Очільник МОН закликав депутатів лобіювати інтереси освітян

Сергій Шкарлет просить парламент забезпечити українських освітян гідним рівнем оплати праці

Очільник МОН закликав депутатів лобіювати інтереси освітян

В.о. міністра освіти і науки закликав народних депутатів відстояти інтереси українських освітян під час бюджетного процесу та забезпечити їх гідним рівнем оплати праці.

Про це Сергій Шкарлет написав у своєму Telegram, наголосивши, що на освіті економити не можна.

«У Верховній Раді України триває жорстка дискусія щодо заробітних плат працівників освітньої галузі. Щиро дякую народним депутатам України за постійну та всебічну підтримку сфери освіти й зараз закликаю кожного з Вас стати лобістами інтересів українських освітян для того, щоб забезпечити їх гідним рівнем оплати праці», - наголосив Шкарлет.

За його словами, Міністерство освіти відстоює поетапне збільшення заробітних плат освітян і продовжує співпрацю та консультації з профспілками й профільним комітетом Верховної Ради.

«На освіті, як і на медицині, економити не можна, тим паче сьогодні», - підкреслив в.о. міністра освіти.

Освіта.ua
04.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерий
Что то он рановато призывать стал! Надо было начинать уже после принятия бюджета полностью.
Учитель
Миргородський район Полтавської області досі не отримали заробітну плату за листопад. Всі мовчать чи буде заробітна плата чи може вже в новому навчальному році. За день від запаху антисептика голова тріщить. До яких пір будемо працювати за обіцянки!
Масенко
Для Учитель: голосуєте за банду, то й терпіть!! Нас комуністів заборонили- радійте.
Местный
Для Учитель: вспомните всем коллективом события зимы 2013-2014 годов и вспомните какие действия вы поддерживали.
ото ж
Для Масенко: вас, комуняк, треба було ще в перший рік незалежності люструвати і обмежити в громадянських правах на 10 років.
Коментувати
Олександр
Є гарна новина для тих, хто терпіти не може пана Шкарлета. Сьогодні Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій" від 17 листопада 2020 року № 1009-IX. Так ось, не зважаючи на назву, цей закон (майже випадково) вніс зміни і до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади". І відтепер С.Шкарлет (як т.в.о. міністра) НЕ зможе робити купу речей. Зокрема НЕ ЗМОЖЕ: вносити подання на призначення заступників міністра; затверджувати структуру міністерства; вносити пропозиції щодо ліквідації, реорганізації територіальних органів міністерства; призначати керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління міністерства; приймати рішення щодо розподілу бюджетних коштів, головним розпорядником яких є міністерство і т.п. Занавіс...
Клим
Для Олександр: чому ти ,бовдур ,радієш? Тому що настане колапс в системі? Щоб вам , соросятам, в роті поросло
Олександр
Для Клим: хм... де я і сорсята. Просто не перший тиждень тут публікуються сльозні матеріали, що Шкарлет те - Шкарлет се. Ось і вирішив їх підбадьорити. А в сусідній новині мене розпікають (ймовірно саме ті соросята) за те, що я критикую неєфективне ДПА. Вже нічого не можна від себе написати, одразу отримую дизлайки і приписку до якогось табору.
Wert
Хрен простий вчитель так глибоко б вчитувався в закон. Цн Шаров , стадний або придур бабак
Коментувати
Вчитель намбе ван
Все как всегда, сначала год ничего не делают, а теперь ’депутаты спасите учителей’, ха-ха-ха смешно, уроды и все, что министр и замминистра, прошедшие по квоте, и зелёные их поставили министрами и замминистрами)