Президент просить людей залишитись вдома

Усім людям рекомендовано залишатися вдома, крім необхідності купівлі продуктів чи ліків

Президент просить людей залишитись вдома

Президент України Володимир Зеленський порекомендував людям залишитись вдома. Про це він сказав у своєму зверненні щодо протидії коронавірусу в понеділок ввечері.

«Наполегливо рекомендую всім людям залишатися вдома, крім необхідності купівлі продуктів чи ліків. Особливо це стосується громадян, старших 60 років, які перебувають у зоні ризику, - наголосив Зеленський.

Як відомо, Профспілка працівників освіти і науки, зважаючи на ситуацію в країні, вважає за необхідне здійснити переведення працівників закладів освіти на дистанційну форму роботи.

Освіта.ua
16.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Учителя! Не устраивайте цирк! Ваше "дистанционное обучение" никому не нужно, так как сводится только к проверкам! Учитель - от слова "учить", а дистанционно учить вы не способны. Поэтому и проверять права не имеете. Кто не хотел учиться в школе, дома тем более делать этого не будет. А до сознательных детей нужно донести: читаем по "устным предметам" учебники до конца, отвечаем на вопросы после параграфов. Математику, химию, физику - решаем задачи сверяясь с ГДЗ! ГДЗ сейчас настольная книга по математике! Разбирайся и пробуй решить сам! Все! Оставьте детей в покое!
Завуч
Для мама: Здається, перш за все ви хочете власного спокою. Нам влаштовувати "цирк", як ви пишете, ні до чого. У нас є програма на рік, які учні зобов’язані опанувати, а ви як батьки зобов’язані забезпечити дітям для цього умови. Ми допомагаємо, спрямовуємо діяльність дітей, дозуємо завдання і, звичайно ж, перевіряємо (те, чим ви найбільше незадоволені). Дистанційне навчання включає також і самостійне опрацювання матеріалу. Ваше завдання, шановні батьки, допомогти дитині в таких умовах правильно спланувати час, самоорганізуватися, а не писати дописи у Інтернеті.
мама
Для Завуч: Опять общие слова: "допомагаємо, спрямовуємо, дозуємо"... Сколько лично вы уроков по скайп сегодня собираетесь провести? А? Сколько? БОЛЬШОЙ ЖИРНЫЙ НОЛЬ! Учитель от слова "учить", а контролируют у нас контролеры! Организовать работу своих детей смогу и без вас. Для моих детей карантин и каникулы - время усиленной учебы. А пишу "дописи" чтобы помочь самоорганизоваться вам, учителям, в виду вашего очевидного слабоумия.
Людмила
ужас! А детей ТАКИХ родителей тоже надо учить!
Коментувати