Уряд ліквідував Інститут змісту освіти

На основі ліквідованого інституту будуть створені дві окремі державні наукові установи

Уряд ліквідував Інститут змісту освіти

26 листопада на засіданні Кабінету Міністрів України з ініціативи керівництва Міністерства освіти і науки прийнято рішення про ліквідацію Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У Міністерстві освіти наголошують, що цим рішенням покладено край корупційним схемам з видруком навчальної літератури, закупівлею навчальних кабінетів, комп’ютерних класів та шкільних автобусів.

На основі ліквідованого інституту будуть створені дві окремі державні наукові установи: Інститут модернізації змісту освіти й Інститут освітньої аналітики.

Призначення всіх керівників новостворюваних інституцій відбуватиметься за участі громадськості.

Як відомо, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти останні роки очолював Олександр Удод, діяльність якого супроводжувалася численними скандалами пов’язаними з непрозорими схемами створення підручників, сумнівним проведенням конкурсів рукописів, якість навчальної літератури, що отримувала схвалення інституту тощо.

Наприкінці жовтня міністр освіти Сергій Квіт повідомив, що міністерство співпрацювало з правоохоронними органами, зокрема з СБУ, щодо правопорушень пов’язаних з діяльністю чиновників інституту.

Освіта.ua
26.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Кащенко
Чому мій коментар видалили? Він комусь здався занадто аналітичним? Спробуйте думати не про себе, не про міністрів, заступників, їх родичів, які прагнуть працювати керівниками(обов`язково!), а про маленьких діток-першокласників! Для Позняка: видалили мій коментар! Свободу слова! Навіщо виставляти для обговорення і не дослухатися людей? Набридло бути бидлом!
Натэл
"Когда житницы и кладовые полны, люди знают, что такое этика и долг. Когда люди сыты и одеты, они понимают, что такое слава и позор. Если старшие соблюдают закон, отношения между родными незыблемы. Если четыре бечевы ( мораль, долг, бескорыстие и стыд) не натянуты, государство гибнет." (Древнекитайская мудрость.) Кажется, что это про нас...
МІЛЯ
ТОВЧУТЬ ВОДУ В СТУПІ, БО НЕ ЗНАЮТЬ РЕАЛІЙ СЬОГОДНІШНЬОЇ ШКОЛИ. МОЖЕ, У КИЄВІ АБО В ІНШИХ ВЕЛИКИХ МІСТАХ БУЛИ ,А ЯК ВИЖИВАЮТЬ ТІ,ЩО, КРІМ БАТЬКІВСЬКОЇ ДОПОМОГИ, НЕ МОЖУТЬ ПРИДБАТИ Й ВІНИКА - ОТО ВАМ І РЕФОРМИ. ЯКІ ВИ ДАЛЕКІ ,ШАНОВНІ МІНІСТРИ, ВІД ШКОЛИ! МОЖЕ, ВАРТО ПЕРЕІМЕНУВАТИ САМЕ МІНІСТЕРСТВО?
Тетяна
Хай ще науковцям-педагогам 20% за престижність дадут, які у простого вчителя забрали!!!
скубі ду
Давно пора ліквідувати уряд і відправити тилових крис працювати у сільські школи.
Татьяна
Поддерживаю Натэл! Действительно, а зачем учителям платить за замены? (ЭКОНОМИЯ) В добровольно-принудительном порядке учитель заменяет уроки учителей, которые на законном "больничном", на курсах, на семинарах и т.д... Будучи завучем, поставила замену учителю, которая не пришла на замену (не заметила, не захотела её заметить, а может быть, просто забыла, ей-то 77 лет и уходить не хочет из школы), а в её отсутствие произошло ЧП... А если бы человек знал, что его замена, его дополнительный заработок, оплачивается, я думаю была бы совершенно другая реакция. И это нормально!!! Почему-то все считают, что любая работа должна быть оплачиваемая, то никак не могу понять, почему все считают работу учителя БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОЙ?!! У него что, нет семьи, детей, мужа? Он питается святым духом? Не пользуется достижениями цевилизации? Он просто отшельник! И лозунг: "Раньше думай о Родине, а потом о себе" - его (учителя) жизненное кредо?!!! Я думаю, новое поколение учителей не постесняется высказать свое мнение по этому...
Vitaly Zubyk
чому лише два нових інститути? У нас достатньо кваліфікованих фахівців для створення кількох десятків нових інститутів... Ідіотизм
Василь
...Експеримент, а потім інший, Реформи йдуть в нас без кінця І вчитель крутиться у школі, Як у оборі та вівця. За що страждаюм? І що маєм? Чому потоптане ім’я? Вже вчителів не вистачає О, школо рідна, ти чия?... Скільки ще будуть над цією школою і цим вчителем знущатися і глумитися? І з кожним "експериментом" чомусь все важче і важче працювати в цій освіті, якої не хочуть ні батьки, ні діти.
Вчитель
от хто штампує "реформи" -Стратегічна дорадча група «Освіта» Керівник Георгій Касьянов Координатор Олена Заплотинська Експерти Віктор Громовий (Кіровоград), Бодувайн ван Вельзен (Нідерланди), Тарас Добко (Львів), Альґірдас Забульоніс (Литва), Світлана Калашникова (Київ), Сергій Клепко (Полтава), Володимир Ковтунець (Київ), Оксана Овчарук (Київ), Людмила Паращенко (Київ), Павло Полянський (Київ), Олександр Сич (Київ), Олег Смірнов (Київ), Наталя Софій (Київ), Єгор Стадний (Київ), Тарас Фініков (Київ), Павло Хобзей (Львів), Олег Шаров (Київ), Роман Шиян (Львів), Юрій Шукевич (Київ), Тарас Юрчишин (Львів). - жодного, хтоб працював у школі.Тільки Дробко з Католичного університету зі Львова, він там проректором числиться та приблудний Фініков з КРОКа...! Більше з університетів теж нікого не має....І ці профі разом з такими ж як Квіт, Совсун, Гевко,Стріха - є замовниками і виконавцями знищення освіти в Україні!
Полтавчанка
Для Вчитель: а де дніпропетровці, полтавчани, одесити,черкащани, сумчани,миколаєвці, тернопольчани...??? Що це за клубок зговорників при дворі Квіта-Совсун ????
денеб
Что можно говорить о министерстве, в котором для того, чтобы получить замминистра строчат минеты? Это даже не коррупция. Это проституция...
Коментувати
Викладач
Квіту дуже хочеться залишитись міністром освіти... Невипадково він перед розглядом нового складу Уряду розгорнув активну, але протиправну діяльність по боротьбі з так званою корупцією у системі МОН. Спочатку на останньому засіданні старого Уряду протягнув корупційне рішення по ліквідації Інституту іновацій МОН і створення для когось нових двох, щоб самому контролювати схеми тендерів та конкурсів по підручникам, а друге - це відзив ліцензії Університета Культури з усіма можливими порушеннями законодавства! КВІТ про свої "здобутки" вирішив розказати на спеціальній прес-конференції у понеділок 01.12.14.р. в будинку Уряду... Це просто маніпуляція громадською думкою та намагання псевдокорупційними "здобутками" прикрити повну непрофесійність команди Квіта у МОНі та ту руйнацію, яку вони провадять в системі української освіти!
Олекса Позняк
Меня банят!!!!!!!!Свободу высказывания позняку!!!!!!!!!!
Натэл
Нет предела чиновничьему идиотизму. Учитель каждый месяц теряет до тысячи гривен из-за того, что доплаты поснимали, замены не оплачиваются, а объем работы остался тот же, если не больше, если учитывать " придумки" креативных наших руководителей, а на два института деньги есть. Видно в них те, кто с детишками нашими работать не хочет и не умеет, будет придумывать, как бы построже учителей аттестовать, чтобы им, учителям, жизнь медом не казалась. Когда же этот идиотизм от власти закончится? В начале моего педагогического " поприще" в районо было где- то человек 5-7, а теперь уже институтами меряем. Только почему- то лучше никому не становится. Неужели больше проблем в стране нет? А чиновники почкованием размножаются... На нашу голову, оставили бы учителей и детей в покое, так лучше бы было без их дурацких указаний. Больше времени было бы на чтение книг. А то учитель журнал для себя лишний не выпишет из- за позорной зарплаты, а они институты плодят. Надоели до смерти.
Игорь
Для Натэл: ось знову кажуть...що за грудень грошей немає, і що зарплату не дадуть, тільки аванс, от і думаєш, як економити гроші, щоб якось новий рік відсвяткувати(
вважаю
Для Игорь: и у нас то же самое. Про "святкувати" уже не думаешь. Думаешь, чтобы гады не стреляли, бо ведь и ехать не за что...
Лурдес
У вас ще є бажання щось святкувати?
Коментувати
ольга
от якби ще і Державну інспекцію навчальних закладів ліквідували-найжахливіша корупційна і разом зцим каральна установа!
ого!
Улюбленою темою з математики в міністра була геометрична прогресія: з 1-2,з 2-4,з4-8 і т.д. Прямо, поділ клітин якийсь. А,головне, як все якісно поміняється на рівні школи і дитини! Цікаво, куди ще занесе нестримна фантазія наше керівницто?
Галина
Це добре, що прикрили цю кантору. Лише б не намножили купу аналогічних!
Геннадий
Для всех? а чего вы ждали от людей, которых привела к власти, проплаченная американцами, толпа?
Олекса Позняк
Для Геннадий: Жора у тебя чтото с генами. Не с путиным скрестились?
вважаю
Для Геннадий: Гена, посмотрите внимательнее. Что там может где и проплачено, но своими,теми, кто проплатил первую ночь. А дальше - люди устали, поэтому всё так. Усталость нормальных людей способна привести и не к такому...А те, кто у власти... Ну Вы же понимаете алгоритм действия? А то, что дело приняло оборот гражданской войны - тоже следует принять...
Коментувати
Ego
Черговий аргумент на користь того, що у МОН потрібно повиганяти з роботи УСІХ (!!!) до останньої прибиральниці, скоротити штатний розпис і набрати повністю новий склад працівників на конкурсній основі. От Міністр начебто новий, а стиль роботи все той же. Міносвіти продовжує імітувати бурхливу діяльність, продовжує імітувати реформи. А функцій Академії педагогічних наук недостатньо для визначення шляхів модернізації освіти і здійснення освітньої аналітики? Треба за бюджетний кошт замість одного створити аж два (!!!) інститути, (з повним штатом і немалими зарплатами, між іншим) які так само як і ІІТЗО будуть придумувати свої висмоктані з пальця циркуляри, відірвані від життя, і займатися бізнесом на реальних чи придуманих потребах шкіл? P.S. І не здивуюсь, якщо один з цих т.зв. "інститутів" очолить все той же Удод.
Катерина
Для Ego: Називають усіх колег Інституту під одну марку - корупціонерами. люди -науковці які роками працювали на мізерні зарплати, а я знаю 100% бо також колись там працювала, але пішла . Можливо керівництво, да, а страждають не винні, буде 2 інституту за рахунок не бюджету а "крові" - скоречених осіб і набраних нових - потрібних Совсун
Коментувати
Игорь
жах...знову будуть виділятись нові кошти на псевдоустанови, краще покращіть метеріальну базу школи, та подбайте про підвіз дітей...в такий час створювати сумнівні інститути...оце справжні реформи
Інна
Для Игорь: Спочатку Квіту і Совсун потрібно заїхати до Інституту і подивитися в яких умовах працюють люди, Табачник продав приміщення Інституту на Подолі - переселив в умови 55-х років минулого століття, жах. проте нові 2 установи вони швидко придумали - продадуть по схемі керівні посади
Ірина
Інна. Вже продали посади. Я навіть знаю кому. Інститут освітньої аналітики очолили така собі денисюк оксана. Перед цим вона вже розвалила разом з чоловіком комунальне підприємство. Працювали всім сімейством: вона, чоловік і син. Тепер там будуть бюджет пилити
Коментувати
Гриневич
Совсун на странице у себя в Фейсбуке радуется ликвидации Института как ребенок... Хлопая в ладоши от радости, что это подарок на день рождения Табачнику... Видно совсем память потеряла, дебилка, что и у ее "несравненного " балабола-министра Квита сегодня день рождения...
Родион
Простий люд по копійці збирає кошти на одяг, їжу, ліки захистникам України. А дурисвіти, що довели країну до катастрофи, з жиру казяться і знову ведуть освіту в прірву. В час війни створювати два надумані інститути? А може рік спробуємо без них. Думаю, користь буде всім: і бюджетні кошти збережуться, і вчителю дурної роботи менше буде.