Введення карантину не є надмірним заходом, - Ляшко

Призупинення навчання має на меті зменшити циркуляцію збудників інфекційних хвороб

Введення карантину не є надмірним заходом, - Ляшко

Впровадження карантину в усіх освітніх закладах країни не є надмірним заходом і носить превентивний характер. Про це сказав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час проведення брифінгу, відповідачи на запитання щодо можливої надмірності впроваджених заходів з огляду на лише один зареєстрований випадок захворювання на коронавірус.

«Заходи не надмірні. Оскільки ми розуміємо, що ми заходимо в період, коли Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію. Це означає, що вірус поширюється на території всіх країн, тому наше завдання сьогодні спрацювати превентивно і не допустити його поширення на території України», сказав Ляшко.

За його словами, призупинення навчального процесу у закладах освіти має на меті зменшити скупчення дітей, і відповідно, зменшити ймовірну циркуляцію збудників інфекційних хвороб.

«І коли діти повертаються до батьків або до дідусів та бабусь похилого віку, які перебувають в групі ризику, особливо до тих, у яких є хронічні інфекції, у першу чергу інфекції, які пов'язані з хронічними обструктивними інфекційними захворюваннями легень, то це є превентивним заходом для того, щоб якомога більше і якісніше убезпечити наше населення від циркуляції коронавірусу на території України», - сказав головний державний санітарний лікар.

Також, за його словами, додаткові заходи боротьби з інфекцією можливі, і у разі фіксації випадків хвороби на певних адміністративних територіях заходи будуть переглянуті навіть до обмеження прав людей на пересування за межі відповідної території.

Як відомо, 11 березня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України введено карантин. У зазначений період відвідування закладів освіти дітьми, учнями та студентами заборонене.

Освіта.ua
12.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
А "китайці" в Нових Санжарах, то теж частина стратегії боротьби із коронавірусом?
Олексій
Закрили дитсадки де діти були під наглядом нянь і лікарів, тепер батьки братимуть дітей на роботу і везтимуть через усе місто в маршрутках з пасажирами з відкритою формою туберкульозу, бо тубдинспарсери закриті. Школярі будуть збиратися в купи на вулицях, батьки на роботі і проконтролювати не в змозі. А в містах де не виявили жодного з короновірусом навіщо закрили?
Maryna Ignatova
https://dengi.informator.ua/2020/03/10/otkuda-v-ukraine-poyavlyayutsya-nekompetentnye-vrachi/
Горбань Віктор
Карантин - диверсія проти освіти! Навчальний процес - зірвано! Підготовку ло ЗНО - зірвано! При тому, що хворих дітей у школах майже немає!
Ohe'k
Для Горбань Віктор: Що там здоров’я людей, головне навчальний процес? Ну ти і "казковий персонаж"!
ммм
Для Ohe’k:так, про навчальний процем теж треба думати. німці нічого не закривали. а украхнцям достатньо закрити кордон, ібо некуй шастать.
Коментувати
ммм
придурки. краще кордони закрити. усередині країни вірусу немє. 1 хворий - це не показник. натомість зараз діти попадуть у будь-чиї руки, бо на роботі карантину немає
Ohe'k
Для ммм: Офіційно вже три випадки зараження. Неофіційно певно більше тисячі!
ммм
Для Ohe’k: так вони всі привезені!!! якщо кордони будуть закриті, а ті, хто все-таки хоче в"їхати, самі сядуть на 14 днів на карантин, то нашо школи-садки закривати? маразм.
Коментувати