Про проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015"

Наказ МОН № 197 від 24.02.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 197 від 24 лютого 2015 року

Про проведення третього
(заключного) туру всеукраїнського
конкурсу "Учитель року – 2015"

Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 95 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2014 № 1053 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015", рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2014 р. (протокол № 4/2-19), ураховуючи лист Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.01.2015 № 063-433 наказую:

1. Провести третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015" (далі – Конкурс) у таких номінаціях: "Українська мова та література", "Хімія", "Образотворче мистецтво", "Правознавство" поетапно: відбірковий (заочний) – у березні 2015 року; фінальний (очний) – з 26 по 30 квітня 2015 року в м. Київ.

2. Затвердити базою проведення фінального етапу третього (заключного) туру Конкурсу Київський університет імені Бориса Грінченка.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:

3.1. Забезпечити організацію та проведення третього (заключного) туру Конкурсу в межах затвердженого кошторису на організацію та проведення третього (заключного) туру Конкурсу.

3.2. Здійснити відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням третього (заключного) туру Конкурсу в межах затвердженого кошторису, Київському університету імені Бориса Грінченка.

4. Встановити, що проїзд, харчування, проживання учасників та оплата відряджень членів фахових журі третього (заключного) туру Конкурсу забезпечується Київським університетом імені Бориса Грінченка за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до затвердженого кошторису на організацію та проведення третього (заключного) туру Конкурсу.

5. Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти відрядити учасників та членів фахових журі третього (заключного) туру Конкурсу до м. Київ.

6. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Фіданян О. Г.):

6.1. Утворити оргкомітет фінального етапу третього (заключного) туру Конкурсу.

6.2. До 1 березня 2015 року підготувати програму проведення фінального етапу третього (заключного) туру Конкурсу і сценарії його урочистого відкриття та закриття.

6.3. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації проведення фінального етапу третього (заключного) туру Конкурсу.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       С. М. Квіт

Освіта.ua
24.02.2015

Популярні новини
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Вимоги оплати документів про освіту є незаконними, – МОН Свідоцтва про базову та повну середню освіту й додатки до них видаються безоплатно
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Вже би пора ці НЕПОТРІБНІ конкурси скасувати!
достало
главное ОЧЧЧЕНЬ своевременно. жалкие остатки зарплаты,не съеденные инфляцией потратьте на очередные папки,презентации и выступления.главное не упадите на сцене в голодный обморок
Одесситка
Очередные наказы.... Кто обещал избавить департаменты от бюрократии?