Кличко заявив, що директори шкіл у Києві заробляють 30 тисяч

За словами мера, директори столичних шкіл отримують зарплату від 25 до 30 тисяч грн

Кличко заявив, що директори шкіл у Києві заробляють 30 тисяч

Заробітна плата директорів столичних шкіл складає від 25 до понад 30 тисяч грн.

Про це під час брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи підвищення заробітних плат для директорів шкіл Львова, про яке нещодавно повідомив Андрій Садовий.

«Мені приємно зазначити, що слідом за столицею й інші міста України почали звертати увагу на оплату праці вчителів та керівників закладів освіти. Київ у цьому напрямку рухається давно. Середня заробітна платня директорів столичних шкіл та їх заступників у першому півріччі цього року складала від 25 до понад 30 тисяч гривень», – сказав Кличко.

За його словами, Київ вже не перший рік виплачує керівникам закладів загальної середньої освіти надбавки за інтенсивність роботи, що сягають до 70 відсотків.

Окрім того, він підкреслив, що щорічно освітяни столиці за підсумками року отримують суттєву заохочувальну премію.

Цього року в бюджеті столиці на стимулюючі надбавки для всіх освітян міста передбачили 2,8 млрд грн.

«Зазначу, що на конкурсах на посади директорів шкіл – від 3 до 5 претендентів на місце. Тобто робота у сфері освіти стає престижною. І ми продовжуємо над цим працювати», – підкреслив Кличко.

Освіта.ua
18.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
917
Для Кличко: А де в наш час можна глянути весь список таких високооплачуємих шкіл?
Бумбараш
За рахунок чого, звідки візьмуться у дефолтної території зайві грошики? Ще одне розграблене
директор
Які 70% за інтенсивність? Згідно закону до 50% і не більше. Оклад директора 7579 грн., звідки 30 тисяч?
Николай Николаевич
Для директор: Обратитесь в приёмную, чтобы вам официально назвали такие школы.
Коментувати
Alex
До відома усіх "пацієнтів! У школах Києва і області кілька сотень вакантних посад директорів, на обіймання яких були оголошені конкурси! Тарасику, Аскете, беріть свої дипломи і рушайте на конкурси-доводьте, що ваші знання, досвід, порядність, будуть кращими, а якщо ви погодитеся виконувати роботу директора за 4 тис, вас гарантовано приймуть поза конкурсом!..Вперед і без зайвих лозунгів про зарплати комбригів
Аскет
Для Alex: Не будемо торкатися конкретних обов’язків і відповідальності директора і комбрига - це речі не співставні і не співмірні. 500-1000 людей (дітей) у школах і до 5 тис. озброєних , навчених ( чи не навчених у тих школах) військових. Не бачити різниці і не бачити абсурду ситуації може тільки сліпий.
Тарас
Для Alex: Так може тому вакантних що не у кожного є 90 000 грн за посаду. А безоплатно віддавать не бажають
Коментувати
Аскет
Суки, робіть щось в державі !!! Директор якоїсь школи отримує більше як командир бригади ЗСУ??? Мля , 4-5 тис. людей. Озброєння , техніки , обладнання на млрд.гривень. І школа - 500 учнів, два десятки педагогів. І це країна в стані війни.
Цікаво
Для Аскет: ну не знаю як у Києві, а наш директор отримує не більше 10000. Це з уроками і надбавками. Звичайне село.
Местный
Для Аскет: успокойся, вояка. Каждый в стране не по своей воле по 1,5% остёгивает с зп вам - этого более, чем достаточно. И по поводу обращения типа "якоїсь школи": спуститесь уже с небес, страну не вы будете восстанавливать и строить.
Аскет
Для Местный: Що хотів сказати ??? Які заперечення по суті, демагог ??? Навіть у бюджетній сфері в державі повний бардак із заплатами. Я навів приклад реальних посадових обов’язків , відповідальності і винагороди за виконання тих обов’язків. "Будівничий", мля....
Коментувати
Тарас
Хто б сумнывався. А откати за ремонти. А допплата від депутата за можливість попіаритись на лінійках і зборах. А премії за економію праці які сягають сотні тисяч гривень і т. д.
K нязььь
Для Тарас: откуда откаты?спастись на землю человек...какой ремонт?у школы никогда не было своих денег,если депутаты выделят то хорошо
Коментувати