Розвиток у дітей навичок дрібної моторики

Чудовий спосіб добре підготувати дитину до письма та навчити її назвам фруктів та ягід

Розвиток у дітей навичок дрібної моторики

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам дітей молодшого віку нове творче завдання – розмальовку "Фрукти та ягоди", яка є першим кроком до розвитку письма, а також чудовим засобом дитячого самовираження.

Виконання завдань розмальовки не лише сприяє здобуттю дитиною навичок дрібної моторики (графомоторних навичок), а й навчає її назвам популярних фруктів та ягід, комбінуванню різних кольорів, а також тренує пам’ять та увагу.

Працюючи над кожним завданням розмальовки, дитина має змогу набути таких важливих навичок, як старанність, посидючість, цілеспрямованість та самодисципліна. Розмальовка також допомагає дитині зняти напругу та заспокоїтись.

У кожному завданні дитині пропонується з’єднати пунктирні лінії та навести контур відповідного фрукту або ягоди.

Після цього дитина розмальовує фрукт або ягоду у відповідності до кольорового прикладу. У останньому завданні комплекту пропонується розмалювати всі представлені фрукти та ягоди.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження творчих завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
16.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів