Разумков критикує наміри уряду скоротити видатки на освіту

Голова Верховної Ради висловив здивування наміром уряду скоротити видатки на освіту

Разумков критикує наміри уряду скоротити видатки на освіту

Намір Кабінету Міністрів скоротити видатки на освіту на 4 млрд грн викликає запитання, оскільки освіта має бути одним з пріоритетів в Державному бюджеті.

Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі програми «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«У бюджеті, який повернувся до нас, мінус понад 4 млрд гривень по освіті. Для мене це велике питання. Мені здається, що сьогодні треба було б сконцентровувати позиції на трьох ключових напрямках: медицина, освіта та економіка. І, безумовно, збройні сили, оскільки йде війна», - сказав він.

Голова парламенту зазначив, що парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій ставив завдання керівництву Міністерства освіти надати концепцію підвищення заробітної плати вчителям на наступний рік.

«Але віз і нині там. У парламенті триває достатньо жорстка дискусія. Я впевнений, вона буде продовжуватися. Лобісти інтересів вчителів в парламенті точно є, достатньо потужні. Що буде залежати від мене – я також готовий долучитися і допомогти профільному комітету», - заявив Дмитро Разумков.

Освіта.ua
02.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
реальність
Хлопець працює язиком на власну участь в майбутніх президентських перегонах. Але чи багато результатів та користі від такої оральної праці на власний рейтинг?
Нардеп
Разумков чистий популіст, молодий да ранній. Він під впливом соросят і Бабака меле чорт зна що! Коли це мон розроблям механізми підвищення зарплат? Це виключна функція Мінфіну, бо це буде стосуватися і культури, охорони здоров‘я... Тому Разумков тупо клеє захисника освітян...
учитель намбе ван
Трындиьтрынли, мне голос твой приятен: парламент зелёный, министры зелёные, а удивляются все так странно... Стермные они все