Заклади освіти мають забезпечити протиепідемічні заходи

Міністерство освіти і науки надало доручення щодо дій закладів освіти в режимі карантину

Заклади освіти мають забезпечити протиепідемічні заходи

Міністерство освіти і науки доручило директорам обласних департаментів освіти і науки, а також керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільною, професійної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, незалежно від форми власності і підпорядкування установити режим підвищеної готовності функціональної підсистеми навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра Юрієм Полюховичем.

Також на період тимчасового призупинення освітнього процесу керівникам закладів освіти доручено утриматись від проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

Окрім того, заклади освіти мають організувати освітній процес за дистанційною формою здобуття освіти згідно з Положенням про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466.

Також заклади освіти мають забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження поширення коронавірусу СОVID-19 та інформування здобувачів освіти і працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

Регіональним департаментам освіти і науки доручено надати закладам освіти організаційну та методичну допомогу у розробленні заходів щодо відпрацювання після нормалізації ситуації програмового матеріалу відповідно до навчальних планів та програм.

Області також мають забезпечити комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладах та установах освіти.

Освіта.ua
13.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
В нас у ЗВО відключили опалення, але треба ходити на чергування, а це їхати в метро та маршрутках. Медпункту в університеті немає. Все просто чудово.
Tutor
А у нас навіть не всі заняття відмінили. Деяких контрактників залишили вчитися , бо грошіки керівництву платять. Наради проводять. Нам до тих китайців, як до неба рачки. І в організації заходів, і в ставленні до людей.
Олена
Чому підчистити тільки китайців?А самих вчителів не хочете?Дітей на карантин відправили, а вчителям семінари ставлять і ми ж звичайно з різних шкіл району з’їжджаємось,бо начальство сказало. І всі їдемо з своїми сопля.,обмінюємось рукопотисканнями,напевно в Україні занадто багато вчителів
dfc
Для Олена: https://osvita.ua/legislation/other/71600/
Коментувати
ВК
Чергова маячня зебілів МОН "Також заклади освіти мають забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження поширення коронавірусу СОVID-19 та інформування здобувачів освіти і працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання..." Чим чи ким забезпечити??? Видатків у маленькій частині закладів освіти, що вирвалися на фінансову самостійність на ці потреба немає, бо їх прибрали розпорядники коштів вищого рівня. Медпрацівників теж немає з тієї самої причини + офігезній медреформі уряду. Скільки і в кого з директорів є хоч марлеві пов’язки, які зовсім не захищають від вірусу??? Щодо дій педпрацівників на випадок захворювання, огов зебіли хтось з вас спроможний відрізнити грип, запалення легень від короновірусу??? Сумно але факти вказують, що ЖОДНИЙ заклад освіти просто НЕСПРОМОЖНИЙ щось зробити. Наголошує не не хоче, а НЕСПРОМОЖНИЙ!!! А ви моновські цмошники можете й надалі відмивати гроші друкуючи нікчемні свої горе рекомендації.
dfc
Для ВК: НАКАЗУЮ: 1. Директорам департаментів (начальникам управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільною, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти і підвищення кваліфікації, незалежно від форми власності і підпорядкування, а також підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства, забезпечити в межах компетенції:
Коментувати
unforgiven 2
Китайці створили вірус, щоб врегулювати стрімке зростання їхньою популяції плюс провести вибори, а розгрібати доводиться українським учителям. А деякі представники української влади ще й намагаються на цьому заробити, наприклад, продаючи намордники по завищеній в 10 разів ціні.