У Мінцифри думають, як допомогти педагогам

В Україні планують налагодити процес дистанційного навчання у школах та вишах

У Мінцифри думають, як допомогти педагогам

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством освіти шукають шляхи допомоги вчителям та викладачам, метою яких є налагодження процесів дистанційного навчання у школах, коледжах та університетах. Про це повідомив віце-премєр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Україна, як і решта світу повинні зробити все, щоб зупинити поширення коронавірусу та захистити своїх громадян. Українці повинні мати належні умови, щоб повноцінно працювати та навчатися. Сучасні технології дозволяють все це робити достатньо ефективно», - зауважив Федоров.

Як відомо, на позачерговому засіданні 17 березня, Верховна Рада підтримала законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Законопроект прийняли із урахуванням правок від Міністерства цифрової трансформації України.

Зокрема, на період карантину, роботодавець може дозволити працівнику працювати вдома.

Також органам державного нагляду (контролю) заборонено проводити планові перевірки в сфері господарської діяльності.

Освіта.ua
17.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ммм
Ура! Это помощь не только педагогам, это помощь всем нам! Образование действительно изменится после отмены карантина! Интернет будет учить, интернету будем сдавать! Обычная школа и скучные учителя уйдут в прошлое!
Ірина
Для ммм: подивимось на результат.
Olga
Для ммм: Ура, до вчителів будуть черги на репетиторство стояти, зможемо обирати собі кого захочемо і скільки захочемо. А батькам нарешті доведеться або самим дітей вчити, або змушувати дітей вчитися. УРА!
Коментувати
Fox
Хочуть розробити платформу для дистанційного навчання чи як? Типу Moodle тільки простіше?