Про другий етап навчання тренерів-координаторів Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

Лист ІМЗО № 21/08-532 від 05.04.23 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21/08-532 від 06 квітня 2023 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних адміністрацій

Керівникам закладів післядипломної
педагогічної освіти

Про другий етап навчання тренерів-координаторів
Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна»
за концепцією «Спорт заради розвитку»

Відповідно до програми з підготовки тренерів-координаторів Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» (далі – Проєкт) 10-11 квітня 2023 року в онлайн режимі відбудеться другий етап навчання тренерів-координаторів Проєкту. Навчання буде проходити окремо для двох груп:

  • 10 квітня для тренерів-координаторів з Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, Донецької, Луганської областей.
  • 11 квітня для тренерів-координаторів з Волинської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Запорізької, Херсонської областей.

Організаторами Проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Основною метою Проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції Спорт заради розвитку.

Просимо сприяти участі тренерів-координаторів у другому етапі навчання, яке відбудеться в зазначений день з 9.00 до 17.00. Покликання на онлайн зустріч надійде кожному на електронну пошту. Список учасників згідно з додатками 1, 2.

Довідки за телефонами:

  • 099-059-37-71 – Олексій Качан;
  • 097-842-32-67 – Галина Коломоєць.

Просимо проінформувати заклади освіти та сприяти участі науково-педагогічних працівників та вчителів ЗЗСО у зазначених заходах.

Директор                                            Євген Баженков

Освіта.ua
06.04.2023

Популярні новини
ДПА в 9 і 11 класах в 2024 році проводитись не буде Випускники 9 і 11 класу в наступному році не складатимуть державну підсумкову атестацію
П'ятикласники в 11 регіонах не отримали підручників з мови Процес доставлення в школи підручників, надрукованих за донорські кошти, дещо ускладнений
Уряд відновив фінансування реформи НУШ Кошти скерують на обладнання, навчальну літературу та підвищення кваліфікації вчителів
Завдання НМТ з математики викликали труднощі у випускників У випускників шкіл виникли труднощі з розв’язування стандартних задач з математики
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів