Незабезпечені діти отримають підручники безкоштовно

У Міносвіти обговорили питання видруку підручників в рамках закону "Про бюджет України на 2015 рік"

Незабезпечені діти отримають підручники безкоштовно

Безкоштовні підручники у 2015 році друкуватимуть для дітей соціально вразливих категорій. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки за результатами робочої наради заступника міністра Павло Полянського щодо видруку підручників в рамках закону "Про бюджет України на 2015 рік".

Зокрема, Павло Полянський зазначив, що бюджетом та низкою інших законодавчих актів передбачено забезпечення безкоштовними підручниками учнів соціально вразливих категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та дітей із малозабезпечених родин.

Як відомо, цьогоріч передбачено видрук нових підручників для учнів 4-х та 7-х класів. Саме для цих класів зараз триває конкурсний відбір нових підручників на основі електронного репозитарію.

Окрім того, Міністерство освіти і науки має розробити порядок фінансування видруку підручників для національних меншин.

"Також подальшого обговорення за участю представників Асоціації книговидавців потребує питання видруку підручників для всіх інших учнів", - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
16.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сільський директор
А що ж ви так гнівно виступили проти збірників ДПА та моніторингів. Тепер майте: купуйте підручники !
indigo
Система освіти повинна фінансуватися за такою формулою: Річна зарплата міністра = сума річного утримання 1 учня = річна зарплата учителя. Як це зробити, то проблема міністра. Він же Міністр, а не х..віст собачий...
salka
Після того, як у мене народилися дитина, жінка отримала по 40 гр. на місяць. Вийшло так, що у мене, вчителя заробітна плата занадто «висока»… Поряд жив валютчик . великий котедж, іномарка, як «має бути» у «порядкового» валютчика. Але на папірці він був безробітним. Його жінка - також. У результаті вони отримали на дитину десь 450 гр. Так це буває з пільгами…
Тетяна
..нехай внесуть в цей список і дітей малозабезпечених вчителів..а самих малозабезпечених вчителів треба ставити під номеро 1 !!!
Вася
А визначати незабезпечених дітей як? Довідкою з місця рооти батьків? Але, на жаль, ті хто займається незаконним бізнесом, отримує зарплату в конвертах, отримує "нечесні" прибутки - в основному і будуть мати такі довідки, а той, хто чесно працює і отримує сяку-таку зарплату, ще виявиться і забезпеченим і платитиме за підручники, як уже було колись в історії незалежної України.......
Тетяна
Для Вася: А діти малозабеспечених вчителів?
Юлия
Для Вася.+1000! У нас есть одна бабушка-опекун 2 -х детей ( при их живой-здоровой матери), которая на двоих получает 5 тысяч социальной помощи,но при этом при каждом удобном случае подчёркивает,что они суперльготчики,а многодетные семьи при живых родителях действительно малообеспеченные.
Коментувати
вчитель
А малообеспеченные учителя получат учебники бесплатно?
ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ
Для вчитель: Вчитель купує за власні гроші папір, фарбу для принтера, хто має вдома, дітям роздруковує, бо ж - потрібно. Невже з таким поглядом на життя вчитель не стане купувати собі ще й підручники втридорога у тих хлопців, які їх привозять до шкіл? Ті ж самі книжки,які на базарі(але їх варто шукати) можна придбати трохи дешевше. Певно, варто і хлопцям-розповсюджувачам дати заробити...
Коментувати