Школярі зможуть користуватися підручниками online

Президент доручив Кабінету Міністірів опрацювати питання публікації шкільних підручників в мережі

Школярі зможуть користуватися підручниками online

Президент Янукович, в рамках реалізації проекту "Відкритий світ", доручив прем’єру Азарову опрацювати питання щодо безкоштовного розміщення обов'язкових за програмами для 5-9 класів підручників, яким надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" в Інтернеті.

Про це йдеться у дорученні президента прем’єру Азарову, що опубліковане на офіційному інтернет-представництві глави держави.

Згідно з дорученням президента, з метою забезпечення ефективної реалізації національного проекту "Відкритий світ", прем’єр-міністр Микола Азаров має забезпечити ужиття заходів для забезпечення фінансування зазначеного проекту.

Також прем’єр до 30 вересня має опрацювати питання щодо механізмів залучення додаткових фінансових ресурсів для забезпечення реалізації національного проекту "Відкритий світ", запровадити реалізацію другого етапу у 2000 загальноосвітніх навчальних закладах та визначити проект "Електронна шкільна бібліотека" як додаткову складову національного проекту "Відкритий світ".

У рамках необхідних заходів, президент доручив опрацювати питання щодо безкоштовного розміщення обов'язкових за програмами для 5-9 класів підручників, яким надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", на освітньому порталі, що буде утворений в рамках реалізації національного проекту "Відкритий світ".

Також під час підготовки проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" прем’єру необхідно передбачити видатки на забезпечення учнів з числа найбільш незахищених категорій необхідними учнівськими пристроями та видатки на фінансування третього етапу цього національного проекту.

Освіта.ua
11.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Вопрос в следующем. Хуже всего обеспечение книгами в сельских и провинциальных школах, обеспечиваются по остаточному принципу. И с компьютерами там, будем откровенны, туговато. для кого это новшество? Для нескольких чиновников, чтобы отмыть деньги на проекте?
Світлана
Нарешті, лід тронувся...Тільки плавзасобів на всіх не вистачає...)))
htfkscn
Електронні підручники. Проблема очей - 1. Проблема зручності - 2 Проблема регулярного інтернету тими родинами, які і на комп*ютер власним дітям не здатні зібрати кошти-3.
htfkscn
Електронні підручники. Проблема очей - 1. Проблема зручності - 2 Проблема регулярного інтернету тими родинами, які і на комп*ютер власним дітям не здатні зібрати кошти-3.
Вчителька Інна
А як же бути з електронними підручниками для 10-11 класів? Їх учням треба купувати? Вони ж теж за державний кошт видані! Кто відповість?
Юрий
А где все время было МОН , разве нельзя было это все сделать лет "500" назад, но наверно отвечу сам на свой вопрос , все дело в деньгах .которые друг другу откатывают и " рука руку моет".
Полина Осипенко
Для Юрий: МОН будет до последнего придерживаться "классики" в виде учебников под грифом министерства, пока это будет приносить доход чиновникам. Дети, как и вся социалка, самый бездонный источник, ситуацию изменит только смена всей социально-экономической системы страны.
Жінки
Полина!!! Изменение социально-экономической системы страны как Вы себе представляете?
Коментувати
Мирослав
Що за "обов’язкові" підручники? Чи маються на увазі підручники, видані за державні кошти?
Ирина Шульгина
Для Мирослав: ага, и которых должно было хватить на всех, только почему-то каждого учебника 4-5 на класс. Остальные надо покупать по очень негуманных ценах. И купишь, потому чтои ребенку заниматься надо. Электронные книги, конечно, хорошо, но глаза жалко
Коментувати
Lasha
А як щодо підручників для внз? Видавати студентам нічого, бо фонди застарілі