У МОЗ кажуть про відповідальність за ігнорування карантину

У відомстві наголошують на відповідальності осіб, які не дотримуються вимог постанови про карантин

У МОЗ кажуть про відповідальність за ігнорування карантину

У Міністерстві охорони здоров'я наголошують на відповідальності осіб, які не дотримуються вимог постанови Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, якою передбачено встановлення карантину на всій території України з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Зокрема, відповідаючи на запитання щодо ігнорування карантинних заходів у харківських закладах освіти Ляшко зауважив, що МОЗ надаватиме уряду пропозиції щодо реагування на подібні випадки.

«Постанова про карантин передбачає, що місцеві органи виконавчої влади мають щодня звітувати Міністерству охорони здоров'я про стан виконання постанови про карантин. Міністерство охорони здоров'я щодня зводитиме інформацію і передаватиме її Кабінету Міністрів з певними пропозиціями», - сказав Віктор Ляшко.

За його словами, для цього створений спеціальний штаб, який буде працювати цілодобово.

«Ми разом будемо готувати пропозиції стосовно того, як необхідно реагувати на тих, хто не виконує постанову Кабінету Міністрів. Це 100% буде і адміністративна, і кримінальна відповідальність», - наголосив головний санітарний лікар України.

Як відомо, 11 березня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України введено карантин. У зазначений період відвідування закладів освіти дітьми, учнями та студентами заборонене.

Освіта.ua
12.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
В случае введения карантина по оплате труда: применима первая часть статьи 113 (2/3 оплаты ) или вторая часть статьи ( средняя заработная плата)? Благодарю за ответ
Анна
А студенти 4 курсу Львівського коледжу будівництва на практиці. Де карантин і хто понесе відповідальність. Куди дивиться міністерство освіти?
Анна
Харків: "Зелена весна" для вчителів на старті!.
Свєтік
Хочете прикол? В одному з районів Київської обл. разом з листом про карантин надійшов лист про місячник благоустрою з 16 березня!(((( Вони що там в управлінні між собою не спілкуються.
Олена
Як це трактувати? Що робити іншим? Вчителі мають ходити на роботу чи ні?