Деякі освітяни у вересні отримають підвищення зарплати

Педпрацівникам у дошкільній, позашкільній і професійній освіті піднімуть зарплати

Деякі освітяни у вересні отримають підвищення зарплати

Кабінет Міністрів підвищив з 1 вересня 2019 року на 10 відсотків посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється не за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році.

Відповідна постанова ухвалена Кабінетом Міністрів.

Зокрема, підвищення заробітних плат стосуватиметься педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Освіта.ua
14.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Доброго дня, чи стосується це підвищення викладачів навчальних закладів І- ІІ рівня акредитації?
Гость.
І зарплати,і пенсії повинні бути гідними, щоб люди жили, а не виживали. І не вищитували, кому більше платять, а кому ні. Але ,відповідно ,вчитель не повинен мати таку ж заробітну плату як і технічний працівник. А головний бухгалтер як прибиральниця, а лікар, як санітарка. Вони відповідають за свою працю зовсім по різному перед законом та людьми. І, як кажуть, спрос із них теж відповідний. Якщо після педагогів в школі, дітей ведуть до репетиторів, і ті пояснюють їм шкільні теми, бо вчителі не вміють, не хочуть і, мабуть, самі не знають, тоді про що можно говорити. Не хочуть і даже не пробують, вчителі вчити(навчаються свої діти). Це дуже неприємно, коли тільки "дай гроші". Нічого не поміняють гроші, якщо ми всі не будемо відповідати за якість своєї праці, якщо не буде відповідальності за цю якість.
Лілія Костриця
Прочитала комментарии. Просто нет слов. Библиотекари не нужны, ничего не делают , психологи, соцпеды, методисты, пенсионеры тоже, техработники не работают как надо.... все сидят балластом на учителях в школе .уже ожидала, что от некоторых пойдут призывы жечь книги. Люди, педагоги! Вы в своем уме? Вы хотите чтобы вас уважали, после того как вы пренебрежительно относитесь к другим. Почему вас тогда оскорбляет когда родители говорят, что это плохой учитель, никудышний математик, химик, не готовятся к уроками и проводят их кое-как и т.д. Чем вы отличатесь от тех, кто не видит вашего труда и усилий? Вы хотите достойной оплаты? это справедливо, труд учителя тяжелый, изматывающий и часто неблагодарный, но такие высказывания наводят на совсем другие ассоциации и сравнения, не в вашу честь.
Сергій
Доброго дня, чи стосується дана Постанова методистів, зокрема працівників методичних центрів, яким не підвищували оклад у 2018 році?
Влад
Подивіться на середній вік учителів. Молодь не хоче йти в школу на мізерну зарплату. Пройде 5 років і у школах взагалі нікому буде працювати. Будуть пенсіонери одні з ціпками ходити.
Учень
Для Влад: У НАШІЙ ШКОЛІ ВЧИТЕЛЬЦІ ФІЗИКИ 73 РОКИ. На 2-5 поверхи їй важко піднятись.Іде, двома руками тримається за перила. Просить дирекцію не забути відправити її на курси, щоб пройти чергову атестацію (через 2 роки). Людина не розуміє, що діти її вже не сприймають.Пора їй на пенсію, але, з іншого боку , її слід зрозуміти - на пенсію не проживе, тому всіма силами тримається за роботу...ДОСТОЙНУ ПЕНСІЮ ВЧИТЕЛЮ-ПЕНСІОНЕРУ!!!
Коментувати
Вчитель
Читаю, іноді, коментарі і диву дивуюсь.Іноді пишуть люди про вчительське покликання, про те, що вчитель має думати не про матеріальне, а про учнів, ,,сіяти мудре і вічне"... Шановні, а лікар, будівельник, водій, перукар та інші не повинні думати про своє покликання? Вони теж обирали професію за покликанням - лікувати людей, зводити будинки, перевозити людей, робити зачіски тощо. Але вони не полікують вас без грошей, не виконають будівельних робіт, не відвезуть вас куди ви хочете, не зроблять зачіски, якщо не заплатите. То чому вчитель має це робити за ,,дякую"? Токар прийшов на роботу, отримав матеріал, станок і працює. Хто несе на роботу станок, матеріал для роботи? А вчитель несе все з дому - папір, ноутбук, флешку.Часто дирекція вимагає, щоб шукати спонсорів.Але не вчитель має цим займатись, шановні.Вчитель прийшов на робоче місце, його повинні забезпечити всім необхідним для роботи, а він має своїми вміннями, знаннями донести до дітей матеріал.Крапка.Досить на цю тему дискутувати.
Валентина
Скажите пожалуйста воспитателям поднимают зарплаты и отпуска. А помощник воспитателям который работает каждый день живет на зарплаты 3800 . Уходя в отпуск получили только голый оклад. Мы тоже хотим мат. помощь, и хорошую зарплату.
Юля
А как же помощники воспитателей? Им зарплату повысят???? Ведь они трудятся на ровне с воспитателями
e-книга
А на счет бухгалтеров, если кто помнит, то раньше, при Союзе, было так - два бухгалтера сидели в районо и вели бухгалтерию на все школы района. С деревянными счетами и без Интернета!
Мая
Хорошо, а технічний персонал, від якого потребують чистоти в порядку, коли отримає збільшення в зарплаті, вони теж працюють в педагогічній освіті і створюють коияорт для педагогів
Сергій
Для Мая: ага,вибачтеалетехнічнийперсонал не працюєунсшійшколі,в клабінетах учителів заставляють мити підлогуа не прибиральниць
Ана
Після 7 класу діти прибирають класи. А закріплені за цим класом техпрацівники ще й незадоволені, не так помили. Хоча діти взагалі не повинні це робити.
Коментувати
e-книга
Библиотекари пусть вообще радуются, что их пока не разогнали! Все книги доступны в электронном виде, а учебники раздать-собрать сможет и уборщица.
Катерина
Для e-книга: наша бібліотекар на початку навчального року роздає підручники класним керівникам, на них же заводить формуляр. За книги відповідальності не несе учень, а вчитель. Наприкінці навчального року діти самі зносять книги в сховище. Бібліотекар просто їх перелічить і все. Виникає питання-вона взагалі потрібна? Для дітей заходів, як раніше не проводить. Сидить в інтернет магазинах та пас*янси розкладає. Може десь інакше, але наша явно не перероблена.
И у нас так
Да,библиотекарь в нашей школе- самая " свободная" штатная единица. Тоже сидит в интернете и всё)
Местный
Для e-книга: за совместительством читаю часы информатики в одной из гимназий города, так там библиотекарь только чаи гоняет и сплетни разводит.
Коментувати
Наталія
Дійсно правда а як решта працівників школи. Бібліотекарі, секретарі,бухгалтера як бути всім нам, які також мають вищу освіту. Відпустка 24 вчителя 56 днів. Робочий день з 8 до 17 а зарплата мінімальна. Де справедливість.
!!!
Для Наталія: Ідіть працювати з дітьми та буде вам справедливість). Негайно. І від дітей і від батьків їхніх.
троллик
Для Наталія: А я работаю в айтишной компании, правда уборщицей(имею высшее образование). Почему зарплата не как у айтишника? Несправдлиииивость!)))
У кого как
А наша библиотекарь постоянно вяжет в рабочее время. .
Коментувати
Местный
Местные бюджеты уже дают заднюю этому "ооооогромному" повышению.
Наталія
А практичні психологи і соціальні педагоги в школах, тоже ні до чого. Тільки у нас заробітня плата залежить від кількості дітей у школі. Складається враження що на 0,5 ставки ми виконуємо лише половину своїх посадових обов’язків чи можливо працюємо не з усі дітьми школи, а лише з половиною, тому що платять нам лише половину від ставки.
Галина
Для Наталія: Ви не повірете, але зарплата інших працівників теж залежить від кількості дітей. Якщо їх удвічі менше, то і класи створюються 1 замість 2-х, а відповідно і навантаження вчителя удвічі менше.
троллик
Для Наталія: Як ви "працюєте", так вам і платять. І як раніше в школах без вас обходились?(
Местный
Для Наталія: без обид, но ни разу не видел в действии социально-педагогическую службу в критических ситуациях в учебном процессе. Та и с пед.коллективом вообще не работают, а преподаватели - это не малая часть учебного процесса.
Коментувати
Лариса
А про бібліотекарів шкільних не подумали?! Таких зарплат, як у нас немає ніхто, а роботу робимо дуже велику і важку
Сергей Лимонов
Для Лариса: Вам взагалі рота не відкривати: перероблені і перевтомлені!
Светорада
Для Сергей Лимонов: Ви не праві. Я працюю в бібліотеці ВНЗ... Повірте, це не так легко. До роботи бібліотекаря входять і книжкові виставки, і підбір матеріалів на виховні години кураторам груп, і відкриті виховні заходи, і безкінечні тематичні посилання від студента і викладача, а період курсових і дипломних - це окрема тема...
Коментувати
Павлович
Дай Боже нашому теляті та вашого вовка з’їсти.