О. Князева: стіни школи обов'язкові для роботи?

Вимога щодо роботи у приміщенні школи - це провокація зараження вірусом у транспорті і один від одного

О. Князева: стіни школи обов'язкові для роботи?

Автор: Олена Князева, учитель-методист, кандидат педагогічних наук.

Хто там казав про недостатню освіту населення?

Не сперечаюсь і не відкриваю дискусію про рівень освіти населення.

Тільки факти.

Факт: учителів зобов'язали ходити в школу, робити звіти про години і роботу в приміщенні школи.

Факт: у країні оголошено карантин через ВІРУС, який передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом.

Факт: вік більшості вчителів - це вік групи ризику. Ризик - це захворювання з небезпекою летального фіналу. Саме через цю особливість вірусу оголошено карантин.

Факт: єдиним ефективним ЗАПОБІЖНИКОМ зараження є ІЗОЛЯЦІЯ від контактів.

Таким чином, вимога щодо роботи вчителів у приміщенні школи - це ПРОВОКАЦІЯ зараження вірусом у транспорті і один від одного.

Це означає, що відповідальні за таке рішення неосвічені особи з сумнівними моральними якостями.

Вчитель має працювати. Організуйте. Поставте задачу. Проконтролюйте результат.

Де тут стіни школи як обов'язковий чинник для роботи?

Нагадуєте мені, шановні, партійних заляканих керівників, які вивели киян на першотравневу демонстрацію у 1986, знаючи про аварію на Чорнобилі.

Що і кому демонструєте, співгромадяни?

Біда одна на всіх.

Якщо кожен не потурбується про кожного , розрахуються всі!

Колеги, бережіть себе!

Найлегше перекласти на вчителя те, що давно мало зробити МОН, - ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ начального процесу.

Реформа - це осучаснення навчального процесу, а не продаж парт.

Всім Здоров'я!

Оригінал

Освіта.ua
16.03.2020

Популярні блоги
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Наталія Піпа: існують 2 ризики через перенесення ЗНО Не можна скасовувати ЗНО, якщо нема пропозиції, а що робити натомість
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Fox
Ну які наші представники освітянського простору залякані і затуркані. І це ще еліта типу? Своїх прав не знають, ведуться на будь які нерозумні і протиправні дії керівників, як стадо якесь. Плебейський менталітен. То просто жах. Майте хоч якусь гідність! Звичайно, що про яку гідну оплату праці може йти мова, коли освітяни так повядяться і не відстоюють своїх прав? То жах....
дворник
Для Fox: Элита?))) Вот это действительно смешно.))) Учитель был элитой 200 лет назад в глухом селе. Открой глаза - учителей презирают.
Небайдужий
Для Fox: Тільки не забувайте, що це все Ваше суспільство, це у Вашому суспільстві таке ставлення до вчителів, це у Вашому суспільстві такі вчителі. Так само як медицина, армія, дороги і все інше. Це все Ви такі. І заплатите Ви за це вимиранням.
Коментувати
совесть
Завітайте у будь-який великий магазин з продажу продуктів харчування і подивіться на черги у касах та кількість людей у них. Хіба така скупченість людей не сприяє розповсюдженню віруса? А Ви про "скупченість" вчителів у порожній школі...
Вікторія
Для совесть: хто винен, що в людей, які "скупчилися" в чергах немає інстинкту самозбереження? У свідомих людей він є, в якій би порожній чи залюдненій місцевості вони не були.
совесть
Для Вікторія: Саме інстинкт самозбереження й диктує запастися їжею в першу чергу. Успіхів нам у боротьбі за виживання!
Коментувати
патріот
А в нас усі вчителі ,кому далеко за 60, беруть класне керівництво. Мабуть, лякають їх контракти?
Ілля
Для патріот: введення контрактної форми трудового договору для пенсіонерів є грубим порушенням ст. 2(1) і ст. 40 Кодексу Законів про працю. Всі нині працюючі пенсіонери мають безстрокові трудові договори з роботодавцем. Для того, щоб заключити новий договір (контракт) спочатку треба розірвати попередній договір з ініціативи роботодавця, а ст. 40 КЗпП не передбачає розриву трудового договору з особою у зв’язку з досягненням нею пенсійного віку. закон "Про повну загальну освіту" готували і приймали повні невігласи в юридичній сфері. І будь-який суд негайно відновить на роботі звільненого учителя-пенсіонера, а ще й примусить роботодавця (власника) виплатити грошову компенсацію та моральні збитки.
Fox
Для Ілля: Пенсіонер - йди на пенсію і дай молоді дорогу, а то в них час також обмежений, ще й ти не даєш їм заробляти нормально!
135
Отработала 25 лет в школе. ОЧЕНЬ ХОЧУ на пенсию( по выслуге-). Даже на минимальную. Так нет. Теперь надо 30 лет педстажа! И таких,как я, много. Так что не всё так просто.
Коментувати
Іванна
Що робити? Вимагають виходити на роботу. Мені робити 4 пересадки у громадському транспорті (у дві сторони). Ймовірність зараження дуже висока. Невже не можна працювати вдома і показати результати роботи дирекції?
Ірина
Для Іванна: В тому -то і справа, що вчитель хоче показувати результати роботи! Чому психологи, соц.педагоги, бібліотекарі, заст.дир.ні перед ким не звітують?І тільки вчитель попереду паровозу: завжди готовий звітувати!А які нормативні документи вимагають звітів? Самі собі вдягаєте ярма на шию!
Коментувати
unforgiven 2
Дякуємо, за розуміння і за те, що підтримали учителів замість того, щоб розхвалювати наше "доблесне" міністерство за імітацію бурхливої діяльності.
Вчителька
Зараз сиджу вдома, перевіряю роботи, які учні надіслали на електронну адресу.До 14-00 була на роботі в школі. Перевірю роботи, складатиму нові завдання ( відео, карти, тести), в школі не вистачає техніки для всіх. Зараз у мене роботи ще більше ніж було раніше. Найстрашніше - це перевірка фоторобіт учнів. Хто як зміг, так і сфотографував. На екрані фоторобота, в руці- лупа.
человек
Все верно. Пусть учителя сидят дома и остаются здоровыми. Только за свой счет. Как все другие.
333
Для человек: ст. 113 Кодексу України про працю, яка визначає, що “за час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, за ним зберігається середній заробіток”. Нинішня ситуація однозначно є “небезпечною для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують”, тому середній заробіток має бути збережений. Тим більше, що педагоги не “простоюють”, а працюють дистанційно. ст.113 стосується і всіх інших, про яких Ви пишете).
Леся
Нехай вчителі сидять вдома, дистанційно навчають ваших дітей, перевіряють сфотографовані роботи з лупою - і давайте ми їм ще й зарплату не заплатимо, як всій країні. А ви, шановний, що робите вдома? На дивані всі боки повіддавлювали? Чи, можливо, строчите в інтернеті питання "Чому вчителі не навчають ваше чадо дистанційно?", бо вже забули як зі своєю дитиною розмовляти? Як гарно, що навіть під час такого лиха у нас є "Мальчики для битья"!
Vlad
Для человек: А вы - человек???
Коментувати