Розмальовка за літерами української абетки

Завдання, що познайомить малюків із великими та малими літерами українського алфавіту

Розмальовка за літерами української абетки

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку нове практичне завдання – розмальовку за літерами української абетки, що познайомить малюків із великими та малими літерами українського алфавіту, а також чудово розвиватиме їх дрібну моторику та координацію рухів.

У кожному завданні комплекту дитині пропонується розмалювати наведене зображення двома кольорами – один колір призначений для великої букви української абетки, а інший, відповідно, для малої.

Завдяки виконанню завдань дитина навчиться впізнавати літери українського алфавіту та знатиме їх написання, що стане добрим підґрунтям для подальшого навчання письма та читання.

Виконання завдання також сприятиме розвитку кольорового та просторового сприйняття дитини, прищеплюватиме художній смак та пробуджуватиме її мистецькі здібності.

Працюючи над кожним завданням розмальовки дитина матиме змогу досягти вправності кистей рук, розвити дрібну моторику та зорово-рухову координацію, які забезпечують підгрунтя для подальшого письма та гарного почерку.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
14.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів