MIHICTEPCTBO OCBITИ І НАУКИ УКРАІНИ
HAКАЗ
№1212 від 07 жовтня 2016 року
Про затвердження технологічних карток
адміністративних послуг у сфері ліцензування,
що надаються Міністерством освіти i науки України
На виконання частини першої статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги» і від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти», НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 23 квітня 2013 року № 457 «Про затвердження технологічних карток адміністративних послуг у сфері ліцензування, що надаються Міністерством освіти і науки України».
3. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) зробити відмітку у справах архіву.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Ковтунця B. B.
Міністр Л. М. Гриневич
Освіта.ua
07.10.2016
Facebook |
Twitter |