Розвиток дитини: дитяча розмальовка «Квіти»

Чудовий спосіб навчити дитину назвам квітів, пробудити її творчі здібності та розвити дрібну моторику

Розвиток дитини: дитяча розмальовка «Квіти»

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку нове практичне завдання – розмальовку «Квіти», що знайомить малюків із різноманіттям квітів, які є окрасою рослинного світу нашої країни, а також чудово розвиватиме їх дрібну моторику та координацію рухів.

Виконання завдання сприяє розвитку кольорового та просторового сприйняття дитини, прищеплює художній смак та пробуджує її мистецькі здібності. Адже квіти є чудовим природним прикладом гармонійного поєднання кольорів, форм і ліній та втіленням загального закону симетрії.

Працюючи над кожним завданням розмальовки, за рахунок потрібної складності малюнку, дитина матиме змогу досягти вправності кистей рук, розвити дрібну моторику та зорово-рухову координацію, які забезпечують добру основу для подальшого письма та гарного почерку.

Також у процесі виконання завдань розмальовки дитина розвиватиме свою уяву, аналітичне та творче мислення, зможе гармонізувати свій емоційний стан та набути корисних поведінкових навичок, які надійно слугуватимуть їй у подальшому житті.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
08.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів