Osvita.ua Середня освіта Каськів обіцяє обладнати 10% шкіл сучасною технікою
Каськів обіцяє обладнати 10% шкіл сучасною технікою

Чиновник переконаний, що освіта в Україні досягне найвищих світових стандартів та стане конкурентною

Каськів обіцяє обладнати 10% шкіл сучасною технікою

Доручення Президента щодо забезпечення фінансування потреб реалізації Національного проекту "Відкритий світ" надає можливість встановити у 2000 шкіл України сучасне освітнє обладнання та підключити навчальні заклади до мережі Інтернет.

Про це сказав Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів, повідомляє прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

"Тепер ми переконані, що до кінця року реалізація другого етапу Національного проекту "Відкритий світ" стане незворотною. Це означає, що перші 10% шкіл України вже у цьому році отримають можливості навчатись за новітніми технологіями", - наголосив Каськів.

За його словами, завдяки реалізації проекту освіта в Україні досягне найвищих світових стандартів, стане конкурентною та дозволить отримати однаковий доступ до якісних знань як в столиці, так і у найвіддаленіших точках країни.

Як відомо, відповідно до документу, президент доручив прем’єру вжити заходів для забезпечення фінансування відповідно до обґрунтованих потреб реалізації національного проекту "Відкритий світ".

Крім того, Віктор Янукович розпорядився опрацювати питання щодо безкоштовного розміщення обов'язкових за програмами для 5-9 класів підручників, яким надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", на освітньому порталі, що буде утворений в рамках реалізації національного проекту "Відкритий світ".

У відповідності з документом, прем’єр-міністр має також взяти на контроль забезпечення учнів із соціально незахищених сімей учнівськими пристроями.

Освіта.ua
12.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
юля
Я по цьому проекті вчуся...в нас сенсорна дошка і в кожного мого однокласника є нетбук,а у протилежному класі планшети
Irina
а в каких школах это будет и как их вычислить?...это ж гос. школы имеются в виду?, в частных- платных- лицейных такие технологии давно уже применяются...
ніка
Для Irina: Зайдіть на Сайт "Вдкритий Світ".Ще минулого року в жовтні мав запрацювати цей проект для 7 класІв-було багато обіцянок,розроблені уроки.....Чомусь не склалося.
Ирина Шульгина
Это, знаете, как та школа, в которую Азаров ходил, а она оказалась приватным лицеем. Так и с этим высокотехнологическим обеспечением. Могу поспорить, что ни одна школа в провинции нового микроскопа не получит
Irina
вчера была в нашей гос.школе на собрании... смотрю, в соседнем 2-В классе(стандарт.программа) электронная дошка и проэктор на потолке висит..., я давай узнавать-они ведь не лицейный класс, кто купил и сколько, и тд...-так вот родители 2х классов, оказывается скинулись =16 000 грн. она стоит ..., надеюсь их и нашим(на природоведении ходят к ним фильмы смотреть, 2 смена) деткам учиться станет интересней и проще...
Коментувати
htfkscn
Ні, мене радіє бажання власних дітей читати друковані видання. На папері друковані. Бажання спілкуватись з людьми лице в лице, бажання бачити інтернет-знайомих. А мережа? Так, мережа - то великі можливості у віддалених місцях
Світлана
Яка страшна фотографія супроводжує цю статтю!.. Невже це реалізація "мрії": діти замість підручників сидять у класі з планшетами (або електронними книжками) ?! ТІЛЬКИ це і є застосуванням нових технологій?!.. Техніка ("залізо") - не фетиш, головне - ідеї, методологія, реально нові підходи. А у нас тільки звітують про відсотки комп’ютерів у школах :(...
Алла
Для Світлана: А мне кажется хорошим это фото, дети вместо 7 тяжелых учебников несут в школу легкую электронную книгу!!!! Я обязательно хочу для своей дочки такого
Жінки
Нет, для себя хочу нормальную бумажную книгу, которую можно полистать, пощупать... Ходили в школу с пятью учебниками - радовались каждому дню в ней, никто не грузил учителей, что много задают. УЧИЛИСЬ. Сегодня пятиклассники имеют по 6! уроков ежедневно ( советский 4 класс русскоязычной школы с украинским в расписании и 6 уроками математики больше 5 уроков в день не грузили...)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!