Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв

Вступникам, які вже подали заяви до навчальних закладів, потрібно відслідковувати статус своїх заяв

Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв

Кожна подана електронна заява має певний статус – він змінюється після її обробки приймальними комісіями. Вступникам треба обов’язково переглядати статуси на сайті Вступ.ОСВІТА.UA або в електронних кабінетах.

Наразі потрібно звернути особливу увагу на статус «Потребує уточнення вступником». Цей статус означає, що заклад вищої освіти прийняв заяву до розгляду, але є дані, які треба уточнити.

Яка саме інформація потребує уточнення зазначає навчальний заклад. Це можуть бути неправильно завантажені скан-копії документів, неповна контактна інформація тощо.

Вступникам, заяви яких потребують уточнення необхідно звернутись до закладу, що виявив неточності, й надати необхідну інформацію. Або внести необхідні зміни у електронному кабінеті.

Статус «Рекомендовано до зарахування» з’явиться не пізніше 18-ї години 26 липня 2019 року у тих вступників, які пройдуть конкурсний відбір та отримають рекомендації до зарахування на бюджет або контракт.

В такому разі вступнику, який рекомендований на бюджет, буде необхідно до 18.00 31 липня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу.

Після цього статус заяви має змінитись на «Включено до наказу» – тобто вступника зараховано на навчання до закладу вищої освіти.

Нагадаємо, з метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах, Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» тричі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Підскажіть, будь ласка, що робити після того, як тебе "включено до наказу на контракт"? Чекати дзвінка чи прийде лист, чи бігти в унівеститет для заключення котракту?
Критик
Для Ольга: а як Вас включили до наказу без укладання контракту?
Коментувати
Тарас
Коли починається і закінчується прийом оригіналів документів на контрактну форму навчання?
Наталя
В мене вже мозок кипить.я так вже заплуталась що капец.всі порваному пояснюють.Люди може тут мені блондинці турецькій поясните.Бо вже і спати не можу.плиз.
Наталя
Я так розумію що 1 серпня можна везти документи на контракт не дивлячись на те що статус так и не змінився на ,,рекомендовано на контракт"?и до якого числа взагалі здаються доки на контракт? И що далі ?здала документи и???чекати ,,до наказу" .
Влад
Для Наталя: вези документи, підписуй контракт і чекай до 7 числа наказу.
Влад
Для Наталя: до 6 числа. Але деякі вузи приймають їх вже з 12 липня, не втрачає час. Чим швидше, тим краще. Після 7 серпня приймають, якщо залишаться місця
Коментувати
Tina
Чекали 1 серпня, щоб вияснити чи пройшли на контракт - статус так і не змінився- допущено, а пройшли конкурс на контракт чи ні - хз, скільки чекати? Чому не відфільтрувати людей, які реально вже подали документи і вступили на бюджет?
Anton250
Для Tina: така сама ситуація
Влад
Беріть документи і везіть у вуз, чого сидите, чекаєте, повним ходом вузи приймають документи без всяких статусів
Коментувати
оксана
Підкажіть, якщо отримали місце у вузі за 3 пріорітетністю, бюджет, але хочемо за 1 пр хай контракт і не подамо документи за 3 приорітетністю, то хоч місце на контракт у цьому вузі за нами збережеться
Zzz
Для оксана: да. А зачем оно вам?
Критик
А може й ні, якщо топовий внз та спеціальність
Коментувати
Наталя
Влад.Для того ми і здали всі оригінали завчасно,писали на бюджет і на платне.бюджет ми не пройшли,тепер конкурс на контракт.і досі незнаемо чи взагалі її візьмуть. Якщо не візьмуть то вона навчання профукає.Хіба може в ПТУ її тоді візьмуть.
Влад
Для Наталя: як це ви не пройшли на бюджет, як Ви написали. Що у вас стоїть рекомендовано до зарахування 1 пріоритет, ви в своєму розумі, вибачте? Чому ви не йдете на бюджет туди, куди вам надали місце?
Коментувати
Ника
Подскажите пожалуйста как можно просмотреть рейтинг поданых документов абитуриентов (оригиналов),так как оригинал документов завезли в ВУЗ,а в строке документов стоит прочерк,вот и не могу понять что не так
Retro
Для Ника: Незачем отслеживать рейтинг, если вы уже рекомендованы на бюджет. А + в графе документы появится при обновлении базы, скорее в понедельник. Рейтинг на контракт появится после 1 августа
Ника
Благодарю за ответ
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка,якщо я подала 6 заяв у ВНЗ,але в мене «рекомендовано до зарахування» стоїть за першим пріоритетом,а в усих інших поданих заявах просто «допущено»...Як мені відмовитись від тієї заяви,і чи можна просто взяти і відвезти документи в інший вуз?(я хочу подати документи до коледжу,а на ньому теж «допущено»)я не дуже розумію чому так ,і чому не написано що «не рекомендовано»,а лише «допущено»)
Влад
Для Альона: на контракт буде написано рекомендовано 1 серпня. Навіщо було взагалі подавати заяву туди, де не хочете вчитися, ви просто відібрали місце у іншої дитини, яка про це місце мріяла вступити за першим пріоритетом
1111
Для Альона: Ви ідіотка? Ви пройшли на бюджет туди куди найбільше хотіли (1пріоритет), а тепер вирішили туди не вступати? Може Вим краще не до університету а до психіатра?
Коментувати
Оксана
Что делать? 27 число и до сих пор висит "допущено до конкурсу"? Ждать или везти документы ?
Влад
Для Оксана: як що делать? На бюджет ви не пройшли, везіть доки на контракт
Коментувати
Наталя
Адже на контрак також конкурс є.велика можливість не попасти на платний.багато заяв,а мість мало.коли будуть результати? Щоб спати спокійно.????
Влад
Для Наталя: щоб спати спокійно, треба було давно везти документи на контракт. В деяких вузах ще з 12 числа приймають
Retro
Только некоторые вузы могут не всех взять на контракт. В большинстве вузов ещё останутся контрактные места. Так что отвезите документы туда, где хотите учиться и спите спокойно
Коментувати
Наталя
Доброго дня. Підскажіть будь ласка.у доньки на обидвох заявках допущено,не ред.на бюджет. Втакому випадку що з контрактом?чому не з’явилось рекомендацій на нього. Донька зара в санаторіїї на лікувані.також без телефону.поступить вона на факультет гігієна,санетарія і експертиза? На контракт?всі орігинали здані вже.
Влад
Для Наталя: звідки нам знати чи вона вступить? Тут не приймальна комісія
Коментувати
Наталя
Доброго ранку! В кабінеті до цього часу ніяких змін, лише "Допущено до конкурсу", які далі дії слід робити, не зрозуміло дають добро на бюджет чи контракт чи ні
Комментатор
Для Наталя: вы можете подавать на контракт в любой вуз
Retro
Бюджета у вас нет
Коментувати
Kasterka
Здравствуйте . Уже 27 число а в кабинете стоит надпись " Допущено до конкурсу" и не меняется. А в списках написано " Допущено" и в дужках " Не рекомендовано на бюджет" . Так я поступил или нет?
Лика
Для Kasterka: на бюджет - точно нет
Kasterka
А на контракт?
Влад
А на контракт поступиш.як відвезеш документи в вуз. Сидячи дома не поступиш.
Коментувати
Дарья Топчий
Добрый день, скажите пожалуйста. Если до сих пор статус "допущено до кoнкурсу". Компьютур перезагружали, ничего не меняется. Как быть?
Настя
Для Дарья Топчий: така сама ситуація
Влад
Це значить що бюджет вам не дали. Їхать подавать на контракт
Коментувати
Саша
Уза першим пріритером з’явився напис Рекомендовано на бюджет, а за другим пріоритетом залишився статус Допущено, але додатково з’явився напис Рекомедовано на бюджет за 2 пріоритетом. Що це значить? Тут же у статті написано, що всі нижчі заяви скасовуються. Чи можно все ж таки обирати?
Лика
Для Саша: Выбирать нельзя. Поступаете за государственные средства только туда, где "Рекомендовано на бюджет". Остальные заявления - только контракт.
Коментувати
Елена
Здравствуйте,я подала документы с начала в Одессу, потом в Херсон. Это означает, что Одесса стоит в первом приоритете, Херсон во втором?
Влад
Для Елена: ні. Це якщо ви подали в електронному кабінеті заяви на бюджет з першим пріоритетом і з другим. А навіщо в два возити документи? Це ж не 90 ті роки, що треба в декілька возить.
Коментувати
Анонім
Доброго дня! Не можу зайти в електронний кабінет, пише "Failed to fetch". Може хтось знає вирішення даної проблеми?
JL
Для Анонім: І у мене теж саме
user
Для Анонім: рішення відомо наперед — система розподіляє ваші бюджетні місця. Залиште її в спокої, а то вона помститься!
Коментувати
Лілія
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, чи прийшло комусь "рекомендовано на бюджет"? Дякую!
Оксана
В мене нічого не змінилось,вся на нервах ,на сайтах не оновлена інформація про вступників,тому не можу глянути чи є у когось "рекомендовано.."
Коментатор
Для Оксана: У вас змінилося — ваші нерви трошки зіпсувались. Ви цього ще не усвідомили. Чекайте
Коментувати
rrr
А вы не пробовали просто прочитать статью под которой вопрос задали!? Как вы собираетесь учиться в вузе?! Научитесь читать вначале, а не только писать...