Уряд зберіг надбавки та педагогічне навантаження

Надбавки педагогічним працівникам не скасовано, а обсяг педагогічного навантаження збережено

Уряд зберіг надбавки та педагогічне навантаження

Надбавки педагогічним працівникам і працівникам бібліотек, які були встановлені до цього часу у розмірі до 20% і 50% відповідно, не скасовуються - зазначені виплати у 2014 році при внесенні змін до бюджету скорочені не були. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

Так, педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування буде виплачуватися надбавка у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність, надбавка виплачуватиметься у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень.

Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Як відомо, напередодні Профспілка працівників освіти і науки України висловила глибоку стурбованість окремими заходами для виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Освіта.ua
01.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
чому ж тоді директорів шкіл примушують писати наказ про 5%-тну надбавку? то якщо немає рішення про заміну "20%" на "до 20%", на основі чого у нас за вересень така зміна у зарплаті? а наказ писати заднім числом? Черкаська обл.
Тетяна
Кого може навчити голодний вчитель - творчу, впевнену, патріотичну людину. Дякую Влада!!!!Нехай і Вам щастить!!!!
Тетяна
Це нова Влада!!!!Що бажали, то і маємо!!!
Марія
Обурення щодо оплати праці є у всіх працівників освіти і воно справедливе. Уряд, який думає про майбутнє країни, в першу чергу дбає про освіту ( дітей) та здоров’я. Відповідне і фінансування має бути для цих галузей. Нащо нам нові Концепції профільного навчання, нові так звані Закони, якщо їх ніхто не виконує і не зможе виконати при такому жебрацькому стані освіти. Може воно у "верхах" і гарно виглядає, а що насправді: жодного факультативу, жодного гуртка в окремих ЗНЗ, постійне "підганяння" штатів під "фінансування", мізерна зарплата вчителів. Чи коли хто прорахував, як виживає вчитель при своїй навіть"престижній" зарплаті. Дуже вже хочеться, щоб всі працювали в рамках ЗАКОНУ. Тоді і "підганяти штати", і "оптимізацію" не прийдеться проводити
Марина
Я понимаю, Луганская обл. впереди планеты всей. г. Северодонецк - раздал приказ по школам о выплате 1%. Спасибо о заботе, о престиже.
Елена
Сколько можно врать? Отдел образования г. Антрацит Луганская обл. разослал во все школы города приказ о том, чтобы с 1 сентября 2014г. в школах были уволены все внешние учителя-совместители. А учителей находящихся в штате посылают на дополнительные курсы повышения квалификации по другим предметам. Т.е. учителя стали массово проходить по 2-4-ро курсов повышения квалификации по различным учебным предметам. Так, например, учитель начальных классов повышается по этике, физкультуре, истории, химии, физике, информатике, зарубежной культуре и т,д) и потом будет в новом учебном году преподаватель эти предметы вместо квалифицированного учителя-совместителя, которого должны будут уволить согласно поступившего приказа зав.гороно госпожи Гетьмановой Л.М., которая в приказе ссылается на документы нашего правительства с формулировкой «в связи с кризисным состоянием экономики..». Благодаря подобным мерам можно только догадываться какое будет качество образования в нашем городе. ТАК МЫ ПОДНИМАЕМ ПРЕСТИЖ...
Танечка Кошман
Для Елена: А навіщо етика, цього предмету у планах немає.
Ірина
Етику треба повернути, це питання зараз обговорюється.
Учитель
Для Елена: А зачем Вам, уважаемая Елена, врать? Такого приказа нет! Или Вас уволили?????????
Коментувати
Наталія
Чому БУДЕ виплачуватися надбавка у розмірі ДО 20% посадового окладу (ставки заробітної плати). На даний час надбавка виплачується!!! У РОЗМІРІ 20 %. Яким нормативним документом ви керувалися при наданні такої інформації? Наперед вдячна за відповідь.
makseka@rambler.ru
Для Наталія: Наталя! Постанова КМУ №88 для нас та 89 для бібліотекарів.Вже пішов процес . Дійсно - від 1% на розсуд керівника закладу.
Коментувати
віктор
Прохання.Хто публікує,хто розміщує матеріал ,будьте ласкаві,не робіть помилок. Відповідно Постанови КМУ №373 від 23.03.2011р.,розмір надбавки педагогічним працівникам фіксований , тобто,НЕ ДО 20%, а 20% посадового окладу. Відповідно Постанови КМУ №1073 від 30.09.2009р.,розмір надбавки працівникам бібліотек теж фіксований,тобто, НЕ ДО 50%, а 50% посадового окладу.
Лилия
Для віктор: Відповідно до Постанов КМ від 25.03.2014 року №88 та 89 слова "у розмірі" замінено на "у граничному розмірі" и соответственно шкала выплаты меняется на роззсуд керівництва. У нас оставили 1 %. Ешьте - не обляпайтесь!!!!!
Татьяна
Потому как добавили еще одну оговорку "у межах фонду зар. плати закладу", которй постоянно урезают - тоже экономят
Анна
У нас також 20% прибрали. Народ хоче йти до суду, а чи є смисл?
Коментувати
PR
Стоять, Казбек. не падать! (из какого-то анекдота). Это кто слезами умывался "онижедетки" на майдане и не видел фашизма в этом крике "Кто не скаче..." Это кто видел только золотой унитаз, который к стати так и не нашли и не видел бандитов? А теперь когда по кошелечку стукнуло, так плохо стало. так и надо ублюдкам! Поверьте, будет еще хуже.
DR
Для PR: Вахтанг Кикабидзе: Я ДЛЯ ПУТИНА ТОЖЕ БАНДЕРОВЕЦ И ФАШИСТ. 24 часа в сутки был мыслями в Киеве. Когда начали убивать людей, не находил себе места. Хотелось все бросить и быть на Институтской, Грушевского. К сожалению, возраст берет свое. Если бы сбросить лет 20, был бы на Майдане. Я руками и ногами за стремление к европейским ценностям, против лжи, коррупции, диктаторства. За свободную, богатую и равную среди равных европейских народов Украину. Не могу и не хочу смотреть тот маразма и ту человеконенавистническую ложь, которую показывают в России. Россияне нас пугают всю жизнь. Это становится невыносимым. Я для Путина тоже бандеровец и фашист. Ведь поддерживаю Майдан и украинцев. И слава Богу. Горжусь и горжусь этим! Когда Россия ввела войска в Грузию и я отказался от российского ордена Дружбы к моему 70-летию, много грязи на меня вылили российские СМИ. И прежде всего устами тех, кого всегда считал друзьями. С тех пор никому и ничему не удивляюсь. Нужно время, чтобы простить.
Коментувати
111
А что же о других надбавках ничего не написали: за классное руководство, тетради, выслугу?
Георгий
Для 111: О доплатах, в частности, за классное руководство и проверку тетрадей, идёт речь в проекте закона о внесении изменений, в т.ч., в ЗУ "Об общем среднем образовании". Так вот, там присутствует такая же "жидовская" формулировка - "до 20%..." и т.д. и т.п. Также планируется корректировка процента показателя отчисления средств первичным профсоюзным организациям на культурно-массовую, физкультурную и оздоровительную работу (с 0,3 на 0,1). Взято отсюда: http://pon.ktu.edu.ua/PK/Operat/Турчинову%20зміни%2009.04.14.pdf Такие вот пироги с вермишелью...
Георгий
А вот и грядущая "радость" насчёт доплаты за выслугу - http://dubovoy.com.ua/ukr/deputatska-diialnist/zakonoproekty/61-pro-vnesennia-zmin-do-zakonu-ukrainy-pro-osvitu-shchodo-derzhavnykh-harantii-pedahohichnym-ta-naukovo-pedahohichnym-pratsivnykam
Анна
А де ж вони гроші на таку "радость" та опіку будут брати, якщо скоротили вже все, що можна було скоротити?
Коментувати
Ирина
А у нас знімають ці надбавки та 20%, оскільки немає коштів в бюджеті. У розясненнях написано, що вони не обов"язкові.
Надія
за що дякуємо? за те що жити стали гірше, ніж жили? замість європейських зарплат - європейські ціни? а щодо наших душ - кому вони потрібні? їм потрібна середня наповнюваність класів - чим більше, тим краще....
Guna
"Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень." - як це зрозуміти? А надалі що нам очікувати? І 2014 рік - це до кінця цього навчального, чи до кінця календарного року?
***
Щиро дякуємо! АЛЕ... школи повідомили про те, що кількість класів потрібно скоротити, до того ж обєднати українські класи з російськими. І нікого не хвилює, що у звязку із зменшенням кількості класів потрібно буде скоротити певну кількість учителів. А де зараз знайти іншу роботу?.. На кому ж влада вирішили заощадити? На дітях, у першу чергу, а ще на людях, які віддають їм душу... Ганьба!!!