Карантин у закладах освіти: рекомендації МОН

МОН надало перелік заходів, дотримання яких допоможе запобігати поширенню інфекції

Карантин у закладах освіти: рекомендації МОН

В Україні, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, оголошений загальнонаціональний карантин. Одним із протиепідеміологічних заходів боротьби з можливим поширенням коронавірусу в Україні є тимчасово обмеження освітнього процесу в усіх закладах освіти.

У зв'язку з тим, Міністерством освіти і науки надані рекомендації, дотримання яких допоможе закладам освіти запобігати поширенню коронавірусної інфекції в Україні.

Рекомендації МОН щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції

  • відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;
  • не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження;
  • інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби, її хвороби та дій у випадку захворювання (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov);
  • розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;
  • розробити заходи щодо часткового переведення працівників на дистанційну роботу;
  • забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov);
  • виділити у гуртожитках закладів профтеху, фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти місця для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань;
  • виконувати рішення тимчасових обласних протиепідемічних комісій;
  • обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідемічної ситуації.

Освіта.ua
11.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Джміль
чи будуть учні відпрацьовувати карантин літом?
наталья
а як працюють заклади освіти у дитячих лікувальних санаторіях? вчителі кожен день на роботу добираються у маршрутках, з роботи на маршрутках . Карантин поширюється на заклади освіти в санаторіях чи ні? А яка оплата за таку психологичну напругу?
Максим
Чи будуть діти відробляти цей карантин в літо??Бо усі говорять що вони будуть відпрацьовувати алеж карантин ніколи не відробляють не так??Скажіть будьласка!!
ми
Шановні, невже Ви всі думаєте, що викладачі в захваті від цієї ситуації. Для чого псувати нерви Викладачі ходять на роботу, а після відновлення освітнього процесу, необхідно думати, як виконувати програму. А ми тут звинувачуємо один одного не зрозуміло в чому.
Ім'я
Чи має право університет змушувати відпрацьовувати карантин влітку у червні та скасовувати методичні дні студентам?
Местный
Я считаю, что карантин - это глупое и необоснованное решение, НО... теперь есть возможность у "умных" родителей показать свой уровень в обучении и воспитании. Ох, забыл ещё про сторонников домашнего обучения - для них это прям как мана небесная, наслаждайтесь.
Сергей
Для Местный: Дети учатся во время выполнения домашних заданий с родителями и при работе с репетитором. Так было всегда! Запомни это своей дурной головой! Школа - пустая трата времени. Только за что учителям платят во время карантинов - не понятно.
родитель
Для Местный: А у кого учиться, у тебя, малограмотного? "Манна" пишется с двумя "н" - приходи, я и тебя научу!
Коментувати
Вікторія
Часто кажуть , що вчитель нічого не робить. А тепер самі батьки повчіть своїх дітей і поняньчіть. Може краще зрозумієте скільки коштує вчительський труд. Не забудьте , що ви працюєте з одною дитиною, а не з 25, тому якість знань має бути набагато кращою. Контрольні покажуть.
родители
Если кто не знает что такое дистанционное обучение во время карантина, то в нашей школе детям сказали так - "в Вайбере в группе смотрите домашние задания по всем предметам и учите, потому как только карантин закончится сразу пойдут контрольные". Каково учителя борзеют?
Костянтин
Карантин карантином. У держави немає коштів, тому це лише так називається - карантин, а насправді - економія! Опалення в школах відключають, газ, світло....
Алекс
Для Костянтин: Ни хрена себе экономия. В стране нет боксов, лекарств, аппаратов для искусственной вентиляции легких и т.д., а за "карантинчик" учителям заплати!
Коментувати
водитель маршрутки
Вот просто интересно, учителя/преподаватели - особенные у нас? Я как на смену не выйду так и зарплаты нет. Почему страна должна пахать на них, пока оно на диване будет лежать и "типа методичку писать"? За свой счет пусть сидят!
Олена
Для водитель маршрутки: Я тільки за! Я зароблю свої гроші в беспечному місці! Не треба мені тієї зп на час карантину. Не дай Боже, щоб я на неї жила. Якщо Ви уважно читали, моє питання полягає в іншому.
Квітень
Для водитель маршрутки: не вчитель, але скажу тобі таке: хто на шо вчився. А взагалі краще би мовчав і виконував свою роботу, бо за кермом в інтернеті не сидять!
333
Для водитель маршрутки: Во-первых само ты ОНО!Ты на смену не выходишь по какой причине? запой, забухал или еще чего... а не из-за карантина!!!
Коментувати