Останній дзвоник у школах пролунає 30 травня

Визначено порядок закінчення навчального року та проведення ДПА в українських школах

Останній дзвоник у школах пролунає 30 травня

Міністерством освіти і науки визначено порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/14 навчальному році.

У цьому навчальному році навчальні заняття в школах мають бути завершені 30 травня та 31 травня у школах, які працюють за шестиденним робочим тижнем. Цього ж дня буде проведено свято "Останнього дзвоника".

Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів у 1-4 класах будуть проведені з 2 до 5 червня, у 5-8 і 10 класах з 2 червня до 13 червня.

Також учні 4-х, 9-х та 11-х класів мають пройти державну підсумкову атестацію. ДПА у 4-х класах буде проведена з 13 по 22 травня, учні дев’ятих класів складатимуть шкільні іспити 2 до 16 червня, а одинадцятикласники з 23 по 29 травня.

Документи про повну загальну середню освіту випускники отримають 31 травня - 1 червня. Учні 9-х класів документи про базову освіту отримають 18-19 червня.

Ті випускники 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів після завершення навчального року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів. Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов.

Як відомо, у Міністерстві освіти і науки повідомили про плани зменшення ваги шкільного атестата при вступі до вишів країни з 200 до 12 балів. Рішення має бути ухвалене найближчим часом.

Освіта.ua
07.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Якого числа закінчують навчання одинадцятикласники 2014 року????
НАБРИДЛИ!!!
Календарні плани в усіх вчителів, які працюють в 11 класах написані по 30 травня. Куди подіти 35 не вичитаних в останній тиждень уроків. Як погано, що при кожній зміні уряду страждають наші діти!!!
сільський директор
Для НАБРИДЛИ!!!: Як це у Вас навчання в 11 класі мало закінчитися 30 травня?! Де був завуч? А директор?А структура навчального року?
англійська
Для сільський директор: Шановний сільський директор! Це Ви просто не вчиталися в структуру навчального року і порядок завершення навчального року та ДПА.
сільський директор
Дорогі мої колеги, вчитайтеся, на це Вас повинна була спрямувати адміністрація школи. Ви ж не будете "мучити" дітей під час ДПА ще й уроками? Структура 2013/2014 навчального року (урядовий портал) Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2 – 5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2 червня – 13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13 – 22 травня), основної (2 – 16 червня) і старшої (23-29 травня) школи. Вручення документів про освіту рекомендується провести для випускників 9-х класів – 18-19 червня, 11-х класів – 31травня – 1 червня.
Коментувати
Наталя
Не розумію куди ми весь час біжимо Ця практика розпочалася 2012 коли був чемпіонат . А зараз який зміст у тому щоб накладати випускний іспит. останній дзвоник випускний ЗНО все в оду кучу. Чому ніхто не думає про дітей для них це ж важливо. чому в останній час все робиться не для дитини не заради її блага а для галочки яка комусь потрібна. у мене питання Кому?
Освітянин
Для ида. Для чого в усьому шукати негатив. У нас усе вийде. Зі святом весни Вас і всіх освітянок України!!! Живіть у злагоді і мирі.
ида
Для Освітянин: Спасибо за поздравление! Но это не негатив-это проза жизни
Коментувати
Человек
Бред.зачем делать выпускной 1 июря,если 3 уже первый тест? почему нельзя сделать в конце июня,чтобы выпускники не переживали что скоро зно,а спокойно наслаждались выпускным?
jezy
у нас випускний після зно
Юля
в прошлом году выпускной тоже был 1/06, а зно - 3/06. и ничего, выжили, сдали, поступили
Ах!
Дело в том, что после последнего звонка 30 мая выпускник 11 класса теряет юридическую связь со школой. Во время ЗНО он уже не школьник, и школа не несет за него никакой ответственности. Провели последний звонок, вручили в торжественной обстановке аттестаты 31 мая и вперёд! А что касается выпускного, то это уже творчество родителей выпускников, пусть когда хотят, тогда и проводят, хоть в конце августа!
Коментувати
Оксана Проселкова
А якщо вибори Президента України, і в школі знаходиться виборча комісія?
Человек
Для Оксана Проселкова: так выборы же 25 числа
ида
Потому что 23 и 27 мая экзамены.А позволит ли кто-нибудь нам находиться в школе???К тому же, 27 мая должен еще быть нормальный учебный процесс для всей школы.О детях никто не думает!!!
Кіра
в минулому році 1 червня - випуск, а 2 - ЗНО - хімія! Так що все нормально!
Коментувати