Усі зарплати будуть профінансовані, - Гончарук

Уряд у повному обсязі профінансує усі захищені статті видатків, зокрема зарплати та всі соціальні виплати

Усі зарплати будуть профінансовані, - Гончарук

Уряд у повному обсязі профінансує усі захищені статті видатків, до яких входять пенсії, зарплати та всі соціальні виплати. Також профінансує всі зобов'язання, на які відкрито асигнування. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Вся інформація, яку сьогодні масово розганяють в  окремих ЗМІ — фейк. Всі пенсії, зарплати та соціальні виплати будуть профінансовані. В Державному бюджеті достатньо коштів для цього» ,- запевнив прем’єр-міністр.

За словами Гончарука, це тимчасове призупинення виплат казначейства за всіма іншими статтями, яке вже не раз траплялось в Україні.

«Чому взагалі так трапляється? Наприкінці кожного року кожний орган намагається витратити всі гроші, які не були використані за 11 місяців до цього — хтось за декілька мільйонів купує канцтовари на наступний рік, а хтось просто майстерно привласнює ці гроші собі. Ми з цією історією хочемо закінчити», — сказав Олексій Гончарук.

Уряд вжив заходів для недопущення безконтрольних витрат державних коштів. До кінця фінансового року, тобто до 27 грудня, Держказначейство щодня вручну буде переглядати всі виплати, які планують провести, щоб максимально ефективно витратити гроші українських платників податків.

«Те, що така ситуація трапилась — це результат роботи неефективної державної машини протягом десятиліть. Зараз наша команда працює над тим, щоб ця ситуація не повторювалася більше ніколи. Але головне — люди знаходяться в безпеці», — наголосив голова уряду.

Освіта.ua
19.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Опять лапша на уши... Слышали уже эти обещания и в прошлом месяце.. А судя по словам этого человека, который вообще не понимает какую должность занимает, получается то, что я и мои коллеги-преподаватели и мастера п/о в ПТНЗ сидят 3й месяц без денег - фейк?
unforgiven 2
Особливо, зарплати міністрів, народних депутатів, суддів, прокурорів, бандитів у погонах. А учителям та медикам, як завжди, великий фак.
Петрович
Профінансовані? Серйозно? Де підвищення, яке гарантував Порошенко? Чому заморожені стипендії? Чи не пора тобі, бездар, із усім 95 кварталом валити?
Тётя Катя
А как же остальные люди, зарплата которых зависит от казначейских переводов? Им где брать деньги? Мы ремонтируем школу, бюджет нам денег должен за работу, работа сделана, а выплаты заморожены. Кто нас защитит?
Коментувати