Конкурс підручників для 4-х та 7-х класів продовжено

Продовження термінів конкурсу пов’язане з тим, що вчителі не всіх шкіл взяли участь у голосуванні

Конкурс підручників для 4-х та 7-х класів продовжено

Міністерством освіти і науки вдруге прийнято рішення про продовження конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Згідно з відповідним наказом конкурс триватиме до 12 травня.

У відомстві зазначають, що продовження термінів проведення конкурсу пов’язане з тим, що станом на 30 квітня, коли мав закінчитися конкурс з відбору підручників для 4-х та 7-х класів, вчителі не всіх шкіл проголосували на репозитарії.

Разом з тим, заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, закликаючи учителів взяти участь у голосуванні, яке відбувається на сайті репозитарію, повідомив, що станом на 16.00 30 квітня участь у визначенні найкращих підручників взяли 77 % учителів-предметників. Також 4,8 % шкіл досі не зареєстровані у системі.

Як відомо, перший етап конкурсу підручників, під час якого здійснювалася експертиза електронних версій оригінал-макетів підручників було завершено наприкінці лютого.

Передбачається, що на ІІ етапі конкурсу, який триває зараз, вчителі шкіл мають ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників на сайті репозитарія підручників, а також надати пропозиції керівнику школи для прийняття рішення щодо відбору електронних версій підручників з кожного навчального предмета, який вивчається в навчальному закладі.

Освіта.ua
01.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
slavko
По -першее якщо щлсь робите потрібно думати не заднім місцем .Куди відправляти на яку електронну адресу 7
петро
Цей конкурс-для конкурсу,тобто сам для себе і організаторів.Уявіть,що після його проведення, друкують підручники,привозять в області,райони і школи по кілька екземплярів для незахищених категорій,а решта батьків при теперішній бідності, не маючи змоги їх придбати,погоджуються на користування минулорічними.А що робити вчителю?2-3 учнів вчити за новими,а решту за старими?Він просто видасть всім учням старі підручники і буде за ними працювати,а нові не дивлячись на конкурс і витрачені гроші чекатимуть на кращі часи!!!Чому б не провести моніторинг на потребу в автентичних підручниках з іноземних мов(вони набагато якісніші,практичніші ,кращі в користуванні для дітей і вчителів та результативність від них набагато вища)і організувати доставку на місця,щоб фірми посередники не наживались на дітях та вчителях.Думаю ,що це в сотні раз краще ніж організовувати літні мовні табори.
kolobrodu
(продовження)Так от-підручники, написані командою фахівців, перевірені іншими фахівцями,які реально знають ситуацію в масовій школі, враховуючи і гімназії, і школи міських окраїн, пустити в роботу для учнів. Таким чином всі діти отримають можливість рівного доступу до знань. показав після 9 класу рівень власних знань, вже в старшій школі надати право-можливість-реальність виббору підручників. Отут вже - й дати розгулятися авторам.
kolobrodu
А я ось запропоную крамольну ідею. Чому крамольну? А зараз. Подивіться - війна. Люди живуть то на окупованій території, то вибираються звідти. Діти йдуть навчаються то в одну школу, то в іншу. Перебираючись з місця на місце дитина бере із собою підручники. Гіпотетично. Та й-коли підручники купуватимуться, то вже реально так буде,бо в школі підручника дитині ніхто не видасть.Ну та-повернемось до можливостей навчання в різних школах.В такому випадку дитина навчається за різними підручниками.Корисно те?Не думаю, що так. Наступне.Іспити.Якими вони будуть-чи то ДПА,чи, все ж ДПА у формі ЗНО, та ще й після 9 класу.А то й після кожного року навчання. Укладачі тестів повинні будуть реагувати на те,як той,чи інший матеріал подано в конкретному підручнику.Особливо про ту різницю розповідають вчителі історії. То чи не корисніше було би для ОСНОВНОЇ ШКОЛИ нехай би над підручниками по кожному предмету працювала одна команда.
Вася
Уже дістали з цим конкурсом!!!! Це тепер вже ВТРЕТЄ готувати замовлення і відправляти в Київ? Та скільки ж можна?????
Натэл
Не понимаю, зачем тратить деньги на новые учебники в таких тяжелых материальных условиях для людей. Если что- то не так, учитель найдет дополнительный материал, дети тоже. В 90- е вообще учебников по зарубежной литературе не было, и ничего, нормально работали по программе. Я думаю, что преподавание точных наук в школьном объеме тоже решаемая проблема. А авторы новых учебников пусть пока совершенствуют свои творения, до лучших времен, их можно понять, но сейчас это не проблема N1 для большинства населения Украины.
N.
Якщо підручники будуть платні, то вибирайте скільки завгодно - більша частина дітей буде взагалі без підручників. Я - вчитель, але не знаю, чи зможу придбати своїй дитині підручники. Сьогодні ледве вдається звести кінці з кінцями. Що буде далі - важко уявити. А вони про конкурс підручників. Смішно, якби не було б так сумно.