Вступ до вишів буде можливий без наявності атестата

Вступники у 2020 році матимуть можливість подати електронні заяви до вишів без наявності атестата

Вступ до вишів буде можливий без наявності атестата

Якщо цьогорічні вступники не встигнуть отримати свідоцтво про повну загальну середню освіту до кінця вступної кампанії, вони матимуть можливість подати електронні заяви до вишів без наявності атестата.

Про це, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів, сказала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Вона нагадала, що електронні заяви про вступ до університету цього року можна буде подавати до 22 серпня.

«Якщо вступник не отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту до 22 серпня, то він зможе подати заяву в електронному кабінеті вступника без самого свідоцтва, але за записом про його замовлення в системі Єдиної електронної бази з питань освіти. Оригінали свідоцтв про повну загальну середню освіту можна буде подати на початку навчання у закладі вищої освіти», - сказала Любомира Мандзій.

Як відомо, для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Терміни проведення вступної кампанії - 2020

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любовь
Доброго дня. У мене в атестаті є оцінки початкового рівня (2 та 4). Чи можу я розглядати вступ до внз, чи такі атестаті взагалі не приймаються?
Влад
Для Любовь: вступають не за атестатом, а за ЗНО. Якщо складеш, вступиш, можливо, на контракт. А ні, то в ПТУ. Або коледж за внутрішніми екзаменами.
Коментувати
Яна
Подскажите , можно ли сдать зно без сертификата про повну середню освіту, а с діпломом и вытягом с техникума. На тот момент, такие дипломы не выдавали, а ждать , чтоб заказали новый нужно 2 месяца.
Галина
Для Яна: так вже ж закінчилась реєстрація на зно. тепер вже лише на наступний рік
Коментувати
Сергій
Доброго дня. Людина закінчення 11класів в Луганську ,поступила до университету. Навчалася два роки і виїхала з того міста так як нічого не рішилося і то вже не Луганськ, а ЛНР. Допоможіть вирішити питання так як неможливо забрати атестат з университету. Немає можливості поїхати туди,а навчальний заклад каже,що віддасть тільки особисто в руки. Що робити і до кого звертатися?
Марія
Для Сергій: Якщо у Вас на руках свідоцтво про закінчення 9 класів, можете знайти вечірні школу. У них, як правило, є заочні класи. За рік-два отримаєте нове свідоцтво про повну освіту, ще й підготуєтеся до ЗНО
Коментувати
Євген
У мене виникла наступна ситуація : Я навчаюсь на 2 курсі коледжу , здав ЗНО та хочу спробувати свої сили в іншому ВНЗ. Проблема в тому , що я досі не отримав атестат про ПСЗО , а без нього я не можу навіть банально створити електроний кабінет вступника. Сказали , що буде виготовлятись порядка тижня. Що робити? Як зробити цей запис в ЄДБО , якщо я навіть не можу створити кабінет? До кого звертатись? Буду вдячний за будь яку інформацію.
Inna
Скажіть, а як же середній бал атестату? Чи дітям видадуть додатки без атестатів, і де взяти той запис про замовлення в системі Єдиної електронної бази з питань освіти? Бо в школі нам вже сказали, що атестат ми отримаємо після 30 серпня
Маряна
Щодо тестування з математики : хочу висловити своє враження . Моя дитина медалістка яка швидко в правильно зробила тест Однак...в душевній аудиторії під прямими сонячними променями дитині в окулярах і масці стало погано А завершувати тест було потрібно і заповнювати бланк В результаті є високою ймовірність того , що перенесення правильних відповідей в бланк не було адекватним ( через запаморочення) Шкода, бо дитина ретельно готувалася і була впевнена в цьому предметі( який тепер є важливим для вступу у медуніверситет) Враховуючи нестандартну ситуацію а якій опинилися наші діти ( відтермінування ЗНО, масковий режим, відсутність пробного зно) пропоную переглпереглянути прохідні бали в вузи і знизити критерії оцінювання робіт (як варіант)
Геннадій
Для Маряна: Який сенс. Усе одно суть ЗНО в конкурсній основі. Якщо не буде вистачати абітурієнтів на обраному Вами факультеті-візьмуть тих, у кого бал нижче встановленого. А якщо дитина(пора вже перестати сприймати своє чадо дитиною, бо це вже без п’яти хвилин "детина") не може думати в масці-то можливо медицина-не її фах.
Коментувати
Марина
Коли будуть видані свідоцтва тим хто не здає ДПА? Чому немає чітких вказівок, що означає «видати невідкладно», або «зможуть отримати своєчасно”. Скільки можна тримати дітей в заручниках? Видайте атестати тим хто звільнений від ДПА. Чого ще від них треба?
Довідка
Для Марина: Всі претензії до МОН та монополісту з виготовлення свідоцтв ДП Інфоресурс. МОН влаштувало дурдом з ДПА-ЗНО. Процедура замовлення та отримання свідоцтв ПЗСО така, що термін виконання в кращому випадку місяць. Були б у МОН люди, а не соросята. Зробили б як з дипломами ВНЗ. Замовлення та отримання номерів і серій через Інтернет віддалено (ІТТ "Освіта", база ЄДЕБО) Друк за місцем силами будь-якій друкарні. Тоді термін виготовлення і отримання свідоцтв скоротився до трьох діб
Коментувати
Iryna Chertin
Наражати СВІДОМО дітей на небезпеку (зараження небезпечним вірусом ) - це злочин проти життя та ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ст. ККУ
Мила
Для Iryna Chertin: я очень с вами согласна. Мало того, что дети ( многие из них), кто сдавал ЗНО получили такой стресс, так они же дышать могли нормально А как можно хорошо написать тест, если на хватает воздуха, если дыхание перекрыто? И жарка так !! И нашей школе 241 во время теста девочка плохо стало, так она теперь боится на укр мову идти Вот вам и ЗНО А эта девочка- медалистка. Многие дети просто снимали маски. Это просто издевательство, а не ЗНО
Коментувати
Мила
Самое страшное- это то, как издеваются над нашими детьми Мало того, ч то Такие показатели заболеваемости в Киеве, дети сидели на ЗНО по математике в душном помещении в маске однокласснице стало плохо... А она медалистка. Получила медаль. Прекрасно училась Это как?? Почему эти руководители МОН и МОЗ не посетили классы, где разместили детей Почему никто из них не сидел 3 часа втих душных аудиториях с маской Кому нужны наши дети и их здоровье? Это вообще никого в нашей стране не интересует В самый разгар эпидемии вывели детей писать ЗНО Как будто ждали .... Или уже отменили бы, ли переесли, раз так ухудшилась ситуация Лозунги и громкие слова об успехах и героической проделанной работе этих министерств каждый день слышим и видим - а дети под такой угрозой ....
Для Мила
Для Мила: Про що Ви говорите? Хто думає про наших дітей? Вони тримаються за свої посади, а мозги відсутні. Міністерка-жінка, невже материнського інстинкту зовсім немає? Ми їй пропонували (у соц.мережах) саме цього року пройти ЗНО самій разом із своєю командою.
Коментувати
Валентин
Я здавав математику ми потім забрали завдання і як відомі всі завдання однакові ,але у різній послідовності, а ми з однокласником виявили що завдання різні типу суть однакова але числа різні даються це як можна назвати??? Наша система вступу не налаштована і 30 відсотків а саме зно складали зовсім далекі від цього люди
Bogdan
Для Валентин: в чому претензії? Числа різні? То що з цьрго? Якщо різні числа, то який висновок ви можете з цього зробити? Може вас обдурили, ви пишіть апеляцію!!!
Коментувати
Христина
Давайте захищайте,вони всі там взаємозвязані.Накосили ЗНО без підготовки,а тепер батьки голови ломають,що дальше у вищі,бо математику діти здали неакті,і всі в шоці.
Олександр
Для Христина: навіть страшно уявити, що ви там понаписуєте на ЗНО з української мови :)
Коментувати
Бонапарт
А почему все вопросы и претензии к мандзий,а ничего что эту кашу заварила Олена феданян с ассоциацией директоров во главе с некой Чернилевской?Вот кто должен нести ответственность за хаос 2020.
для Бонапарт
Для Бонапарт: Саме тому до неї питання. Тому що міністерка првинна дбати про здоров’я дітей, а не догоджати соросятам, і відмінити ЗНО у 2020р.ще на початку пандемії. МОН морочило голову то дати переносило, то вступну кампанію переносило, то початок навчального року переносило.Подяка пані Феданян, що вона сміливо заявила про скасування В ЦЬОМУ РОЦІ ЗНО. Чому так заметушилися, за один рік не збіднієте.
Коментувати
Антонина
Созадаётся впечатление, что над выпускникам 2020, если уж не издеваются, то проводят какие-то глупые эксперименты! В этом году было сделано все, чтобы большинство из них не набрало даже пороговых баллов: 1. Отсутсвсе возможности полноценно подготовиться к экзаменам ( за счёт карантина).2. Отмена пробного экзамена, где дети бы познакомились с обстановкой и правилами, что привело к волнения даже медали стол и отсюда, ожидаемо , не самы лучший результат. 3. Теперь начинают играться с аттестата ми. Им ещё и математике дают больше заданий.... Логично напрашивается вопрос: ЧТО СЛЕДУЮЩЕЕ? СКОЛЬКО МОЖНО? Детям по 16- 17 лет, а у них психологическое состояние, будто полжизни за плечами!
Антонина
Созадаётся впечатление, что над выпускникам 2020, если уж не издеваются, то проводят какие-то глупые эксперименты! В этом году было сделано все, чтобы большинство из них не набрало даже пороговых баллов: 1. Отсутсвсе возможности полноценно подготовиться к экзаменам ( за счёт карантина).2. Отмена пробного экзамена, где дети бы познакомились с обстановкой и правилами, что привело к волнения даже медали стол и отсюда, ожидаемо , не самы лучший результат. 3. Теперь начинают играться с аттестата ми. Им ещё и математике дают больше заданий.... Логично напрашивается вопрос: ЧТО СЛЕДУЮЩЕЕ? СКОЛЬКО МОЖНО? Детям по 16- 17 лет, а у них психологическое состояние, будто полжизни за плечами!
Віра
Нас змусили писати заяву про те, що ми відмовляємося від дпа. Часу на подумати не було. Чи можна буде потім внести оцінки дпа в додаток.? Для чого так спішити? Якщо затримки свідоцтв передбачено.? В чиїх інтересах це все відбувається? Як на мене,то не для дітей. Для чого відміняти дпа дітям, які і так його пишуть? Напередодні всі діти і батьки думали не про ЗНО, а про те яке прийняти правильне рішення? Стрес отримали колосальний. Дякуємо.
Галина
Для Віра: як же Вам потім внесуть оцінки, яких у Вас не буде? Коли здають ДПА, то отримують дві оцінки: за 12 бальною шкалою і за 200 бальною. Вам за 12 бальною виставляти не будуть, то на якій підставі Ви якісь числа впишете в атестат? А рішення Ви мали прийняти не за день, а задовго до того відповідно до того хотіли Ви покращити бал атестату чи ні.
для Галини
А рішення довелось приймати у зв’язку з пандемією, чи здоров’я дитини чи ДПА у форматі ЗНО, чи Ви живете не в Україні?
Andrii Nochkin
Це не так. Всі, хто під час реєстрації обрав предмети ДПА, отримає оцінки за ДПА не залежно від того писали вони заяву чи ні
Коментувати
для мандзій
А для чого взагалі 11 років ходити до школи, витрачати гроші батьків і держави якщо свідоцтво про пзсо нікому не потрібно. Давайте НУШ ( бо то ж бабло ) а потім репетитори і ЗНО (бо то також бабло), правда пані Мандзій?
Людмила
Это как? Интересно без наличия аттестата? Прошу объяснить подробно? Многое не понятно. Возникает много вопросов.
Владислава
Сделайте пожалуйста ниже пороговый балл в мед университеты!!! Выпускникам очень сложно будет набрать 150+
Andrew Brown
Для Владислава: Знову почати плодити медиків, нездатних мислити????
Dsd
Ну почему же?в медицине не обязательно знать математику в программе ЗНО, да и на процесс учебы пестики и тычинки с голосеменными не влияют.
Коментувати
1
Я просто надіюся що в Україні почнуть карати серйозно за некомпетентність керівництва МОЗ і МОН, бо ми бачимо цю не компетентність час від часу.
Andrew Brown
Для 1: Час від часу??? Здається, що якраз компетентність ми бачимо лише час від часу...
Коментувати
Олександр
А електронний кабінет як без свідоцтва зареєструвати? І середній бал як розрахувати? Якось зовсім не продумані заяви пані міністерки. Треба просто своєчасно видати свідоцтва і як варіант всім без врахування ДПА у формі ЗНО, а це можна зробити вже на початку липня. У цьому році дозволити вступати по таким свідоцтвам і результатами ЗНО, що будуть готові до кінця липня. Адже на середній бал ДПА занадто сильно не впливає