки освітян щодо можливої реорганізації інститутів післядипломної педагогічної освіти розділилися

21% освітян вважають роботу інститутів ППО ефективною

Думки освітян щодо можливої реорганізації інститутів післядипломної педагогічної освіти розділилися. Про це свідчать результати опитування, проведеного Освіта.ua у вересні 2015 року.

Як відомо, на початку вересня освітянами активно обговорювався проект рішення колегії МОН "Про реформування закладів системи післядипломної педагогічної освіти".

Згідно з результатами опитування, в якому взяли участь понад 4 тисяч освітян, 46,6% респондентів вважають, що система обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти себе повністю вичерпала.

29,4% освітян висловили переконання, що систему обласних ІППО необхідно зберегти і при цьому докорінно змінити принцип їх діяльності.

На думку 21,5% учасників опитування, обласні інститути післядипломної педагогічної освіти є ефективним інструментом підвищення кваліфікації вчителів.

2,5% не надали відповіді на запитання.

Освіта.ua
02.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Для "Покроева, Харьков": очень подленько использовать чужую фамилию и должность. Мне очень жаль, что Вы имеете отношение к образованию, судя по тому, что Вы "откликнулись" именно здесь. Яд, зло и глубочайшая низость Ваших фраз говорит о Вашей закомплексованности, нереализованности и, к сожалению, об одиночестве. Сходите к психотерапевту, обзаведитесь настоящими друзьями, полюбите этот мир!
Людмила
Уважаемые коллеги! Повышать уровень педагогической грамотности, профессиональной компетентности можно разными способами, было бы желание. Но максимального эффекта можно достигнуть, применяя системный подход. Именно институты последипломного образования работают над разработкой и внедрением СИСТЕМ, которые отображают тенденции государства на данном этапе его развития, основанные на последних достижениях педагогической науки. Для нашего заведения - Балаклейского лицея - конструктивной и важной является деятельность КВНЗ "Харкiвська академiя неперервноi освiти". Участие в еспериментально-исследовательской работе, семинарах, конференциях, выставках, обучение на курсах повышения квалификации педагогов стало основополагающим фактором для перехода из состояния функционирования лицея в состояние развития. Значительно увеличилось колличество побед в олимпиадах, МАН, интеллектуальных, творческих и профессиональных конкурсах, улучшилась результативность ЗНО.
Олександр Чуприна
Гляньте діаграму: майже 51% - "за" ІППО! А людей, яким не байдужа шкільна освіта, значно більше, за свідченням колег, з якими спілкуюся. І ще. В ХАНО (Харківська академія) не працюю. Хабар не даю, а приїжджаю на курси вчитися, спілкуватися з розумними людьми (курсистами), побачити давніх знайомих. І так, перепочити теж...:):):)
Голосzнарода
Вывод один - надо закрыть эти оппо (_._)
ігор
іппо - це місця де плодяться нові ідеї на давніх насичених нафталіном і затертих до дірок напрацюваннях- це переливання з пустого в порожнє - це баласт із відгодованої, далекої від буденних шкільних проблем і самовпененої освітньої номенклатури, яка робить страшний вигляд, що щось робить - це шугалово і якась там fata morgana для вчителя, для школи: потрібно поїхати в окіппо, як колись їздили князьки до золотоординського хана по ярлик - одержав: маєш на 5 років спокій.
проти оіппо
21% вважають. А решта 79% так не вважать. У 21% входять самі працівники ІППО, представники РМК і ті, хто біля них треться
учитель химии
Нас натравливают на институты ИППО (там все по разному, не всегда бесполезно); на натравливают на МОН (все оттуда тоже по разному). Нами манипулируют. А не пошли бы они все в сад - слушать музыку. Мы - учителя. Мы - формируем будущее. Их дети в наших руках - от нас зависит вырастут они "фиалками" или "баобабами". Давайте встанем с колен и прекратим слушать идиотов, которые объясняют НАМ как мы должны работать. Мы знаем! Мы много лет работаем и учим ВАШИХ ДЕТЕЙ. Пошли вон в сад!
учитель химии
Очень многие родители недовольны уровнем преподавания в школах: давайте ликвидируем школы! Очень многие работодатели недовольны уровнем подготовки молодых специалистов: давайте отменим ВУЗы! А давайте все отменим и будем сидеть в нете и писать комменты!
Натэл
Для учитель химии: кстати, когда встанет вопрос, что с чадами делать, возможно, изменится отношение к школе как к институту государства,неплохо было бы эксперимент провести такого рода. Многие родители были бы ну очень недовольны.
Ирина
Для учитель химии: Сразу видно "гиганта мысли" с истерическим уклоном, ибо все предложения восклицательные. Кто же так может разговаривать с учителем? Угадайте с трёх раз.
Коментувати
Родион
Багато вчителів невдоволених роботою методкабінетів та ОІППО. Але є одне цікаве питання: чому міністерство не приймаючи ніяких мір, натравлює вчителів на ці структури? І чи можуть вони нормально працювати в такій атмосфері? А може треба починати з департаментів, управлінь, відділів в областях, містах і районах. От тоді буде лад і в ОІППО і в методкабінетах. Чи без цапів-відбувайлів ніяк не можна реформи робити ?
Яна
користі простому вчителю ніякої,,,особливо якщо треба їхати в інше місто,винаймати житло за свої кошти і постійно думати,що там дома.Користь викладачам,,,хабарів стільки,що і зарплати не треба
Ivan
Питання значущості ППО на мою думку абсурдне. Скажіть мені будьте ласкваві, що мене може навчити викладач університету, який жодної години не працював у школі? Мені доводилося говорити з викладачами різних вищих навчальних закладів (навіть з такими, що пишуть програми для ЗНЗ), але вони надто далекі від школи. Я в школі працюю чверть століття.
Мария
А як вам те, що ППО замінили уныверситети?. Тепер достатньо за гроші пройти курси- і викладай предмет, якого не знєэш. Що ж це таке? Я маю диплом, а тут класний керівник одного з класів проходить за 6 днів платні курси- і викладає мій предмет в класі, де є класним керівником. Підвищення кваліфікації треба проходити при пед. університетах
alhimik
Звичайно потрібні,навть дуже! Кожному курсанту хочеться відпочити два тижня від роботи! )) Але це єдина користь..
Игорь Соломонов
Да то, просто самі ППОшники накруткою 21% і набрали
вчитель
для ****: никаких сомнений. Голосовали не учителя, а лазящие по сайту кто-попало. Вот и результат.
Таня
80% против - это такую картинку нам создавали админы. они удаляли альтернативное мнение. Сама несколько раз писала коменты в поддержку ИППО, а они появлялись на сайте и тут же исчезали. Так что все что в коментах - это то мнение, которое вам хотят навязать, а не реальная картина. Вот и видим, что за то, чтобы оставить институты (с реформами или без) больше людей, чем ликвидаторов.
К опыту-прибегая
Они необходимы, бесспорно, для тех кто не в состоянии учиться сам. В каждой школе таких процентов 80.
Родион
Для К опыту-прибегая: Они необходимы,бесспорно, для тех кто не в состоянии больше нигде найти работу. В каждом ИППО таких процентов 50.
Покроева, харьков
Пишите, не пишите. Мы были, есть и будем. Имели , имеем и будем иметь учителей.
Ni
Для Покроева, харьков: У вас не плохой состав ИППО, сайты школ не хуже киевских. Зря Вы так .
Коментувати
****
Судя по комментам, против было где- то 80%... Что за цифры? Вызывают сомнение...