ЗНО-2014 стартує 3 червня

Зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня

ЗНО-2014 стартує 3 червня

У Міністерстві освіти і науки затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році.

Відповідно до календарного плану, зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів.

Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов. Абітурієнти традиційно зможуть обирати для складання одну з європейських мов: англійську, німецьку, французьку або іспанську.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено впродовж двох тестових днів - 5 та 6 червня відповідно.

10 червня майбутні абітурієнти матимуть можливість скласти тест ЗНО з російської мови.

12 червня відбудеться одне з наймасовіших тестувань з математики. Цього року в Українському центрі оцінювання якості освіти вирішено провести ЗНО з математики впродовж однієї сесії.

14, 16 та 18 червня відбудуться тестування абітурієнтів з географії, біології та фізики.

Незважаючи на популярність серед абітурієнтів, зовнішнє оцінювання з Історії України також відбудеться впродовж одного дня – 20 червня.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2014 тестування з хімії, всесвітньої історії та світової літератури. Оцінювання з цих предметів відбудуться 23, 25 і 27 червня.

Оголошення результатів ЗНО учасників основної сесії заплановане на період з 19 червня до 8 липня.

Додаткова сесія для абітурієнтів, які через об’єктивні причини не матимуть можливості пройти ЗНО, відбудеться з 4 до 11 липня.

Також календарний план передбачає ряд заходів, що мають бути проведені для успішного проведення ЗНО у 2014 році. Зокрема, формування мережі пунктів тестування, навчання працівників, які будуть залучені до зовнішнього оцінювання тощо.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 січня та триватиме впродовж двох місяців до 5 березня включно.

Як відомо, відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2014 року.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
13.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mark
я здаю перша - 3 червня ._. fuck
007
Скажите, где можно посмотреть номер заяви-реєстраційної картки, если я уже все отправила? Спасибо
гость
нароод,а якщо я знову здаю зно (здавала в тому році) і хочу перепоступати мені потрібно проходити мед комісію знову чи підійте того року ?
ИННА
НІ,ТИ МОЖЕШ ЗДАВАТИ ЯК 1 ТАК І 4 ТЕСТИ.ТАК САМО ТИ МАЄШ І РЕЄСТРУВАТИ ЯК 1 ТАК І 4 ТЕСТИ.
Гость22
Тобто обов’язково при реєстрації на ЗНО реєструватись на 3 предмети, навіть якщо мені для поступлення лише два потрібно, так як там творчі конкурси? І три здавати??? Ви мене заплутали, поясніть будь-ласка!
віра
Коли буде опублікована програма зно 2014 з української мови та літератури??
ВИКТОРИЯ
Можно ли сдать только 2 предмета? или обязательно 3?
Гість
Обов’язково 3.
Янина Аникина
Читайте внимательнее. "майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів". то есть, можна сдавать и только 2 предмета.
Гість
Взагалі так,але коли реєстурєшся,то обово"язково 3 маєш вказати.
Коментувати
Гость
Люди я здавала зно в 2011 хочу перепоступити так от:Якщо я деякі предмети здаю в 2014 а деякі можна залишити з 2011?Чи так не можна?Як це взагалі зробити?
Гість
Вам потрібно сдавати усі предмети.А якщо ви будете подавати заяви у ВНЗ через електронний вступ,то база обере автоматично кращі результати.(тобто ящко ви сдали укр.мову в 2011 краще,то ці бали будут подаватися у ел.заяві)
Коментувати
Гость
Коли відбудеться реєстрація на ЗНО 2014????????
Гість
З 3 січня
Коментувати
Катерина
а только 4 предмета сдавать можно? больше нельзя?
Олеся
Для Катерина: Катя ти добре хоч 3 здай.
ИННА
ЦЕ ТОЧНО
Коментувати
Nick
Не втомить, якщо буде відповідна платня за працю!
den
Для Nick: ?
Коментувати
Сільський директор
Як це все втомило...
павлік
Для Сільський директор: ... пора на пенсію.
Ірина
Дуже смішно. Втомила не робота, а ці безкінечні експерименти та нововведення!
физик
Нововведення? Та так вже 7 рокiв
Коментувати