Osvita.ua Середня освіта Уряд зберіг надбавки та педагогічне навантаження
Уряд зберіг надбавки та педагогічне навантаження

Надбавки педагогічним працівникам не скасовано, а обсяг педагогічного навантаження збережено

Уряд зберіг надбавки та педагогічне навантаження

Надбавки педагогічним працівникам і працівникам бібліотек, які були встановлені до цього часу у розмірі до 20% і 50% відповідно, не скасовуються - зазначені виплати у 2014 році при внесенні змін до бюджету скорочені не були. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

Так, педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування буде виплачуватися надбавка у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність, надбавка виплачуватиметься у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень.

Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Як відомо, напередодні Профспілка працівників освіти і науки України висловила глибоку стурбованість окремими заходами для виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Освіта.ua
01.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
чому ж тоді директорів шкіл примушують писати наказ про 5%-тну надбавку? то якщо немає рішення про заміну "20%" на "до 20%", на основі чого у нас за вересень така зміна у зарплаті? а наказ писати заднім числом? Черкаська обл.
Тетяна
Кого може навчити голодний вчитель - творчу, впевнену, патріотичну людину. Дякую Влада!!!!Нехай і Вам щастить!!!!
Тетяна
Це нова Влада!!!!Що бажали, то і маємо!!!
Марія
Обурення щодо оплати праці є у всіх працівників освіти і воно справедливе. Уряд, який думає про майбутнє країни, в першу чергу дбає про освіту ( дітей) та здоров’я. Відповідне і фінансування має бути для цих галузей. Нащо нам нові Концепції профільного навчання, нові так звані Закони, якщо їх ніхто не виконує і не зможе виконати при такому жебрацькому стані освіти. Може воно у "верхах" і гарно виглядає, а що насправді: жодного факультативу, жодного гуртка в окремих ЗНЗ, постійне "підганяння" штатів під "фінансування", мізерна зарплата вчителів. Чи коли хто прорахував, як виживає вчитель при своїй навіть"престижній" зарплаті. Дуже вже хочеться, щоб всі працювали в рамках ЗАКОНУ. Тоді і "підганяти штати", і "оптимізацію" не прийдеться проводити
Марина
Я понимаю, Луганская обл. впереди планеты всей. г. Северодонецк - раздал приказ по школам о выплате 1%. Спасибо о заботе, о престиже.
Елена
Сколько можно врать? Отдел образования г. Антрацит Луганская обл. разослал во все школы города приказ о том, чтобы с 1 сентября 2014г. в школах были уволены все внешние учителя-совместители. А учителей находящихся в штате посылают на дополнительные курсы повышения квалификации по другим предметам. Т.е. учителя стали массово проходить по 2-4-ро курсов повышения квалификации по различным учебным предметам. Так, например, учитель начальных классов повышается по этике, физкультуре, истории, химии, физике, информатике, зарубежной культуре и т,д) и потом будет в новом учебном году преподаватель эти предметы вместо квалифицированного учителя-совместителя, которого должны будут уволить согласно поступившего приказа зав.гороно госпожи Гетьмановой Л.М., которая в приказе ссылается на документы нашего правительства с формулировкой «в связи с кризисным состоянием экономики..». Благодаря подобным мерам можно только догадываться какое будет качество образования в нашем городе. ТАК МЫ ПОДНИМАЕМ ПРЕСТИЖ...
Танечка Кошман
Для Елена: А навіщо етика, цього предмету у планах немає.
Ірина
Етику треба повернути, це питання зараз обговорюється.
Учитель
Для Елена: А зачем Вам, уважаемая Елена, врать? Такого приказа нет! Или Вас уволили?????????
Коментувати
Наталія
Чому БУДЕ виплачуватися надбавка у розмірі ДО 20% посадового окладу (ставки заробітної плати). На даний час надбавка виплачується!!! У РОЗМІРІ 20 %. Яким нормативним документом ви керувалися при наданні такої інформації? Наперед вдячна за відповідь.
makseka@rambler.ru
Для Наталія: Наталя! Постанова КМУ №88 для нас та 89 для бібліотекарів.Вже пішов процес . Дійсно - від 1% на розсуд керівника закладу.
Коментувати
віктор
Прохання.Хто публікує,хто розміщує матеріал ,будьте ласкаві,не робіть помилок. Відповідно Постанови КМУ №373 від 23.03.2011р.,розмір надбавки педагогічним працівникам фіксований , тобто,НЕ ДО 20%, а 20% посадового окладу. Відповідно Постанови КМУ №1073 від 30.09.2009р.,розмір надбавки працівникам бібліотек теж фіксований,тобто, НЕ ДО 50%, а 50% посадового окладу.
Лилия
Для віктор: Відповідно до Постанов КМ від 25.03.2014 року №88 та 89 слова "у розмірі" замінено на "у граничному розмірі" и соответственно шкала выплаты меняется на роззсуд керівництва. У нас оставили 1 %. Ешьте - не обляпайтесь!!!!!
Татьяна
Потому как добавили еще одну оговорку "у межах фонду зар. плати закладу", которй постоянно урезают - тоже экономят
Анна
У нас також 20% прибрали. Народ хоче йти до суду, а чи є смисл?
Коментувати
PR
Стоять, Казбек. не падать! (из какого-то анекдота). Это кто слезами умывался "онижедетки" на майдане и не видел фашизма в этом крике "Кто не скаче..." Это кто видел только золотой унитаз, который к стати так и не нашли и не видел бандитов? А теперь когда по кошелечку стукнуло, так плохо стало. так и надо ублюдкам! Поверьте, будет еще хуже.
DR
Для PR: Вахтанг Кикабидзе: Я ДЛЯ ПУТИНА ТОЖЕ БАНДЕРОВЕЦ И ФАШИСТ. 24 часа в сутки был мыслями в Киеве. Когда начали убивать людей, не находил себе места. Хотелось все бросить и быть на Институтской, Грушевского. К сожалению, возраст берет свое. Если бы сбросить лет 20, был бы на Майдане. Я руками и ногами за стремление к европейским ценностям, против лжи, коррупции, диктаторства. За свободную, богатую и равную среди равных европейских народов Украину. Не могу и не хочу смотреть тот маразма и ту человеконенавистническую ложь, которую показывают в России. Россияне нас пугают всю жизнь. Это становится невыносимым. Я для Путина тоже бандеровец и фашист. Ведь поддерживаю Майдан и украинцев. И слава Богу. Горжусь и горжусь этим! Когда Россия ввела войска в Грузию и я отказался от российского ордена Дружбы к моему 70-летию, много грязи на меня вылили российские СМИ. И прежде всего устами тех, кого всегда считал друзьями. С тех пор никому и ничему не удивляюсь. Нужно время, чтобы простить.
Коментувати
111
А что же о других надбавках ничего не написали: за классное руководство, тетради, выслугу?
Георгий
Для 111: О доплатах, в частности, за классное руководство и проверку тетрадей, идёт речь в проекте закона о внесении изменений, в т.ч., в ЗУ "Об общем среднем образовании". Так вот, там присутствует такая же "жидовская" формулировка - "до 20%..." и т.д. и т.п. Также планируется корректировка процента показателя отчисления средств первичным профсоюзным организациям на культурно-массовую, физкультурную и оздоровительную работу (с 0,3 на 0,1). Взято отсюда: http://pon.ktu.edu.ua/PK/Operat/Турчинову%20зміни%2009.04.14.pdf Такие вот пироги с вермишелью...
Георгий
А вот и грядущая "радость" насчёт доплаты за выслугу - http://dubovoy.com.ua/ukr/deputatska-diialnist/zakonoproekty/61-pro-vnesennia-zmin-do-zakonu-ukrainy-pro-osvitu-shchodo-derzhavnykh-harantii-pedahohichnym-ta-naukovo-pedahohichnym-pratsivnykam
Анна
А де ж вони гроші на таку "радость" та опіку будут брати, якщо скоротили вже все, що можна було скоротити?
Коментувати
Ирина
А у нас знімають ці надбавки та 20%, оскільки немає коштів в бюджеті. У розясненнях написано, що вони не обов"язкові.
Надія
за що дякуємо? за те що жити стали гірше, ніж жили? замість європейських зарплат - європейські ціни? а щодо наших душ - кому вони потрібні? їм потрібна середня наповнюваність класів - чим більше, тим краще....
Guna
"Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень." - як це зрозуміти? А надалі що нам очікувати? І 2014 рік - це до кінця цього навчального, чи до кінця календарного року?
***
Щиро дякуємо! АЛЕ... школи повідомили про те, що кількість класів потрібно скоротити, до того ж обєднати українські класи з російськими. І нікого не хвилює, що у звязку із зменшенням кількості класів потрібно буде скоротити певну кількість учителів. А де зараз знайти іншу роботу?.. На кому ж влада вирішили заощадити? На дітях, у першу чергу, а ще на людях, які віддають їм душу... Ганьба!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!