МОН і МОЗ надали рекомендації батькам учнів

У МОН наголошують, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо

МОН і МОЗ надали рекомендації батькам учнів

Міністерством освіти і науки разом з Міністерством охорони здоров’я надані рекомендації щодо убезпечення своєї родини від хвороби при поширенні коронавірусної інфекцію COVID-19.

За словами заступника міністра освіти і науки Любомири Мандзій, уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня, однак просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо.

«Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна», – розповіла Мандзій.

Що потрібно знати батькам про коронавірусну інфекцію

Освіта.ua
12.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батьки, Драчинці, Чернівецька обл.
Драчинці це вже видко Румунія або Польща. До чого це говоримо. Був наказ про карантин. І було сказано, всі діти дома. Наші ходять дорогами. І так продовжується цілий тиждень. Скажемо навіть більше. Влада заявила, ніяких заходів, а голова зігнав всіх на мітинг до Шевченка. Це вже люди не патріотизм. Патріоти шанують людей та їх здоров"я. А не думають як заподіяти зле. Ще хочемо сказати про карантин. Одні діти говорять, що у них ДПА, другі говорять ЗНО. Якщо Драчинські учителі не вміють працювати дистанційно. А що буде якщо оголосять ще строгіший карантин, і треба буде з дому дистанційно вчити, діти теж будуть ходити до школи. Просимо взяти нашу ситуацію до уваги
то замітно, що опорна школа
Сайт цієї школи припинив свою роботу 21 листопада 2017 року
Колега
А вони всі переходять в Фейсбук, там легко викладати селфі. А для нас, хто займається шкільним сайтом дуже хочемо побачити план роботи школи, річний звіт директора, сторінку "Запобігання булінгу" та інше згідно статті 30 Закону про освіту.
Коментувати