У МОН пропонують змінити програму з історії України

Міносвіти опублікувало проект змін до шкільної програми з історії України старших класів

У МОН пропонують змінити програму з історії України

Міністерство освіти і науки України опублікувало на своєму сайті проект змін до шкільної програми для 10-11 класів з історії України.

Як повідомляє прес-служба МОН, громадське обговорення програми з історії України для старших класів відбулось у травні-червні 2014 року.

"Наразі надіслані пропозиції узагальнені та повторно виносяться на громадське обговорення", - зазначають у Міністерстві.

Запропоновані зміни до програми з історії України планується повторно винести на розгляд Колегії Міністерства освіти і науки України для схвалення.

Пропозиції до проекту програми можна надсилати до 20 серпня 2014 року на адресу: [email protected].

Порівняльна таблиця запропонованих змін до програми з історії України (10-11 класи).

Освіта.ua
05.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Негодование
Война была, есть и будет Отечественной...и никому этого не изменить! Защищали Отечество...а не что-то другое, глупо, очень глупо менять! Реальная провокация
Учитель 1
Для Негодование: Она была Отечественной для такой страны как СССР
Олексій
Да, она была Отечественной, т.к. сражались за Родину и беларуссы, и евреи, и украинцы, и россияне, а также остальные народы. Если ваши предки сражались не за Отечество, то для вас это по факту не может быть отечественной. Ах да, это же была война Германии и ее союзников из УПА по восстановлению независимости Украины в границах Польши до 1939 года?!))))
Коментувати
Алла
Навіщо змінювати програму?Потрібно полегшити,а не переіменувати все так,як захотілось нашим верховним радам!
Олексій
В програмі можна будь-що змінити.І радянский період на становлення тоталітарного режиму, і ВОВ на радянсько-німецьку війну, але ось вчителів та їх світогляд може лише час. А нові підручники ви вже надрукували. Чекаємо на нову програму, де Україна є неіємною частиною європейської цивілізації)))) А то у ЄС не зрозуміють, що дітей ще не вчать європейським ціннностям.Хоча чому?Вчать)))
нік
Потрібно збільшити кількість годин!!!!!
w
Як тільки наступний приходить до влади, так одразу починає переписувати історію.
Студент
Для w: один переписує, інший - відновлює. А третьому взагалі на це начхати.
вчитель
Для Студент: ну, тебе-то не начхать. Сала героям?
Коментувати
Олександр
Для Учителя. Велика Вітчизняна війна є складовою Другої світової війни і тому використовується більш ширший термін. Здається, логічно. А про колаборантів, то тут питання до тих зрадників, які підтримують російських найманців на Сході. Руйнувати життя цілого народу через примхи щуроподібного #уйла - це справжнє уродство.
роман с луганска
Для Олександра: логично для тех,кто себя считает космополитом,но судя по дальнейшему твоему коменту,то пишет скорее националист.надеюсь ты будешь защищать свой "Схід" в армии также уверенно как пишешь.если ты не понимаешь тех,кто поддерживает пророссийских ополченцев,значит, Восток уже не твой,он тебе чужой и ты ему нах...й не всрался!
Ego
І що це два матюкознавці роблять на освітянському сайті? Панове, з матюками геть на вулицю!
Коментувати
Учитель
Что за идиотство?зачем надо было убирать термин "великая отечественная война"?а выделять крымских татар среди других национальностей полуострова?что уж говорить о трактовке деятельности коллаборационистов ОУН-УПА! Печальна участь тех народов,где как героев чтут уродов!
Учитель 1
Для Учитель: По вашему, тот кто сотрудничал с оккупационной большевистской властью на Украине - не коллаборционист? По количеству преступлений против человечества большевики=коммунисты=фашисты и против таких режимов воевали ОУН-УПА. ОУН-УПА не воевали против своего народа, а большевики - с привеликим вдохновением его уничтожали.
Учитель
Почитайте свидетельства очевидцев о зверствах оуновцев против польского и еврейского населения.и еще есть одна замечательная книга польского жителя Львова(Лемберга),где он описывает,как радушно украинские националисты встречали солдат Вермахта.вас обманывают,как послушное быдло(простите),а вы этому только рады.
Дивно
Тільки на Волині герої ОУН-УПА знищили 8 тисяч мирних жителів, лікарів, вчителів, які працювали в УРСР, тому казочки проти кого вони воювали розповідайте дітямч, які крім ВК нічого більше не цікавить
Коментувати