Рада проголосувала за підвищення соцстандартів

Парламент ухвалив проект закону про внесення змін до Державного бюджету України на 2015 рік

Рада проголосувала за підвищення соцстандартів

Верховна Рада України ухвалила урядовий проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", який, серед іншого, передбачає підвищення мінімальних соціальних стандартів. За відповідне рішення проголосували 340 народних депутатів України.

Виступаючи з парламентської трибуни, міністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що це лише перший крок до підвищення соціальних стандартів.

За його словами, Державний бюджет на 2016 рік буде ще більш соціальним.

"Видатки на соціальну політику і соціальне зростання в бюджеті будуть зростати", - сказав він, додавши, що в наступному році відповідне підвищення мінімальних зарплат, пенсій та соціальних виплат заплановане двічі.

Відповідно до ухвалених змін, з 1 вересня 2015 року всі соціальні стандарти зростуть у середньому на 13%.

Більше про підвищення зарплати працівників освіти з вересня 2015 року >>>

 

Освіта.ua
17.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Добрий
Зарплата в освіті серйозне питання. Вона мала зрости з вересня на 200 відсотків , а зросла на 13%. Освітяни , домагайтесь права на гідну зарплату. Хто навчав нашого президента, прем’єра, міністрів - Учителі. Жаль, що власне вони про це забули. А хто забуває добрі справи, той кане у забуття, зійде з п’єдесталу завчасно.
Віталій
ЧАС ДІЯТИ - А НЕ СКИГЛИТИ. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Зібрано 1576 (http://www.screencapture.ru/file/C59786Fd) Зайдіть на сайт електронних петицій і проголосуйте - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ П.О.ПОРОШЕНКУ Шановний Петре Олексійовичу! Від імені Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вкотре звертаємося до Вас із надією бути почутими з приводу необхідності збереження надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому 20 відсотковому розмірі, як це було гарантовано постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».
Чому так?
От зрадіють прибиральниці. Після зняття доплат за вчені звання та наукові ступені тепер їхні зарплати зрівняються з зарплатами доцентів.
Сергій
Але забрали 15% надбавки за престиж, а залишили 5%, за рахунок підвищення зарплати зникне індексація. Так залишиться колишня заробітна платня. А розмови на цілу країну....
Натэл
Для Сергій: а у нас уже 1% оставили за престиж
Коментувати
нонна
сейчас все обзавидуются. и придумают учителям очередную проверку. теперь следует повысить эффективность нашей работы на 13%.
Інна
Для нонна: Как только по ТВ обЪявили на всю страну, так сразу же обзавидовались. Зарплату на условные 13%, а цены - на реальные 113%.
Василь
З останнього підвищення ціни зросли на 380%
Коментувати