В. Бахрушин: декілька коментарів щодо карантину

У 2009 році через пандемію свинячого грипу вже запроваджували аналогічні заходи

В. Бахрушин: декілька коментарів щодо карантину

Автор: Володимир Бахрушин, головний експерт групи «Освіта» Реанімаційного пакету реформ.

Декілька коментарів щодо карантину:

1. У 2009 р. через пандемію свинячого грипу в Україні вже запроваджували аналогічні заходи. Зокрема, на три тижні призупинювали навчання у закладах освіти. Ситуація у світі тоді була аналогічною, а в Україні - навіть більш складною ніж сьогодні.

2. Внаслідок карантину чи з інших причин (можна про це дискутувати) але після запровадження карантину поширення захворюваності в Україні зупинилося, а наслідки пандемії були значно меншими, ніж у багатьох інших країнах.

3. Серйозних наслідків для освітнього процесу карантин не мав. Багато закладів вищої освіти, що заздалегідь створили необхідні (не лише для карантину) ресурси проводили освітній процес дистанційно. Для школярів було запроваджено телевізійні уроки.

Сьогодні ресурси для дистанційного навчання є не у всіх, але ситуація значно краща, ніж у 2009 р. Зокрема і через велику кількість альтернатив використанню LMS закладів освіти.

Оригінал

Освіта.ua
12.03.2020

Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нінель
В професійно -технічній освіті є предмети , які обов’язково повинні були проведені для поетапної кваліфікаційної атестації. Якщо тижневе навантаження 36 год та додати суботу , буде 42- 44 години. Про яку якість навчання можна говорити ? Багато дітей , які мають низький і середній рівень знань зі школи , то як вони зможуть підвищити успішність з таким навантаженням !? Такі дії не оправдають сподівання... Бажаю творчих успіхів та натхнення...
Випускник
Для Нінель: А якщо ти, або хоч один учень захворіє або помре у твоїй групі, то ти перша розкриєш свого чорного рота і почнеш кричати, що МОН нічого не робило, бо зараз воно себе перестраховує і правильно робить. Ніхто достеменно не знає скільки за цей час в Україну заїхало і залетіло коронавірусоносіїв, ніхто їх не перевіряв. Схаменулися, коли за минулу добу в Італії померли 198 людей.
Коментувати
Владислав
Повторювати мантру про те, як всі будуть на карантині вчитися дистанційно, може або людина далека від школи, або брехун.
Випускник
Для Владислав: Або такий дебіл, як ти, який ніколи не чув про дистанційні технології навчання.
Владислав
Прекрасно знаю і вмію. Але працюю в реальному світі, де переважна кількість учнів не здатна до самоорганізації, а переважна кількість батьків - до забезпечення контролю.
Небайдужий
Для Владислав: Повторювати мантру про те, як всі діти добре вчаться у школі, може або людина далека від школи, або брехун.
Коментувати
333
І був тоді карантин більше, ніж 3 тижні( точно більше за місяць), і зарплату платили всі 100% (а не 2 третини, і на работу не ходили(заборонено було навіть з’являтися на робочому місці) , і ніхто при цьому не засуджував "ледачих" вчителів... (як тепер роздувається - де тільки можна),,,,
Було колись
Для 333: А потім відпрацьовували по суботах...
333
Для Було колись: Нічого не відпрацьовували))) Тиждень- 5 робочих днів, то потрібно було б відпрацьовувати до 30 субот) півтора місяці був карантин (5 помножити на 6).
Наталя
У нас вчителі ходять на роботу... тільки діти на карантині.
Коментувати