Дитяча розмальовка «Тварини»

Чудовий спосіб ознайомити дитину з тваринним світом та сформувати навички дрібної моторики

Дитяча розмальовка «Тварини»

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку нове практичне завдання – розмальовку «Тварини», яка знайомить малюків із яскравими представниками фауни, сприяє розширенню кругозору дитини, а також готує їх м’язи рук до подальшого освоєння письма.

Виконання завдань розмальовки покращує координацію рухів дитини, а також її зорово-рухову координацію, які на цьому віковому етапі є важливими факторами розвитку всього організму малюка та сприяють його вправності, ритмічності та рухливості.

Побічно праця над завданнями надає можливість вдосконалювати правильний спосіб тримання кольорового олівця, що разом із набутими навичками дрібної моторики в подальшому слугуватимуть запорукою гарного почерку.

Розмальовка "Тварини" також надає дитині чудову можливість для розвитку уяви та творчого й мистецького самовираження, адже біле поле аркушу «провокує» її створювати свій маленький світ. Такий додатковий поштовх із боку батьків дозволить дитині проявити себе, а батькам – пізнати свою дитину краще.

Як і притаманно кожній розмальовці, виконання завдань комплекту «Тварини» сприяє набуттю добрих поведінкових навичок та бажаних рис характеру, та в цілому гармонізує стан дитини після безлічі різноманітних вражень, які вона отримує кожного дня.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
04.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів