Херсонський держуніверситет продовжує працювати в Україні

Заклад перемістився до Івано-Франківська, проводить набір студентів і видає українські дипломи

Херсонський держуніверситет продовжує працювати в Україні

Херсонський державний університет продовжує працювати за українським законодавством.

На цьому наголосили в закладі, закликаючи студентів вступати до українського вишу і не плутати його з самопроголошеною структурою, створеною в будівлі захопленого окупантами університету в Херсоні.

Зокрема, в університеті повідомили, що заклад тимчасово перемістився до Івано-Франківська, але проводить набір студентів і видає українські дипломи.

Також у Херсонському державному університеті підкреслили, що його спеціалісти проводять консультації виключно дистанційно, у телефонному режимі або через месенджери Viber або Telegram і використовують для зв’язку лише номери українських операторів, українські поштові сервери та корпоративну пошту ХДУ.

У закладі попередили потенційних абітурієнтів, що самопроголошений ХДУ вказує контакти з мобільними номерами російських операторів +7, і закликали їх не надавати окупанту свої персональні дані, оскільки це є небезпечним.

Окрім того, в університеті наголосили, що ХДУ не просить надавати оригінали документів вступників чи студентів, адже подання документів на вступ в український заклад відбувається через особисті електронні кабінети.

Вступники, які є мешканцями Херсонщини та інших тимчасово окупованих територій, можуть вступити на бюджет за усною дистанційною співбесідою та мотиваційним листом, їм не треба складати НМТ.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів