МОН затвердить план впровадження нового правопису

Вчителі та викладачі вишів отримають посібники із застосування Українського правопису

МОН затвердить план впровадження нового правопису

План заходів Міністерства освіти щодо впровадження нової редакції Українського правопису буде розроблений до 16 вересня. Про це йдеться у наказі відомства про впровадження редакції правопису.

План впровадження нової редакції правопису розробляється спеціально міжвідомчою комісією разом з Національною академією наук та Національною академією педагогічних наук.

Також для вчителів шкіл та викладачів закладів вищої освіти будуть розроблені методичні посібники із застосування Українського правопису в редакції 2019 року.

Українському центру оцінювання якості освіти упродовж п’яти наступних років доручено використовувати у завданнях ЗНО норми Українського правопису, які не зазнали змін.

Освіта.ua
22.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
avatar13
Говорить учень 11 класу: в одне місце їхній цей правопис - то наголоси міняють, та й так, що всі сміються, то з каТедрами їхніми і проЄктами. А ЕФІР і ЕТЕР - це зовсім різні хімічні речовини, а вони вліпили це як одне слово! ГАНЬБА! Слава Богу, що цей правопис на ЗНО поки не буде вводитись, бо це просто жесть! Ніколи людина не захоче, та й навряд чи зможе вивчити цей так званий "правопис", бо ми всі навчені по старим правилам! Перша мова, яка вивчена дитиною, коли вона навчається говорити, запам’ятовується назавжди! Відповідно й правила правопису (в даному випадку старі) дитина запам’ятає назавжди. Та перша мова, яку батьки їй дали, тою вона й захоче говорити! Ніколи так само не викоріниться суржик, бо це вже діалект (своєрідний говір). Треба їм, якщо так хотілось, вводити цей "правопис" тоді, коли СРСР "канул в Лету". От тоді, може, ми би це сприйняли як необхідне. А зараз, це просто нонсенс. Напевно, зі мною будуть згодні більшість людей, які будуть читати цей коментар.
Юрій Скорохід
Для avatar13: "Ефір і Етер-це зовсім речовини":)Після цього,думаю,люди читати не будуть
Коментувати
Надія
Це дурістика. Говорила і писала по старому так і буду, як з колиски навчена то чого мене мають заставляти перевчатися. А ні то переходимо на кирилицю раз такі " правильні патріоти"! Патріотичніше було б зробити все щоб рівень життя українців піднявся настільки щоб не треба було б виїзджати в Польщу, а то скоро на польській мові всі говорити будуть або виїдуть і нікому буде ваш Г - правопис вимучувати
Українка
Для Надія: Ви, "знавчиня мови", у своєму дописі зробили 8 пунктуаційних, 3 орфографічних, 3 стилістичних і одну фактичну помилки. Навчена, кажете, з колиски? Враховуючи, що ви й старої редакції правопису не засвоїли, то нову точно не осилите, тож їдьте в Польщу, мийте туалети - для цього ані української, ані польської знати не треба... А тут і без таких грамотейок розберемося...
Мове,вере,армии- НЕТ!
Украинка,иди на ....! Такие как ты " запудривают мозг" верой,мовой,армией! Уровень жизни,рабочие места,достойную зарплату- не? За 5 лет насмотрелись патриотов в вышиванках- главных коррупционеров страны. Не надо прикрываться мовой,патриотизмом,творя гадкие дела! Правопис пусть использует тот,кто его хочет ввести! Соросовских приспешников- к ответу!!!
Українка
А ти іди на... расєю. Там немає ні мови, ні віри, ні армії, ні Сороса, ні сорому. Складеш компанію януковичу з азіровим. Бо то тебе останні п’ять років як пучить, а далі ж буде ще сильніше. То щоб тебе не розірвало від газів газпрому - іди на... расєю.
Коментувати