Шмигаль доручив вчасно виплачувати зарплати освітянам

Одним із пріоритетів чиновників має бути робота з подолання причин заборгованості із заробітної плати

Шмигаль доручив вчасно виплачувати зарплати освітянам

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поставив завдання керівникам центральних та місцевих органів влади забезпечити, щоб кожен працівник бюджетної сфери, зокрема, й освіти, отримував заробітну оплату не пізніше визначених законом термінів.

Про відповідне доручення він повідомив під час засідання міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

За його словами, одним із пріоритетів діяльності очільників обласних адміністрацій, міністерств та відомств має бути робота з подолання причин, які призводять до появи боргів із заробітної плати.

«Питання забезпечення конституційного права працівників на своєчасне одержання заробітної плати за працю має стати важливою складовою державної політики. Планом пріоритетних дій уряду на 2021 рік визначено завдання щодо законодавчого врегулювання питання посилення захисту прав працівників на своєчасне отримання заробітної плати. І тут немає місця компромісам — зарплата має платитися вчасно і в повному обсязі», — підкреслив Шмигаль.

Глава уряду відзначив, що в кожному органі влади має бути визначена посадова особа, яка нестиме персональну відповідальність за стан погашення заборгованості у певній сфері господарювання чи регіоні.

«Тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати мають працювати так часто, як того потребує ситуація. Якщо в регіоні є заборгованість, значить комісія має працювати до отримання належного ефекту: скорочення заборгованості й повного її погашення. Порожні звіти про кількість зібрань і чергових безрезультатних заслуховувань прийматися не будуть. Заходи мають бути рішучими та ефективними», — наголосив прем’єр-міністр.

За підсумками наради серед іншого було доручено керівникам усіх державних підприємств, де є заборгованість із заробітної плати, визначити конкретний план дій, заходів і графіків її погашення і надання щомісячних звітів з цього питання.

Освіта.ua
01.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Ну аякже. Досі не нарахували гроші за відпустку.... Але наш прем’єр завжди покаже як він дбає про своїх виборців (насправді про рейтинг)
Небайдужа
Не виплачують вчасно: тільки два дні тому дали за травень. А коли виплатять відпускні? У серпні чи вересні. Скарги на урядову гарячу лінію навіть не діють.
Аскет
Влада ідіотів... чи ідіотизм влади. Виплата достойної оплати гарантовано не просто якимсь Законом , а КОНСТИТУЦІЄЮ Держави. То нахіба якесь нікчемне доручення якогось нікчемного міністра, навіть , якщо він прем’єр !!??
Тарас
Медсестра тепер отримуэ 14 000 грн+ надбавки. Бо массово виїзджають за кордон. Кожен 2й учитель пише що щасливий віддавати серце дітям. Блаженним не платять а подають милостиню
Народний вчитель
Що це чіпполіно може доручати? Йди з ківою мірятися обсягом плагіату в роботах та довжиною носів після брехні.
Скрипач не нужен
Недавно видел фото. На фото багажник газельки грузовой. На нем написано: Дороги губят не грузовики, а яхты. Казалось бы, причем тут эта фраза.