Osvita.ua Середня освіта Останній дзвоник у школах пролунає 30 травня
Останній дзвоник у школах пролунає 30 травня

Визначено порядок закінчення навчального року та проведення ДПА в українських школах

Останній дзвоник у школах пролунає 30 травня

Міністерством освіти і науки визначено порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/14 навчальному році.

У цьому навчальному році навчальні заняття в школах мають бути завершені 30 травня та 31 травня у школах, які працюють за шестиденним робочим тижнем. Цього ж дня буде проведено свято "Останнього дзвоника".

Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів у 1-4 класах будуть проведені з 2 до 5 червня, у 5-8 і 10 класах з 2 червня до 13 червня.

Також учні 4-х, 9-х та 11-х класів мають пройти державну підсумкову атестацію. ДПА у 4-х класах буде проведена з 13 по 22 травня, учні дев’ятих класів складатимуть шкільні іспити 2 до 16 червня, а одинадцятикласники з 23 по 29 травня.

Документи про повну загальну середню освіту випускники отримають 31 травня - 1 червня. Учні 9-х класів документи про базову освіту отримають 18-19 червня.

Ті випускники 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів після завершення навчального року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів. Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов.

Як відомо, у Міністерстві освіти і науки повідомили про плани зменшення ваги шкільного атестата при вступі до вишів країни з 200 до 12 балів. Рішення має бути ухвалене найближчим часом.

Освіта.ua
07.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Якого числа закінчують навчання одинадцятикласники 2014 року????
НАБРИДЛИ!!!
Календарні плани в усіх вчителів, які працюють в 11 класах написані по 30 травня. Куди подіти 35 не вичитаних в останній тиждень уроків. Як погано, що при кожній зміні уряду страждають наші діти!!!
сільський директор
Для НАБРИДЛИ!!!: Як це у Вас навчання в 11 класі мало закінчитися 30 травня?! Де був завуч? А директор?А структура навчального року?
англійська
Для сільський директор: Шановний сільський директор! Це Ви просто не вчиталися в структуру навчального року і порядок завершення навчального року та ДПА.
сільський директор
Дорогі мої колеги, вчитайтеся, на це Вас повинна була спрямувати адміністрація школи. Ви ж не будете "мучити" дітей під час ДПА ще й уроками? Структура 2013/2014 навчального року (урядовий портал) Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2 – 5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2 червня – 13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13 – 22 травня), основної (2 – 16 червня) і старшої (23-29 травня) школи. Вручення документів про освіту рекомендується провести для випускників 9-х класів – 18-19 червня, 11-х класів – 31травня – 1 червня.
Коментувати
Наталя
Не розумію куди ми весь час біжимо Ця практика розпочалася 2012 коли був чемпіонат . А зараз який зміст у тому щоб накладати випускний іспит. останній дзвоник випускний ЗНО все в оду кучу. Чому ніхто не думає про дітей для них це ж важливо. чому в останній час все робиться не для дитини не заради її блага а для галочки яка комусь потрібна. у мене питання Кому?
Освітянин
Для ида. Для чого в усьому шукати негатив. У нас усе вийде. Зі святом весни Вас і всіх освітянок України!!! Живіть у злагоді і мирі.
ида
Для Освітянин: Спасибо за поздравление! Но это не негатив-это проза жизни
Коментувати
Человек
Бред.зачем делать выпускной 1 июря,если 3 уже первый тест? почему нельзя сделать в конце июня,чтобы выпускники не переживали что скоро зно,а спокойно наслаждались выпускным?
jezy
у нас випускний після зно
Юля
в прошлом году выпускной тоже был 1/06, а зно - 3/06. и ничего, выжили, сдали, поступили
Ах!
Дело в том, что после последнего звонка 30 мая выпускник 11 класса теряет юридическую связь со школой. Во время ЗНО он уже не школьник, и школа не несет за него никакой ответственности. Провели последний звонок, вручили в торжественной обстановке аттестаты 31 мая и вперёд! А что касается выпускного, то это уже творчество родителей выпускников, пусть когда хотят, тогда и проводят, хоть в конце августа!
Коментувати
Оксана Проселкова
А якщо вибори Президента України, і в школі знаходиться виборча комісія?
Человек
Для Оксана Проселкова: так выборы же 25 числа
ида
Потому что 23 и 27 мая экзамены.А позволит ли кто-нибудь нам находиться в школе???К тому же, 27 мая должен еще быть нормальный учебный процесс для всей школы.О детях никто не думает!!!
Кіра
в минулому році 1 червня - випуск, а 2 - ЗНО - хімія! Так що все нормально!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!