Osvita.ua Законодавство Середня освіта Щодо участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2018»

Щодо участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2018»

Лист ІМЗО № 21.1/10-2506 від 14.11.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21.1/10-2506 від 14 листопада 2017 року

Головам обласних рад директорів,
керівникам закладів вищої освіти,
які здійснюють підготовку
молодшого спеціаліста

Щодо участі у всеукраїнському
конкурсі «Учитель року - 2018»

Повідомляємо, що згідно з Положенням про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 № 638, наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 860 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», викладачі загальноосвітнього циклу закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, можуть брати участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Конкурс проводиться у три тури. Викладачі закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, приєднуються до конкурсу з другого (обласного) туру, який проводиться у січні-лютому. Третій – заключний проводиться поетапно: відбірковий у березні; фінальний у квітні.

У Конкурсі беруть участь педагогічні працівники на добровільних засадах за основним місцем роботи, стаж педагогічної роботи яких не менше 5 років.

Умови та порядок проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» (лист МОН від 19.09.2017р. № 1/9-508) розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України.

В.о. директора           Ю.І. Завалевський

Освіта.ua
14.11.2017

Популярні новини
Профспілка: 70 тисяч учителів-пенсіонерів буде звільнено Профспілка працівників освіти просить не підписувати закон «Про повну загальну середню освіту»
Закон надає можливість введення додаткових занять з учнями За словами міністра освіти, закон дає право на «репетиторство» в українських школах
Рада ухвалила новий закон про середню освіту Ухвалення закону обумовлено потребою в нормативному забезпеченні реформування шкільної освіти
МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ Документ містить вимоги до заповнення журналу класними керівниками та вчителями
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс
Коли уже відмінять цей конкурс? Бажаючих дуже мало приймати участь

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!